Kimyasal gebelik ve sonrasi

Merhaba bugün test verdim tekrardan 2.6 ya düşmüş değer kimyasal gebelik dedi doktor. Benim kanama başlayınca 87 ye kadar çıktı sonra da düştü bu hafta toplamda düşmesi 2 haftayı buldu. Çok şükür dış gebelik çıkmadı.
Kanamayla değerin yükselmesinde dış gebelik ihtimali mi varmış? Siz ne durumdasınız şuan lekelenmeler bitti mi?

Kanamayla değerin yükselmesinde dış gebelik ihtimali mi varmış? Siz ne durumdasınız şuan lekelenmeler bitti mi?
Evet maalesef doktorum bana öyle bir ihtimalde var demişti ama dış gebelikte kasık ağrısı falan oluyormuş. Ama hiç kirkmayin benim de kanama devam ederken bir süre yükseldi sonra negatife döndü. Bana da herkes dış gebelik dedi aklım çıktı hiç telaş yapmayın.

Evet maalesef doktorum bana öyle bir ihtimalde var demişti ama dış gebelikte kasık ağrısı falan oluyormuş. Ama hiç kirkmayin benim de kanama devam ederken bir süre yükseldi sonra negatife döndü. Bana da herkes dış gebelik dedi aklım çıktı hiç telaş yapmayın.
Biraz önce doktordan çıktım dış gebelik ihtimali var dedi. Metiler hap verdi günde 3 adet. 2 gün sonra tekrar gideceğim. İşten izin aldım ağlaya ağlaya Ankara turu yapıyorum arabayla gidecek hiçbiryer de yok derdinden anlayacak 😔

X