Kına Gecesi kına organizasyon firmaları hakkında

Merhaba kizlar bizde kizimin kinasi icin nevestasya diye bir firmayla anlastik bize de bir yakinimiz soylemisti fiyatlari uygun diye. En uygun paket icin anlastik yeni bir firma olduklari icin kizim biraz tereddut etti ama gayet ilgili ve bilgililerdi. Nedimeler bastan sona kizimla cok guzel ilgilendiler kendi arkadaslari dahi o kadar samimi degillerdi hani.herseyi ozenerek hazirlamislar kinamizada geldiler misafirimiz olarak sagolsunlar. Sizlerde bir yer ararken mutlaka sorun sorusturun kimse evladinin ozel gecesinde mutsuz olmasini istemez bizler cok memnun kaldik ve mutlu olduk.

Kızlar bende size Arzum kına organizasyonu tavsiye ederim, firma sahibi çok ilgili ve bu konuda oldukça tecrübeli, iki arkadaşımın organizasyonunu yaptılar ikiside çok çok iyi geçti. Bindallıları özel tasarımcılardan yapılmış, fiyatlarıda verilen hizmete göre çok uygun...kesinlikle sizde memnun kalırsınız

Merhaba,
Kesinlikle memnun kalacağınızı düşündüğüm size arzum kına organizasyonu tavsiye ederim.

Resmen reklam yapmak için üyelik alınmış.. Böyle olduğu zaman inadım tutar benim seçecek olsam bile vaz geçerim :KK70:

canım bende kınamı organizasyonlu düşünüyorum bir süredir instagramdan kinagecemm hesabını takip ediyorum güzele benziyor fiyatları da uygun kına tarihim yaklaştığı zaman iletişime geçicem onlarla size de bir göz atmanızı önerebilirim veya salonların organizasyoncuları oluyor tutmak istediğin salonla konuşabilirsin

Arkadaşlar show time kına dan uzak durun çok kötü bir şekilde iş yapıyorlar. Eğer çalışacaksanız sadece gidip bir kınalarını izleyin ne kadar kötü bir iş çıkardıklarını görürsünüz. Bir yakınım kına gecesini mahvettiler bana inanmayan gitsin izlesin kınasını da görsün.

Bir de bu firma hakkında çok şikayet duyuyorum forumda bir bayan yazmıs alıntı yapıyorum ama kokoş kına organizasyonu hakkında kendi yerlerine başka bir firma göndermişler.

Lütfen DİKKAT‼️‼️‼️
12 Ağustos'a ln kınam için KOKOŞ organizasyon ile anlaştım ama kınama AFRODİT organizasyon geldi.Anlaştığımızın aksine eksik kalitesiz malzeme ve acemi bi ekiple B kalite bi organizasyon çıkardılar. Kısacası paramla rezil oldum. Bunlar farklı isim altında birlikte çalışan iki farklı organizatörler. Ama işin aslı sizin bilginiz olmadan sizi farklı bi organizasyonla muhattap ediyorlar.
Ayrıca Afrodit org un instagram hesabındaki resimleri kokoş Organizasyona yolladım ve resimlerinin çalındığını idda ettiler afrodit diye bi org tanmadıklarını söylediler. Afroditle görüştüm, kokoş bizim arkadaşımız o gece onların adına biz geldik diye kabul ettiler durumu. Yaptığım araştırmalar ve telefon görüşmeleri sonucunda birbirinden tutarsız sonuçlar elde ettim.
Bana ne güven verdiler ne de memnun ettiler. Kimsenin en özel gecesinde mağdur olmasını istemem..

Ben İklim kına oganizasyonla anlaştım, kınalarını yaptıkları kişilerin yorumları falan hep olumluydu baktım, gittim anlaştım kınam 13 temmuz nasipse kınadan sonra da yazarım memnun kalıp kalmadığımızı , kaftanları da çok güzel ayrıca, hayırlısı inş.

Bir de bu firma hakkında çok şikayet duyuyorum forumda bir bayan yazmıs alıntı yapıyorum ama kokoş kına organizasyonu hakkında kendi yerlerine başka bir firma göndermişler.

