Kimyasal gebelikten sonra kısa süren kanama

Merhaba ablacığım kadarıyla kabalanız normalden az sürmüş ve bitmiş kanama bitince tekrarvtest yapio aslında hamilemiymissiniz ben mı yanlış anladım çünkü ben de kimyasalsinrasi 2 gunnkadar adet görüp kahverengi lekelenmeyle bitti 3.gün normal de 5 gün surer
Ertesi ay hamile kaldım canım

Canım doktor bana aynen öyle demişti aslında sevindirici bir şey çünkü çocuğunuz olabiliyor en azından bunu gördünüz demişti.
BEn hemen üstüne hamile kaldım zaten ama bu sefer de düşük tehlikem varmış çünkü rahim ağzına yakın yerleşmiş. Doya doya sevincimi yaşayamadım anlıyacağın. Ağlaya zırlaya kendimi hasta ettim. Şşimdi 7 24 yatmak zorundayım. Çocuğum inşallah tez zamanda üste çıkar yoksa 8 ay böyle yatcam. Kimseye hamile olduğumu söyleyemedik bile. Ya düşerse diye... 2 aydır yaşadıklarım şaka gibi. Saçlarım beyazladı gerçekten.
Anlıyacağın önemli olan tek şey sağlıklı bir gebelik ve bebişimizi sağlıkla kucağımıza almak gerçekten. Varsın 1 ay 2 ay geç olsun...

Kızlar dualarınızı bekliyorum. İnşallah buraya tez zamanda müjdemi yazarım 🤲🏻
Bu konuyu sizler konuşalı çok olmuş ama sizinle aynı durumdayım 2 gün süren bir kanamam oldu benimde yoğun pıhtılı ve kanamalı. Merak ettiğim konuysa şu bu kanama adet değil düşük yerine geçiyo diyenler olmuş bu yüzdende gelecek ay adet tarihinde sapmalar olur denmiş siz kimyasal gebeliğin üzerine sonraki ay adet görüp mü hamile kaldınız yoksa düşüğün gerçekleştiği ay mı kaldınız ve birdee gebeliğiniz sorunsuz bir şekilde devam eder inşallah Allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin 🥰

Bu konuyu sizler konuşalı çok olmuş ama sizinle aynı durumdayım 2 gün süren bir kanamam oldu benimde yoğun pıhtılı ve kanamalı. Merak ettiğim konuysa şu bu kanama adet değil düşük yerine geçiyo diyenler olmuş bu yüzdende gelecek ay adet tarihinde sapmalar olur denmiş siz kimyasal gebeliğin üzerine sonraki ay adet görüp mü hamile kaldınız yoksa düşüğün gerçekleştiği ay mı kaldınız ve birdee gebeliğiniz sorunsuz bir şekilde devam eder inşallah Allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin 🥰

Öncelikle geçmiş olsun. Ben 23 ekimde kimyasal gebelik geçirdim ve hemen üstüne hamile kaldım. Yani hiç regl kanamam olmadı arada.
Güzel dilekleriniz için de teşekkür ederim. Şimdilik sadece plasenta aşağıda öyle bi sıkıntımız var ama yukarı çıkabilirmiş bekliyoruz. Kıpır kıpır oğlum hiç durmuyor ☺️ Darısı başınıza inşallah

Öncelikle geçmiş olsun. Ben 23 ekimde kimyasal gebelik geçirdim ve hemen üstüne hamile kaldım. Yani hiç regl kanamam olmadı arada.
Güzel dilekleriniz için de teşekkür ederim. Şimdilik sadece plasenta aşağıda öyle bi sıkıntımız var ama yukarı çıkabilirmiş bekliyoruz. Kıpır kıpır oğlum hiç durmuyor ☺️ Darısı başınıza inşallah
Amiinnn inşallah teşekkür ederim 😊 sizde sağlıkla kucağınıza alırsınız inşallah oğluşunuzu 🥰

X