Kimyasal gebelik ve sonrasi

Canim gecmis olsun,
Ben 2 defa kimyasal gebelik yasadim regl kanamasi gibi düsük yapiyorsun hic birsey olmamis gibi.
2 defa yasadigim icin doktorum bende bazi testler istedi ve arastirma hastanesinde yaptirdim gen testi kan pihtilasma gibi testler istedi.
Hakkinda hayirlisi sakin üzmw kendini..
Mrb benimde kimyasal gebelik geçirdim 3 ay önce üstüne 1 ay sonra hamile kaldım 3 aylıkken kalbi durdu kurtaj oldum ve 3 ay ara verdim sonra bu ayda kimyasal geçirdim ve doktorum bazı testler dedi neler onlar korkuyorum da

Canim gecmis olsun,
Ben 2 defa kimyasal gebelik yasadim regl kanamasi gibi düsük yapiyorsun hic birsey olmamis gibi.
2 defa yasadigim icin doktorum bende bazi testler istedi ve arastirma hastanesinde yaptirdim gen testi kan pihtilasma gibi testler istedi.
Hakkinda hayirlisi sakin üzmw kendini..
Ben aynı sizin gibi 2 kere kimyasal gebelik geçirdim arada 2.5 aylıkken düşük yaptım doktor bazi testler istedi özel hastanede fiyatlar değişiyor dimi

Merhaba kizlar bir konuda fikrinize ihtiyacim var. Nisan ayinda klomen ve catlatma ignesi kullanmistim. Doktorum 14.gub kan ver dedi ve negatif cikti sonra ben uzuldum umudumu kestim fakat 18.gun adet oldum yine de elimde son bir test vardi ve bir ogrendim ki ben hamileyim degerim 25 cikti doktorum kimyalsal gebelik dedi. Ama ben duzenli iki gunde bir beta hcg tahlili yaptirdim 10 gun boyunca kanamam azar azar devam etsede bazen cogaldi doktor progestan verdi ve en son degerim 750 ye kadar cikti tabi beta saglikli artinca doktorum kimyasal degildir dedi. Geven hafta cuma cok yogun bir kanama gecirdim 3 gun devam etti. Doktorum rahim duvarimin inceldigini saglikli bir gebelik olmadigini soyledi. Ama ben 23 nisandan beri kanama yasiyorum hangisi dusuk kanamasi hangisi adet kanamasi bilemedim. Bana bir akil verin bu arada beta hcg dustu benim baya. Dis gebelik degildi. Pzt kan vericem sifirlandi mi diye. Adet mi dusuk kanamasi mi siz neler yasadiniz ? Bu kimyasal gebelik ne bicim biseu
KIZLAE GUNCELLEMEK ISTERIM KIMYASAL GEBELIK YASADIKTAN SONRAKI AY HAMILE KALDIM. SU AN HAMILEYIM. :)

Kızlar ben adete 4 gün kala öğrendim 15 di beta adete 2 gün kala tekrar baktırdım 215 yarın regl günüm çok korkuyorum kimyasal olmasından değerler bu kadar yükseldi bende paniklendm yardımcı olursanız sevinirim

Kızlar ben adete 4 gün kala öğrendim 15 di beta adete 2 gün kala tekrar baktırdım 215 yarın regl günüm çok korkuyorum kimyasal olmasından değerler bu kadar yükseldi bende paniklendm yardımcı olursanız sevinirim
Ben bugün yaşadım kimyasalı ilkte sonuç 10 du 15 oldu sonra 15.7 oldu ve yarın doktora gideceğim seninki kimyasal değildir zannetmiyorum

KIZLAE GUNCELLEMEK ISTERIM KIMYASAL GEBELIK YASADIKTAN SONRAKI AY HAMILE KALDIM. SU AN HAMILEYIM. :)
Selamlar daha önce kimyasal yaşamışsınız sanırım. Ben 29 Mayıs'ta kan testi verdim değerim 6.6 çıktı sonraki gün 7.1 iki gün sonra 6.1 çıktı sonraki gün kanamam başladı normal adet gibi hatta daha pihtili ve ağrılı oldu. Kanamanın 4. Günü gittim değerim 44 çıktı tabi dış gebelikten korktum 2 gün sonra değerim 87 çıktı doktor normal gebelik dedi şu an haftaya Çarşamba gidicem kese için. Kafam çorba gibi oldu. Sizin değeriniz kanama olurken artmış miydi dış gebelik çıkar diye çok korkuyorum

