Gebeliğe Hazırlık Kimyasal gebelik geçirip tekrar hamile kalmak

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

loveyoumom34

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
12 Mart 2023
39
18
24
Kızlar merhaba geçen ay kimyasal gebelik geçirdim bilinçli bir gebelik değildi ben normalde 21 günden 21 güne adet olurum ve 5 gün geçtikten sonra öğrendim gebe olduğumu belirti vardı ama ihtimal vermiyordum beş gün sonra test verdim ve 82 çıktı beta doktor hamilesin dedi üst üste test yaptım hep silik çıkıyordu sonra 10 gün sonra doktora gittim kese gözükmüyor normalde 5 haftalıktım ikinci gebeliğim olacaktı biliyorum kan verdim betam 458 çıktı doktorum direk kimyasal gebelik iki üç güne hasta olursun olmazsan biz alırız dedi şok bir şekilde yanından çıktım iki gün sonra adet oldum şimdi de tekrardan geciktim test yaptım yine silik çıktı ama çarşamba test yaptım adetimin ilk günü kanda 23 çıktı dedim bu da kimyasal 4 gün geçti şuan 287 çıktı napıcan bilmiyorum ümit bağlayın kendimi yıpratmak istemiyorum yardım edin normal mi

kimyasal sonrasi sağlıklı tekarar hamile kalan com insan var.Kemdinizi yipratmayin 4 gunde degeriniz cok guzel artmis iki gun sonra tekrar baktirin. Gecen ay bende aynisini yasadim ilk 15 cikti sonra dustu adet oldum bu ay gene silik cizgi var. kan testi yaptirmadim henuz. sizi anlıyorum insan tekrar yasayacak gibi geliyor ayni durumu

Düşünmemeye çalışıyorum ama mide bulantım durmuyor diyer çocuğumda böyle bişey yaşamadım hayırlısı artık bekliyorum ama kan testi yapmak istemiyorum düşerse iyice psikolojim bozulacak diye 😐

Düşünmemeye çalışıyorum ama mide bulantım durmuyor diyer çocuğumda böyle bişey yaşamadım hayırlısı artık bekliyorum ama kan testi yapmak istemiyorum düşerse iyice psikolojim bozulacak diye 😐
kac cocugunuz var masallah benimde iki oglum var. ayni durumdayim kan testi verip dusmesinden korkuyorum. merakta ediyorum hayırlısı artik hakkimizda

kac cocugunuz var masallah benimde iki oglum var. ayni durumdayim kan testi verip dusmesinden korkuyorum. merakta ediyorum hayırlısı artik hakkimizda
18 aylık oğlum var onda böyle olmamıştı 5 haftalıkken gördüm kalp atışınıda duydum ama benim adetim 21 iki hafta sonra adet olmuştum geçen ay bu ayda iki hafta bilicem yine ama hayırlısı olsun inşallah

Merhaba ☺️ geçen doktora gittim hala hasta olmamıştım doktor öylesine bir baktı çok şükür 4 haftalık keseyi gördük şuan hamileyim ama daha kalp atışlarını duymadım 2 hafta sonra gidicem 🌸
Hayırlı olsun öncelikle bende bu ay kimyasal yasadm ilk gebeliğim o kadar uzuldumm ki şimdi adetime on gün var bir yandan kimyasaldan hemen sonra hamile kalanları duydukça umutlaniyorum bir yandanda içimde çok büyük korku var. Hamilesiniz banada dua edin lütfen

Hayırlı olsun öncelikle bende bu ay kimyasal yasadm ilk gebeliğim o kadar uzuldumm ki şimdi adetime on gün var bir yandan kimyasaldan hemen sonra hamile kalanları duydukça umutlaniyorum bir yandanda içimde çok büyük korku var. Hamilesiniz banada dua edin lütfen
Ben yumurtlama günümü takip ettim sizde öyle yapım ve yapabilirseniz gündüz ilişkiye girin benimde umudum yoktu yine aynisi olur diye çok şükür kalbinizi ferah tutun video izlemeyin ben çok izledim ama hiç faydası olmuyor güzel düşünün güzel olsun ☺️

