Kına Gecesi Kına Fikirlerinizi Bekliyorum

Ynsozlm

Üye
Kayıtlı Üye
29 Haziran 2016
8
1
29
Merhabalar. Eylülde kına gecem olacak. Kına için şık bir açık mekan kiraladık. Organizasyon tutmayacağım. Kınamda nişanlım da olacak. Kadınlar arasında yapmayacağım. Kına girişinde üstü siyah altı borda tafta kumaştan abiye giyeceğim. Nişanlımla birlikte çıkıcaz. Dans edicez.Kınanın ilerleyen dakikalarında ben tekrar başka bir bordo kadife kumaştan abiye giyeceğim. Kına devam ederken arkadaşlarımla birlikte hazırlayacağımız 2 şarkıda karaografi yapıp oynucaz. Bütün arkadaşlarımdan siyah elbise ve kırmızı ayakkabı giymelerini rica edicem. (Birçok kızın dolabında siyah elbise mutlaka vardır. Kurtarıcıdır çünkü Masrafsız olur diye düşündüm onlar için) Arkadaşlarım için kırmızı taç ve kırmızı çiçekli bileklik alıcam. Kına başlamadan takıcaklar. Kına yerine girişte lokum ikram edilcek. İlerleyen zamanlarda ben tekrardan kıyafet değiştereceğim bu defa dimija giyeceğim. Kınamda kuruyemiş,kına,gençlere oje , kına mendili, kırmızı kalpli kurabiye dağıtmayı düşünüyorum. Kına yakılacağı zamanda bindallımı giyeceğim. Testi kırma müziği olarak oy atlıya çaldıracağım.
Şuan aklıma gelenler bunlar. Sizinde fikirlerinize açığım.

X