Kimyasal gebelik ve 10günden fazla süren adet kanaması

ucanpayanda

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Nisan 2021
591
670
28
Kızlar selamlar
Bu ay kimyasal gebelik geçirdim ve adetim hala bitmedi bugun 10.gün ilk kez 6 günden uzun adet oluyorum..
İlk kimyasal gebeliğimde normal 6 gün adet olmustum ama bu sefer hiç kesilmeyecekmişim gibi bitmek bilmiyor yahu..
Korkmalı mıyım sizce yoksa bu kadar uzun adet olmak kimyasaldan sonra çok mu normal bilemedim...
Önce sizlere sormak istedim anormal derseniz yarın doktora koşacağım

Çok normal canım, bende 3 kez kimyasal geçirdim. Biri 22 Gün sürmüştü, kanallar iyice temizleniyor, normal adet gibi sürmesini bekleyemeyiz vücudumuz mutasyona uğruyor. Sakin kal ve sabırla bekle. Geçmiş olsun dilerim ama Sakın kaygiya düşme. Sağlıklı bebeğinin yatağını hazırlıyor vücudun 🌸

Çok normal canım, bende 3 kez kimyasal geçirdim. Biri 22 Gün sürmüştü, kanallar iyice temizleniyor, normal adet gibi sürmesini bekleyemeyiz vücudumuz mutasyona uğruyor. Sakin kal ve sabırla bekle. Geçmiş olsun dilerim ama Sakın kaygiya düşme. Sağlıklı bebeğinin yatağını hazırlıyor vücudun 🌸
Ay tesekkurler valla içim rahatladı. Gerilmedim aslında ama yprumunu okumasam panik başlardı 😄
evet baya temizlenme gibi onu vucudum hissediyor bence..
Allah isteyen herkese nasibetsin 🙏🩷🫶

Benim kanamam biteli 36 gün oldu ne zaman adet olurum acaba yaa sürekli hamile miyim tekrar diye düşünüyorum psikolojim bozuldu iyice

Hala bitmedi illlah ettim artık leke leke devamlı kanamam var 25 gün oldu 🤧düzene girdiniz mi siz 22 günlük kanamadan sonra ben suan ya düzenim şaşarsa diye endise etmeye basladım normalde 3gün sonra falan bir sonraki adet tarihim olacaktı..

Hala bitmedi illlah ettim artık leke leke devamlı kanamam var 25 gün oldu 🤧düzene girdiniz mi siz 22 günlük kanamadan sonra ben suan ya düzenim şaşarsa diye endise etmeye basladım normalde 3gün sonra falan bir sonraki adet tarihim olacaktı..
Merhaba son durumunuz nedir acaba ben de kimyasal yaşadım adetimin 10. Günü hala ufak kahverengi lekeler var. 9 ay önce de kürtajım vardı onda adet kanamasında böyle sıkıntı yaşamadım hiç.

Merhaba son durumunuz nedir acaba ben de kimyasal yaşadım adetimin 10. Günü hala ufak kahverengi lekeler var. 9 ay önce de kürtajım vardı onda adet kanamasında böyle sıkıntı yaşamadım hiç.
Merhaba Tam 30.gün bitti kanamalar. Böyle uzun süren başka kişiler de varmış ama 30.gün kesilmeseydi doktora gidecektim ..

Merhaba Tam 30.gün bitti kanamalar. Böyle uzun süren başka kişiler de varmış ama 30.gün kesilmeseydi doktora gidecektim ..
Normal olabilir o zaman. Daha önce hiç yaşamadığım için ilginç geldi kürtaj sonrası da adetlerim uzamıştı ama 8. Gün bitiyordu artık.
Valla kadın olmak gerçekten zor.

X