Selamlar daha önce kimyasal yaşamışsınız sanırım. Ben 29 Mayıs'ta kan testi verdim değerim 6.6 çıktı sonraki gün 7.1 iki gün sonra 6.1 çıktı sonraki gün kanamam başladı normal adet gibi hatta daha pihtili ve ağrılı oldu. Kanamanın 4. Günü gittim değerim 44 çıktı tabi dış gebelikten korktum 2 gün sonra değerim 87 çıktı doktor normal gebelik dedi şu an haftaya Çarşamba gidicem kese için. Kafam çorba gibi oldu. Sizin değeriniz kanama olurken artmış miydi dış gebelik çıkar diye çok korkuyorum
Çok ilginç ilerlemiş gerçekten benim de transfer sonrası 15 çıktı sonraki 4 gün sonra 19 çıktı kimyasal dedi hoca ama yarın tekrar vercem ona göre kontrole gitcem. Merak ettim sizde nedir son durum? Normal gebelik için değerlerin sürekli artması gerekmiyor muydu ki? Adetim de bi hafta gecikmiş oldu yarın ne çıkacak acaba?

Çok ilginç ilerlemiş gerçekten benim de transfer sonrası 15 çıktı sonraki 4 gün sonra 19 çıktı kimyasal dedi hoca ama yarın tekrar vercem ona göre kontrole gitcem. Merak ettim sizde nedir son durum? Normal gebelik için değerlerin sürekli artması gerekmiyor muydu ki? Adetim de bi hafta gecikmiş oldu yarın ne çıkacak acaba?
Merhaba bugün test verdim tekrardan 2.6 ya düşmüş değer kimyasal gebelik dedi doktor. Benim kanama başlayınca 87 ye kadar çıktı sonra da düştü bu hafta toplamda düşmesi 2 haftayı buldu. Çok şükür dış gebelik çıkmadı.

Merhaba bugün test verdim tekrardan 2.6 ya düşmüş değer kimyasal gebelik dedi doktor. Benim kanama başlayınca 87 ye kadar çıktı sonra da düştü bu hafta toplamda düşmesi 2 haftayı buldu. Çok şükür dış gebelik çıkmadı.
Çok şükür dış gebelik değilmiş bende dün kimyasal olduğunu öğrendim umarım kısa zamanda düşer kurtulurum bende..

Kızlar ben adet oldum şükür. İnşallah sıkıntı çıkmadan hallederim. Doktor gene de kan ver 2 gün sonra tamamen düştü mü diye bakalım dedi. Gerçekten parmak kadar parça düştü pıhtılı gibi ama benim genelde de öyle olur kistlerden dolayı.

Kızlar ben adet oldum şükür. İnşallah sıkıntı çıkmadan hallederim. Doktor gene de kan ver 2 gün sonra tamamen düştü mü diye bakalım dedi. Gerçekten parmak kadar parça düştü pıhtılı gibi ama benim genelde de öyle olur kistlerden dolayı.
benimde hep pıhtılı olur ama farklı olur ya bemimki küçük küçük atıyodu pıhtıları...benimde bugün başladı kanamam daha hiç parça düşmedi bakalım

Naptınız değerleriniz nasıl gidiyor? Benim adetken daha yüksek çıktı şaka gibi 😄 Yarın tekrar kan vercem kontrole gitcem.
Ay bi an önce atlstırız inşallah bende pazar günü gidicem inşallah sıfırlsnır bende adetimi bekliycem bu adrt sayılmıyormuş, 30-40 gün sonra adet olunuyomuş ağustosu değerlendiricem hamilelşk için umarım tutar. Aslında ben bebiş için de erken oldugunu düşünğyodum bu nasıl oldu anlamadık ama o kadar sevmiştim ki o hissi..baya üzüntülü oldu birden bebiş istemeye başlsdı

X