Kimyasal gebelik yardım

lalecannn

Guru
Kayıtlı Üye
20 Haziran 2012
1.076
452
kimyasal gebelik geçiren hanımlar belirtileriniz nelerdi ve kanamanız nezaman başladı lütfen tecrübelerinizi paylaşırmısınız yardımınıza ihtiyacım var. Teşekkür ederim.

Klomen ve çatlatma iğnesi kullanarak kimyasal gebelik geçirdim değerim 350 idi bir hafta sonra 100 e düştü daha sonra regli oldum normal reglimden daha ağır geçiyor bu ay tekrardan denemelimiyim bir ay beklemeliyim

Doktorlar kimyasal gebeligi gebelikten saymiyorlar..
3 defa geçirdim. Değerlerim en yüksek 900 e kadar çıkıyordu sonra da düşüyordu. Nedeni sağlıksız embriyo. Eğer kendiliğinden düşüyor değerler ve adet oluyorsanız peşine değerinizi 0 olana kadar takip edin. Ve o ay korunmayın bence cunku bir kese oluşumu yok.
Rahim yoran bir durum söz konusu değil yani.
Geçmiş olsun 🌼

Klomen ve çatlatma iğnesi kullanarak kimyasal gebelik geçirdim değerim 350 idi bir hafta sonra 100 e düştü daha sonra regli oldum normal reglimden daha ağır geçiyor bu ay tekrardan denemelimiyim bir ay beklemeliyim
Allah sağlıklı evlatlar nasip etsin inşallah regliniz geçtikten kaç gün sonra kanamanız oldu

Doktorlar kimyasal gebeligi gebelikten saymiyorlar..
3 defa geçirdim. Değerlerim en yüksek 900 e kadar çıkıyordu sonra da düşüyordu. Nedeni sağlıksız embriyo. Eğer kendiliğinden düşüyor değerler ve adet oluyorsanız peşine değerinizi 0 olana kadar takip edin. Ve o ay korunmayın bence cunku bir kese oluşumu yok.
Rahim yoran bir durum söz konusu değil yani.
Geçmiş olsun 🌼
Allah sağlıklı evlatlar nasip etsin regliniz geciktiren kaç gün sonra kanamanız başladı

Ben de bir kez kimyasal geçirdim adet günümde HCG 42 çıkmıştı 3 gün sonra şiddetli bir ağrıyla adet oldum düşük yapıyorum sanıp ağlayarak acile gittim HCG 19 görünce adet oluyorsun dediler nasıl sevindim anlatamam ağrım hafifledi düşük olmadığını öğrenince. Kimyasal gebelik düşükten sayılmıyor. Zaten herkesin en az bir kez yaşarmış adet gecikmesi sanıp hayatına devam edermiş. Sabırsız olup adetten 10 gün geçmeden test yapıyoruz ya hanımlar olarak o yüzden kimyasalı görüp aslında hiç bilmeyecegimiz bir durum için ağlıyoruz. Doğanın bir mucizesi sağlıksız döllenme rahme tutunmadan atılıyor daha ne olsun ☺️ bir sonraki ay gebe kalabilirsiniz.

kimyasal gebelik geçiren hanımlar belirtileriniz nelerdi ve kanamanız nezaman başladı lütfen tecrübelerinizi paylaşırmısınız yardımınıza ihtiyacım var. Teşekkür ederim.
Reglme 1 hafta kala kasik batmalari siddetli bas agrilari yasadim ve gogus hassasiyeti fazlaydi huylandim ve 4 gun kala test yaptim pozitifti .. acile gittim kandada pozitifti 32 lerdeydi sonra gunden gune testim siliklesti reglm 1 gun gecikti ertesi gune siddetli kanama ve cok fazla sanci ile feglmin 4. Gunu parca ile dusurdum.. o son reglydi ardina tekrar hamile kaldim.

Reglme 1 hafta kala kasik batmalari siddetli bas agrilari yasadim ve gogus hassasiyeti fazlaydi huylandim ve 4 gun kala test yaptim pozitifti .. acile gittim kandada pozitifti 32 lerdeydi sonra gunden gune testim siliklesti reglm 1 gun gecikti ertesi gune siddetli kanama ve cok fazla sanci ile feglmin 4. Gunu parca ile dusurdum.. o son reglydi ardina tekrar hamile kaldim.
Rabbim sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin inşallah

Bende bu ay gebelik şüphesi ile adetin birinci günü test yaptım pozitifti sabah kan vermeye gittim sonuçlar çıkana kadar kanama başladı ve doktorum aradığında negatif dedi daha sonrasında parçalar düşürdüm sanırım bende kimyasal geçirdim

Bende bu ay gebelik şüphesi ile adetin birinci günü test yaptım pozitifti sabah kan vermeye gittim sonuçlar çıkana kadar kanama başladı ve doktorum aradığında negatif dedi daha sonrasında parçalar düşürdüm sanırım bende kimyasal geçirdim
Gecmis olsun olabilir evet genelde her kadin yasarmis bu durumu

Şuan durumunuz nedir acaba bende kimyasal gebelik geçirdim daha yeni tekrar deniycem ama korkuyorum haliyle yine olur diye

X