Söz, Nişan, Kına Elbise Modelleri Kina kiyafeti

Bi ara laf arasinda soylemistim kizlar konusurken su kirmizi elbiseyi cok begenip almistim biturlu giyicek yer bulamadim kinada giyerim diye yaymislar oyle
sen de onları şaşırt,kınada başka giy.düğünde de o elbiseyi:KK66:

Dediğin kadar güzelsen ne giysen yakışır illa kırmızı diye neden diretiyorsun rahatsızlar işte

ne gerek var ki huzursuzluk çıkarmaya

Ben olsam, başka renk giyerim, Hani sen kendi kinanda rahatsız olmamiş olabilirsin, ama o kizcagizin üzülecegini bile bile giymek te olmaz, canım.
Şahsen bende kinamda rahatsiz olmazdim, kırmızı bile giymedim, ama rahatsız olanada saygı göstermeli

herkes farklı farklıdır. sen rahatsız olmazsın ama onun rahatsız olacağını bile bile en mutlu gününü rezil etmemelisin. zaten çuval giysende yakışır.

Burdaki bayanlar neden bu kadar cok dalga geciyo hayir bi kadinin kendinden guzelim diye bahsetmesinde komik olan ne? Ayrica benim konuya boyle baslamamin sebebi bu laflar yuzunden cikan cekememezlik olarak dusundum bi geline biri guzel diyince cekemeyenler dusman olur bilirsiniz. Ama goruyorumki burdaki cogu bayanda ayni sekilde laf sokma cabasinda! Burda yazan herkese ayni sekilde iyi niyetle bakilsin bu havali bu kendini begenmis bu cirkin bu guzel bu aptal bence bu ayrimi yapanlarinda bu sitede yeri olmamali cunku buraya konu acan bayanlar bayan bayana olmanin sonsuz samimiyetiyle yaziyolar!!

kınada kırmızı giymek ayıp demişler işte nesini anlamıyosun ısrarla.

X