Kimyasal gebelik ve sonrasi yardim...

inşallah birgün hepimizin yüzü gülecek teşekkür ederim temenniniz için bakalım eşime peak vitamin takviyesi aldık bugün başlıyor bende pregnom içiyorum doktorum vermişti birde instagramda mfk diye bir doktoru buldum onun tavsiyelerini dikkate alıyoruz eşimle birlikte arı sütü bal polen propolis karışımı tüketiyoruz bu ay ne olur merak ediyorum 😍
Hakkınızda hayırlısı olsun sağlıcakla alırız kucaklarımıza inşallah :KK37:

Merhabalar 25 kasimda lekelenmem basladi yerlesme kanamasi diye dusundum 29u test yaptim ve pozitif gordum fakat lekelenmem devam etti kahverengi seklinde. Ayni gun doktora gittim beta hcg 5.27 cikti doktor vajinal muayene yapti rahime yerlesmis bir bebek yok henuz ama gebelik baslamis yerlesme kanamasi olabilir bebek tuptedir suan dedi. 30u sabahina randevu verdi. Bu defa gittigimde kimyasal gebelik geciriyosun kurtaj veya ilaca gerek yok adetle atilacak vucuttan dedi. Benim hala lekelenmem devam ediyo 30u adetimin ilk gunuydu. Kanamamin rengi genelde kahverengi ara ara kirmizi geliyo ama gunluk pedi bile doldurmaz cok az. Elimde kalan gebelik testlerini yapmaya devam ediyorum hala silik cizgi cikiyo. Bu saatten sonra tutunma veya gebeligin devam etme ihtimali olmadigini biliyorum ama adetim bir turlu baslamiyor. Cok stresli ve uzgunum cunku bas donmesi mide bulantisi gaz problemi yasamistim ona gore test yaptim. Suan kanamam var ve bu belirtiler hala devam ediyo cok bunaldim. Tecrube edenlere sorum adet kanamaniz ne zaman basladi tam olarak? Adet sokturucu vs. bisey kullanmak mi lazim? Bu sureci nasil gecirdiniz yardimci olursaniz cok sevinirim
Benim tam kanamam 6. Haftanin sonuna dogru baslamisti. Bisey kullanmamistim ben

Merhabalar 25 kasimda lekelenmem basladi yerlesme kanamasi diye dusundum 29u test yaptim ve pozitif gordum fakat lekelenmem devam etti kahverengi seklinde. Ayni gun doktora gittim beta hcg 5.27 cikti doktor vajinal muayene yapti rahime yerlesmis bir bebek yok henuz ama gebelik baslamis yerlesme kanamasi olabilir bebek tuptedir suan dedi. 30u sabahina randevu verdi. Bu defa gittigimde kimyasal gebelik geciriyosun kurtaj veya ilaca gerek yok adetle atilacak vucuttan dedi. Benim hala lekelenmem devam ediyo 30u adetimin ilk gunuydu. Kanamamin rengi genelde kahverengi ara ara kirmizi geliyo ama gunluk pedi bile doldurmaz cok az. Elimde kalan gebelik testlerini yapmaya devam ediyorum hala silik cizgi cikiyo. Bu saatten sonra tutunma veya gebeligin devam etme ihtimali olmadigini biliyorum ama adetim bir turlu baslamiyor. Cok stresli ve uzgunum cunku bas donmesi mide bulantisi gaz problemi yasamistim ona gore test yaptim. Suan kanamam var ve bu belirtiler hala devam ediyo cok bunaldim. Tecrube edenlere sorum adet kanamaniz ne zaman basladi tam olarak? Adet sokturucu vs. bisey kullanmak mi lazim? Bu sureci nasil gecirdiniz yardimci olursaniz cok sevinirim
Canım bende aynı şeyi yaşadım adetim 3 gün geçince kan verdim 9.80 cıktı 2 gün sonra tekrar kan verdim beta hcg 2.10 a düştü kimyasal dediler ilaç falan kullanmadım tam 16 gün sonra adet olabildim adetim de 9 gün sürdü.

Adetim 7 gün gecikmişti doktora gittiğimde testler negatif çıkmıştı. Bunun üzerine 3 gün sonra 5 günlük bir kanamam oldu normal regli gibi. Regli bitti dedim aradan 5 gün daha geçti kanamam başladı. Meğersem bu süre zarfında kimyasal gebelik geçiriyormuşum ve benim kanamam 45 gün falan sürdü. 2 hafta hastane git gel yaptım. Kanamayla düşülmesi beklendi ama değerlerim 30 civarında çıkıyordu hep. 3. Haftada kürtaj oldum. Kürtajdan sonra da kanamam 15 gün devam etti. Doktora gittim ilaç verdi öyle kanamam durdu

X