Ben yumurtlama günümü takip ettim sizde öyle yapım ve yapabilirseniz gündüz ilişkiye girin benimde umudum yoktu yine aynisi olur diye çok şükür kalbinizi ferah tutun video izlemeyin ben çok izledim ama hiç faydası olmuyor güzel düşünün güzel olsun ☺️
Bende takip ettim değerlendirdim bakalım beklemedeyim içimde bir korku var elimde değil

Merhabalar bende 15 şubatta kanama ile kimyasal geçirdiğimi öğrendim 18 şubatta değerim düşmeye başladı ve 1 hafta sonra kanamam başladı ve 1 hafta sürdü , kanamamın başladığı tarihe göre kanamamın bugün başlaması gerekiyordu , kendi düzenli adet tarihimdende bir hafta geçti kanda vermeye korkuyorum sizce ne yapmalıyım

Merhabalar bende 15 şubatta kanama ile kimyasal geçirdiğimi öğrendim 18 şubatta değerim düşmeye başladı ve 1 hafta sonra kanamam başladı ve 1 hafta sürdü , kanamamın başladığı tarihe göre kanamamın bugün başlaması gerekiyordu , kendi düzenli adet tarihimdende bir hafta geçti kanda vermeye korkuyorum sizce ne yapmalıyım
Bende ilk adetimin geçmesini bekledim ondan sonra verdim ve düşük çıkmıştı sonra normal bir şekilde çıktı merak etmeyin vallahi sitres yapmayın yeter birde rabbimden isteyin fazlasını bile veriyor çok şükür ☺️🌸

Kimyasal gebelikten sonra gelen kanama adet kanaması değil bu ay yumurtlama olurmu acaba
Merhaba bende geçen ay geçirdim ve yumurtlama günüm adetim biriminde. 2 gün sonraya denk geliyordur çok şükür oldu şuan 1 aylık hamileyim keseyi gördük bence oluyor yapılara bağlı olabilir ama yine siz deneyin ve dua edin

Merhaba bende geçen ay geçirdim ve yumurtlama günüm adetim biriminde. 2 gün sonraya denk geliyordur çok şükür oldu şuan 1 aylık hamileyim keseyi gördük bence oluyor yapılara bağlı olabilir ama yine siz deneyin ve dua edin
Merhaba hayırlı olsun gebeliginiz inşallah sağlıklı bir şekilde bebeğinizi kucağınıza alirsiniz beni umutlandirdiniz kimyasal gebelik kanamasindan sonraki iki günde oldu yumurtlamaniz

Merhaba hayırlı olsun gebeliginiz inşallah sağlıklı bir şekilde bebeğinizi kucağınıza alirsiniz beni umutlandirdiniz kimyasal gebelik kanamasindan sonraki iki günde oldu yumurtlamaniz
Evet ama bence benim adetimle alakalı çünkü ben 21 günden 21 güne oluyorum ve 5 gün sürer bu hep böyleydi hesapladım zaman ve takip ettiğim zaman o güne denk gelir 14 gün çıkarıyoruz ya sizde bana dua edin 2 hafta sonra randevum var kalp atışlarını duymak için inşallah bir sıkıntı çıkmaz teşekkür ederim ☺️

Evet ama bence benim adetimle alakalı çünkü ben 21 günden 21 güne oluyorum ve 5 gün sürer bu hep böyleydi hesapladım zaman ve takip ettiğim zaman o güne denk gelir 14 gün çıkarıyoruz ya sizde bana dua edin 2 hafta sonra randevum var kalp atışlarını duymak için inşallah bir sıkıntı çıkmaz teşekkür ederim ☺️
İnşallah kalp atışlarını duyarsiniz sağlıklı bir gebelik gecirirsiniz🤗

Kimyasal gebelik belirtileriniz neydi beklenen adet gününden ne zaman sonra adet oldunuz acaba

X