Lütfen DİKKAT‼️‼️‼️
12 Ağustos'a ln kınam için KOKOŞ organizasyon ile anlaştım ama kınama AFRODİT organizasyon geldi.Anlaştığımızın aksine eksik kalitesiz malzeme ve acemi bi ekiple B kalite bi organizasyon çıkardılar. Kısacası paramla rezil oldum. Bunlar farklı isim altında birlikte çalışan iki farklı organizatörler. Ama işin aslı sizin bilginiz olmadan sizi farklı bi organizasyonla muhattap ediyorlar.
Ayrıca Afrodit org un instagram hesabındaki resimleri kokoş Organizasyona yolladım ve resimlerinin çalındığını idda ettiler afrodit diye bi org tanmadıklarını söylediler. Afroditle görüştüm, kokoş bizim arkadaşımız o gece onların adına biz geldik diye kabul ettiler durumu. Yaptığım araştırmalar ve telefon görüşmeleri sonucunda birbirinden tutarsız sonuçlar elde ettim.
Bana ne güven verdiler ne de memnun ettiler. Kimsenin en özel gecesinde mağdur olmasını istemem..
Kokoş için bende uyarı almıştım. 1 güne çok organizasyon aldıklarını ve en fazla kimden para alırlarsa ona en iyi ekibi diğerlerine ise başka ekipleri gönderdiklerini duymuştum ama bu tutarsızlıklarına şaşırdım. Acık acık söylemeleri gerekli.

kına organizasyon firmalarının çoğu sadece paraya bakıyor ne kadar paran varsa o kadar iyi organizasyon sunuyorlar eğer yapabiliyorsanız kendiniz yapın derim arkadaşımın kına gecesin de biz kına tahtı ayarladık geri kalan her şeyi kendimiz yaptık çok da güzel oldu. hem malzemeler de biz de kaldı yakında bi arkadaşımızın daha kınası olacak ona da kullanacağız aynı malzemeleri bence organizasyona hiç gerek yok.

ben organizasyonla anlaşarak kına gecemi yapmıştım. doğru söylüyorsunuz parası kadar hizmet alıyorsunuz fakat ben haklarını yemeyeyim çok uygun fiyata haklarını vererek yapmışlardı. isteyen arkadaşlar özelden yazarsa ben yardımcı olurum

Ben İklim kına oganizasyonla anlaştım, kınalarını yaptıkları kişilerin yorumları falan hep olumluydu baktım, gittim anlaştım kınam 13 temmuz nasipse kınadan sonra da yazarım memnun kalıp kalmadığımızı , kaftanları da çok güzel ayrıca, hayırlısı inş.

Merhaba Burcucum,
Öncelikle kınan hayırlı uğurlu olsun inşallah ardından da forumu inceleynce merak ettim, memnun kaldın mı acaba İklim Org.dan ?

Hoş üzerinden 2 yıl kadar geçmiş ama malum biz kadınlar özel günlerimizi kolay kolay unutmuyoruz diye düşünerek soruyorum☺️

Gun gecmiyor ki yeni isimler yeni olaylar duyalim. Kina organizasyonu sikayet sayfalari cosmus durumda. Kuzenim icin eylul ayina kina organizasyon firmasi bakiyorduk ismini cok duydugumuz bir firma var instagramini takip ediyorum inanilmaz guzel fotograflarla dolu altinda da biz soyle iyiyiz boyle boyle muhtesemiz bir numarayiz falan yaziyordu. Gecenlerde profesyonel cekimlerini yapan firmaya tesekkur edip firmayi etiketlemisler (firma dedigim 3-4 genc) tabiki merak edip hemen onlarin sayfasina girdim ve girmez olaydim inanamadim. Paylasilan fotograflar telefonla cekilmis videolar var kinalardan ve diger sayfada gorduklerimle alakasi yok. Tam bir hayal kirikligi. Kizlar bi garip danslar sacma sapan vs. Tabiki firma ismi vermeyecegim ama gercekten yayinlanan fotograflarla yapilan islerin alakasi olmuyor onu anladik. Bu arada istanbulda kina organizasyon firmasi olarak arastirdigim ve iyi olabilecegini dusundugum onumuzdeki hafta gorusmeye gidecegimiz firmalar var. Bunlardan biri fiyaka organizasyon digeri butik kina organizasyon. Gorusmeler tamamlaninca da bilgi veririm.

X