Kimyasal gebelik sonrası ne zaman hamile kaldınız

yarın doktora gideceğim kızlar en son geçen hafta çarşamba değerim 59 a düşmüştü 1 hafta sonra gel dedi sonuç ne merak ediyorum

Merhaba bat günü 29.06 da hamile olduğumu öğrendim beta hcg 218 çıktı ve daha sonra çok az bi şekilde arttı max 240 ı gördüm doktor sağlıksız gebelik dedi ve düşeceğini söyledi. Öyle de oldu 11.07 de kanamam başladı ve her zamanki gibi 5 gün sürdü. Adetim bitince beta hcg değerim 1.2 ye düştü. 24.07 de ovülasyon testim poz. çıktı ve tekrar bebek denedik sizce kötü mü yaptım hemen gebelik düşünmek doğru mu?
Bende kimyasal geçirdim beta hcg sağlıklı yükselmiyordu şimdi tekrar gebeyim 11 haftaya giriyoruz bana beklemene gerek yok demişlerdi ama ben 3 ay bekledim yanlış yaptım kimyasaldan sonra hemen gebe kalınıyormuş . Ocakta yaptım 7. Ayda hamile kaldım uzadı baya

Canım nasılsınn
Var mı bi gelişme
Durumlae nasıll merak ettim seni
Herhangi bir şey kullandınız mı peki ? Benim de kimyasaldan sonra 6 kez regl oldum olmadı. 1 ay klomen 1 ay femera kullandım. Bu ay da femera kullanıyorum. Neden olmuyor anlamıyorum

Merhaba hanımlar perşembe doktora gittim vajinal muayene için mantarım vardı geçmedi sanırım diye ve çok sık idrara çıkıyorum diye doktorda emin olamadı gebe olabilirsin dedi çünkü 2,5 cm lik kistte olabilir kesede dedi 1 hafta daha bekleyelim dedi kan verdirmedi emin olamadım ben böyle olan varmı geçen ay 27 temmuzda kimyasal geçirdim 5 gün kanamam sürdü sonrasında korunmadık kimyasal sonrası adet ne zaman gördünüz yada hamile kaldınızmı

1 haftadır tatildeydim giremedim hiç buralara. Eve döner dönmez test yaptım bugün ama hiçbir şey çıkmadı yine bu ayda olmadı. Yumurtlamaya göre pazartesi bat olsa çıkardı. Sen naptın ?
Benimde kardeşimin düğünü falan vardı
Çok koşusturmacaydı hiç test falan yapamadım
Zaten koşturmada olsada tutunmamıştır haldır huldur hep
Ama ağrım var banada olmadı gibi geliyo bu ayda
Ben zaten ilk üç dört günü ancak değerlendirebildm bu ay

M misamino merhaba kuzu
Nasılsın
Ben yine bu ay femaraya başlıyorum😶
Bu ayda deneyelim dedi doktorum, olmazsa sonrasına bakıcaz artık
Sen naptın yine kullanıyos musun sende bu ay

M misamino merhaba kuzu
Nasılsın
Ben yine bu ay femaraya başlıyorum😶
Bu ayda deneyelim dedi doktorum, olmazsa sonrasına bakıcaz artık
Sen naptın yine kullanıyos musun sende bu ay
Merhaba canım. Pek iyi değillim aslında. İlk femeraya başlarken doktorum eşinde üroloğa gidip test versin demişti ama biz bir iki ay femera ile deneyelim dedik. Olmayınca bu ay gidip eşim test verdi. Sperm sayısı, hızı, morfolojisi düşük çıktı. Doktor da genetik test ve karyotip test istedi. Genetik test için kan verdi sonucu bekliyoruz. Keşke başta gidip spermiogram testi yaptırsaymışız boşuna vakit kaybettik. Artık bakalım sonuçlara göre nasıl bi süreç bizi bekliyor bilmiyorum. Senin de eşin test yaptırmadıysa mutlaka gidin yaptırın bazen sorun başka oluyor biz başka yerde arıyoruz 😔. İnşallah senin tutar bu ay. Ben eşimin durumu netleşene kadar bir şey kullanmayacağım sadece yumurtlama dönemini değerlendiririz heralde

Merhaba canım. Pek iyi değillim aslında. İlk femeraya başlarken doktorum eşinde üroloğa gidip test versin demişti ama biz bir iki ay femera ile deneyelim dedik. Olmayınca bu ay gidip eşim test verdi. Sperm sayısı, hızı, morfolojisi düşük çıktı. Doktor da genetik test ve karyotip test istedi. Genetik test için kan verdi sonucu bekliyoruz. Keşke başta gidip spermiogram testi yaptırsaymışız boşuna vakit kaybettik. Artık bakalım sonuçlara göre nasıl bi süreç bizi bekliyor bilmiyorum. Senin de eşin test yaptırmadıysa mutlaka gidin yaptırın bazen sorun başka oluyor biz başka yerde arıyoruz 😔. İnşallah senin tutar bu ay. Ben eşimin durumu netleşene kadar bir şey kullanmayacağım sadece yumurtlama dönemini değerlendiririz heralde
Geçmiş olsunn kuzu
En azından suan sorunun farkındasınız, çözüm yoluna gidersiniz
Bu bile güzel bi başlangıç, hiç keyfini kaçırma
En başta bilinseydi tabiki daha iyi olurdu ama olsun yinede geç değil
Bencede kullanma hiç, kendiniz denersiniz
Benim eşim yaptırdı test, değerleri iyi
Ama varikosel var benimkinde de
Suan için sperm değerlerine etki etmemişti o yüzden herhangi bi tedavi önermediler
Ama bende suan acaba varikosel dna yapısını mı etkiledi diye düşünüyorum
Bi yaptırmadığımız dna hasar analizi var
Eğer bu ay olmassa bi dahaki ay aşılamaya geçmeden bizde o testi yaptıralım diyoruz
Nasip kuzu elbet bizede bişet vesile olcak ❤️

Merhaba bat günü 29.06 da hamile olduğumu öğrendim beta hcg 218 çıktı ve daha sonra çok az bi şekilde arttı max 240 ı gördüm doktor sağlıksız gebelik dedi ve düşeceğini söyledi. Öyle de oldu 11.07 de kanamam başladı ve her zamanki gibi 5 gün sürdü. Adetim bitince beta hcg değerim 1.2 ye düştü. 24.07 de ovülasyon testim poz. çıktı ve tekrar bebek denedik sizce kötü mü yaptım hemen gebelik düşünmek doğru mu?
Bende gecen ayin 22 sinde kimyasal gebelik gecirdim halrn adet olmadim ve test yapmak istedim gebelik varmi sizce bakarmisiniz

Eklentiler

• 20230823_171135.jpg
    20230823_171135.jpg
    24,5 KB · Görüntüleme: 25
X