kimyasal gebelik

U

ukba

Ziyaretçi
kızlar değerlerim düştü çok üzgünümsenağlamasenağlamasenağlamasenağlamasenağlamasenağlama

selam canım çookk geçmış ols inş olacak kendını yıpratma zor ama kendını toparla ve yenıden devam canım.........vaktı gelmemeşi dıye duşun............inş rabbım çok bekletmesın............kolaylık versın...........

üzülme canım hakkında hayırlısı olsun ..inşş yeniden hamiş kalır ve kucağına alırsın canım..

Rabbim sabır versin
çok ama çok zor inşallah tez zamanda rabbim sağlıkla ve hayırlısı ile kucağına alacağın evalt hamileliği nasip etsin rabbim inşallah

Allah yardımcın olsun canım Rabbim tez vakit bebişine kavuştursun seni inşallah

ukbacım üzülme, lütfen. her şey daha güzel olacak inşallah. allah sana sağlık sıhhat versin ve bebeğini en kısa zamanda kucağına almayı nasib etsin.

canım üzülme.senin için hayırlısı buymuş demek.inşallah en kısa zamanda bebişine kavuşursun.

kızlar değerlerim düştü çok üzgünümsenağlamasenağlamasenağlamasenağlamasenağlamasenağlama

canım şimdi sana üzülme demek çok boş biliyorum ama lütfen kendini çok yıpratma. hakkında en hayırlısı neyse rabbim onu versin inşallah

kımyasal gebelık nedır arkadaslar
ukba canım fazla uzulme allahın dedıgı olur ama ınsallah sonuc guzel olur

ukba üzülme diyemicem. ne desekte elinde olmadan üzülüyor insan bende senin gibi aynı durumu yaşadığım için iyi biliyorum.
allah sabır versin canım büyük geçmiş olsun. ama çok stres yapıpta kendini üzme. ne kadar çok üzülürsen o kadar hücrenden öldürmüş olacağını unutma. bunlar insan hep bi tecrübe oluyor.
inşallah bidahaki denemeye gerek kalmadan doğal yolla hamile kalırsın canım.a.s.

bu arada degerın kac

sarolcum kimyasal gebelik 12gün degerinde hamile çıkıyo sonra degerin düşüyo yani hemen düşük yapıyosun onun gibi bişey 12.gün değerim80di şimdi 20ye düştü yani bebeğimi kaybettim Çok üzgünüm çoookÇok üzgünüm çoookÇok üzgünüm çoook

canın sağolsun arkadaşım , sakın pes etme...nasıl olsa başaracağız

X