Kına Gecesi Kına

-Piraye

Guru
Kayıtlı Üye
13 Ocak 2015
19.381
12.405
İyi akşamlar kızlar. Bişey danışmak istiyorum sizlere. Temmuz'da düğünüm olacak. Kına benim yaşadığım şehirde düğün nişanlımın yaşadığı şehirde olacak. O yüzden kına mı salonda yapmak istiyorum. Kına salonu ayarlıyorum şuan ama gece yer yok. Perde ve ışıkları kapatınca gece gibi oluyor. Herşeyiyle içime çok sindi ama gündüz olması kafamı karıştırıyor. Çok mu saçma olur sizce :110:

İyi akşamlar kızlar. Bişey danışmak istiyorum sizlere. Temmuz'da düğünüm olacak. Kına benim yaşadığım şehirde düğün nişanlımın yaşadığı şehirde olacak. O yüzden kına mı salonda yapmak istiyorum. Kına salonu ayarlıyorum şuan ama gece yer yok. Perde ve ışıkları kapatınca gece gibi oluyor. Herşeyiyle içime çok sindi ama gündüz olması kafamı karıştırıyor. Çok mu saçma olur sizce :110:
Kına hafta içi yapılır genelde hafta içide mi yer yok yada hafta içi yapmyı düşündünüz mü

Saçma değil bence.
Sonuçta bir kutlama, eğlence. Maksat da yakın çevre hep beraber hoş vakit geçirmek... Ha gece olmuş ha gündüz fark etmez. Sadece davetlilerinizin kolay katılım sağlayabilecekleri bir yerde ve tarihte bu eğlenceyi tertip etmeye dikkat edin.

Gündüz salonda yapacağınıza gece sokakta yapın daha iyi.
Hem insanların gündüz işleri güçleri olur.
Gündüz o sinerjinin yakalanabileceğini hissetmiyorum..

Pazar günü düğünse cımartesi kınayı yapmayın yada cumartesiye cuma şeklinde

Farklı şehire gidiceğiniz için yolda yorucu olucak . Düğün günü sabahtan akşama zamanın nasıl geçtiğini anlamıycaksınız.

Haftaiçi bi akşam yapın hem rahat edin hem ordaki herkes gelebilsin

Gündüz hafta sonu ise olur sanki

Zira gece eve dönmek de sıkıntı oluyor

Herkeste araba yok kızlar gece toplu taşıma vs döneceğiz diye erken kalkıyor vs vs

Ama gündüz olan kınaya daha sade giyinip giderim ben mesela sanki abiye ağır olur gibi geldi herkes benim gibi düşünmeyebilir tabii

Pirayee :)
Evleniyor musun kuzumm, beraber şafak saymıştık seninle. Çok mutlu ol inşallah:) Kınayı gerekirse 1 hafta veya 2 hafta önce yap çünkü gece daha bi başka oluyor o atmosfer :)

Ben gündüz eğlencesi sevmiyorum genel olarak,gündüz düğünü nişanı kınası...

Gece yapmalısn canım sıkıştırıverme sende . Herşey gönlünce olsun

Kına hafta içi yapılır genelde hafta içide mi yer yok yada hafta içi yapmyı düşündünüz mü

Saçma değil bence.
Sonuçta bir kutlama, eğlence. Maksat da yakın çevre hep beraber hoş vakit geçirmek... Ha gece olmuş ha gündüz fark etmez. Sadece davetlilerinizin kolay katılım sağlayabilecekleri bir yerde ve tarihte bu eğlenceyi tertip etmeye dikkat edin.

Gündüz salonda yapacağınıza gece sokakta yapın daha iyi.
Hem insanların gündüz işleri güçleri olur.
Gündüz o sinerjinin yakalanabileceğini hissetmiyorum..

Pazar günü düğünse cımartesi kınayı yapmayın yada cumartesiye cuma şeklinde

Farklı şehire gidiceğiniz için yolda yorucu olucak . Düğün günü sabahtan akşama zamanın nasıl geçtiğini anlamıycaksınız.

Haftaiçi bi akşam yapın hem rahat edin hem ordaki herkes gelebilsin

Gündüz hafta sonu ise olur sanki

Zira gece eve dönmek de sıkıntı oluyor

Herkeste araba yok kızlar gece toplu taşıma vs döneceğiz diye erken kalkıyor vs vs

Ama gündüz olan kınaya daha sade giyinip giderim ben mesela sanki abiye ağır olur gibi geldi herkes benim gibi düşünmeyebilir tabii

Evleniyor musun kuzumm, beraber şafak saymıştık seninle. Çok mutlu ol inşallah:) Kınayı gerekirse 1 hafta veya 2 hafta önce yap çünkü gece daha bi başka oluyor o atmosfer :)

Ben gündüz eğlencesi sevmiyorum genel olarak,gündüz düğünü nişanı kınası...

ben gece tercıh ederdım

Gece yapmalısn canım sıkıştırıverme sende . Herşey gönlünce olsun
Kızlar bir gün önce olması gerekiyor benim akrabalarım 10 saat uzaklıkta yaşıyor bir hafta önceden yada bir kaç gün önceden gelme imkanları yok bir gün öncesinde de gece yer yok. Ve burası içime çok sindi çok güzel. Gece olmaması beni çok düşündürüyor napsam bilemedim karar vermem gerek:KK43:

Evleniyorum ya şaka maka çok sağol Canım ama burası çok güzel akşamında yer yok :KK43:

Başka bir mekan bak bence ve gece yap gündüz hiç güzel olmaz. Ben gündüz nişan kına düğün hiç sevmem

Şehirler arası kaç saat

Gece 12 de Kınadan çıkıp en iyi ihtimalle 2 de yatıp ertesi gün yol gidip bir de üstüne düğün hem seni hem misafirleri mahfeder

Kv nişanlın vs de gelecekse o da zor tüm gün yol gel gece kınaya git sabaha kadar tekrar yol akşama düğün

Bu durum çok yorucu olur

Bir hafta önce yapın kınayı sizin akrabalar kınaya gelsin uzaktan gelenler, düğüne de yakındakiler gitsin

Olmaz derseniz de gündüz olması daha makul sanki erkek tarafı hiç olmazsa evine döner gece yatar vs vs hem siz de azıcık dinlenirsiniz akşam

Kızlar bir gün önce olması gerekiyor benim akrabalarım 10 saat uzaklıkta yaşıyor bir hafta önceden yada bir kaç gün önceden gelme imkanları yok bir gün öncesinde de gece yer yok. Ve burası içime çok sindi çok güzel. Gece olmaması beni çok düşündürüyor napsam bilemedim karar vermem gerek:KK43:

Bu akrabaların ertesi gün dönücekler mi ? Kalıcaklar mı? Düğünede gelicekler mi ?

X