Söz, Nişan, Kına Elbise Modelleri Kina kiyafeti

Dilaraunl

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Ocak 2015
315
61
30
Kizlar merhaba haziranda esimin kuzeninin kinasi var elbisem kirmizi ailede en dikkat ceken kiz benim guzellik olarak yani herkes oyle diyo bilmiyorum gecenlerde diger benimle kus olan kuzenleri laf sokmuslar baskasinin kinasinda kirmizimi giyilir bu insanlar ne salak diye halbuki benim kinamda kirmizi giyilmisti ben hic konu bile etmedim konuyu birakin aklima gelmedi simdi kirmizi giyersem ayipmi yani?

Bu mantikla erkeklerinde takim elbise giymemesi gerekir ben hic oyle dusunmedim sonucta kina kizi bellidir dugunde ayni sekilde gelinligin yerini hicbi beyaz elbise tutamaz

Zaten şu anda sizi sevmiyorlarmış,boşuna laf vermeyin ağızlarına bence.

Acaba hicbir kadin baska bir kadinin dügününde gelinlik giymismidir diye düsünesim geldi ..
Kesin giymistir caktirmadan. Bu kadinlar arasindaki güzel olma yarislari hic bitmez. :KK70:

Evet haklı , kınada kırmızı giyilir mi? Gelinin önüne geçmeye çalışan kız derler ' ben kibar söylüyorum normalde daha ağır laflar ederler ' . Bu kadar dikkat çekiyorsan giy başka renk her türlü dikkat çekersin ;:KK14:

Bence elbisenin renginden öte modeli önemli. Çok gösterişli değilse giyilebilir.

Bu lafı getiren kişi kim? Küsmüşsünüz ya.

İstediğiniz rengi giyin salaklık bunla ölçülebilecek değil nasıl olsa.

Burdaki bayanlar neden bu kadar cok dalga geciyo hayir bi kadinin kendinden guzelim diye bahsetmesinde komik olan ne? Ayrica benim konuya boyle baslamamin sebebi bu laflar yuzunden cikan cekememezlik olarak dusundum bi geline biri guzel diyince cekemeyenler dusman olur bilirsiniz. Ama goruyorumki burdaki cogu bayanda ayni sekilde laf sokma cabasinda! Burda yazan herkese ayni sekilde iyi niyetle bakilsin bu havali bu kendini begenmis bu cirkin bu guzel bu aptal bence bu ayrimi yapanlarinda bu sitede yeri olmamali cunku buraya konu acan bayanlar bayan bayana olmanin sonsuz samimiyetiyle yaziyolar!!

herkes nereden biliyor senin elbiseni,hazirana daha çok var,belki başka giyersino_O

X