Kınama,saçma sapan yorum değil tavsiye istiyorum sizden

Hap önerisi olur , farklı öneriler olur şimdi diğer konulara baktım benzer o kdr güzel fikirleri olan var ki oyle bir yorum akıl veren olur belki diye açtım konuyu
Güzelim düzelmezse diyorum düzelmezse.
Boşanmak istemediğine göre bu adam düzelmezse böyle yaşamayı kabul etmekten başka çaren var mı?

Nasil bi tavsiye istiyorsunuz, 35 yaşina kadar cinlellik yaşamamiş diyosunuz belliki siz onu yönlendiriyosunuz, kuş mu yoksa sorunlu😃😃

Bu konu pek gerçekçi gelmedi bana ya, size de öyle gelmedi mi? Biraz hayalgücü ve bu saatte manidar bir nickle cinsellik konusu🤔

Yaşın çok genç, bakış açın şu an böyle ama evliliğinde yıllandıkça zaman geçtikçe yıpranacak ve çoğu şeye tahammülün kalmayacak.

Cinsellikten dolayı adamı neden bırakayım diyorsun, ev arkadaşından eş olmaz ve ayrıca cinsellik evliliğin yüzde 70ini oluşturuyor.

Eşiniz yıllar geçecek ve hiç değişmeyecek(durumun farkında bile değil,sorunu kabul etmiyorsa).
Tecrübelerime dayanarak söylüyorum cinsellik olmayan bir evlilikte çiftler çok mutluyuz diyerek kendilerini kandırıyor.

Toplumsal düşünceler bir süre ayakta tutuyor insanı kaba tabirle avutuyor, dövmüyor, şiddet yok, aldatmıyor,işide var vb.
Fakat zamanla arzulanmamanın, sevgisizliğin bedeli ağır
oluyor.
Boşanmayı düşünmüyorsanız, kesinlikle hemen çocuk düşünmeyin.

Burdaki yazan insanlarıda linçlemeyin, çoğu insan tecrübelerini aktarıyor, yardımcı olmaya çalışıyor, o sorunları yaşamış oluyor.

35 yaşında adamın hali buysa bunda gurur duyacak bir şey yok, ya gaydır senin gibi küçük yaşta ve bunla gurur duyacak kafa yapısında bir kızla evlenmiş yaş ve toplum baskısı uğruna en azından evlenmiş olsun evinin işi görülsün ya da sek iktidarsızdır. Çözüm istiyorsan burda çemkirmeyi bırak doktora gönder adamı. Hap tavsiyesi burdan verilmez.

Verebileceğim tek tavsiye şu: gördüğüm kadarıyla hamile kalmaya çalışıyorsunuz yapmayın
Bu sorunu çözmeden sakın çocuk yapmayın çünkü hamilelik ve çocuk cinselliği sekteye uğratan bir şey işler rayına girene kadar.
İyi giden cinsel hayatı bile sekteye uğratıyor illa ki bir noktada. Olmayan ya da böyle sorunlu olanı direkt bitirir benden söylemesi.

Doktora psikologa gidin hap tavsiye edecekse doktor etsin buradan nasıl çözüm bulacaksınız bu meseleye?

Sertleşme sorunu, erken boşalma, sizde ıslanma sorunu, vajinusmus sorunu, kaliteli ön sevişme var mı, yok mu? 35 yaşındaki erkeğin libido düşüklüğü hormon alakalı olabilir. Mastürbasyon alışkanlığı ne durumda. Az sayıda da olsa sevişirken sizi düşünüyor mu, sizi orgazma ulaştırabiliyor mu? Eşinizin başka eğilimleri olmasın. 35 yaşında sizin dışınızda hiç cinsel ilişkisinin, sevgilisinin olmaması biraz garip geldi.
Kan testesteron düzeyi ve sperm testi baktırın. Üroloji ve Psikiyatri/psikoloji muayenesi şart.

23 yasindasin 35 yasinda biriyle evlenmissin, bir de cinsellik bekliyorsun. Adam 35 yasina kadar kimseyle iliski yasamayarak durumunu belli etmis zaten. Boyle devam

Öncelikle merhaba kocamla oran cinsel yaşantım dan hiç hoşnut değilimm. 1.70 boyunca 55 kilo bayanım 23 yaşındayım eşim 35
Hayır çirkin de değilim gercekten çevremden aldığım iltifatlar ozellikle sen nasıl bu güzelliğinle eşini aldın vs.😄 Ama gel gelelim eşim çok çok iyi bir insan ama ilişkiye girerken ben dersem oluyor o ilişki oda sanki bir gorevmis gibi adam bildiğin hevesi yok bsna karşı değil arkadaşlar genel anlamda yok . Çünkü benden önce hiç sevgilisi vs. Olmadı uğramamış hiç manita vs. İlk beni sevmiş benimle evlenmiş seni kandırır falan demeyin çevresindeki herkes öyle der herkes biliyor 🫠 eşimi seviyorum ediyorum ama bu cinsellik çok kafamı kurcalıyor ya hayal ettiğim evlilik böyle değildi.. anlatabildim mi derdimi bilmiyorum ama hiç haz alamıyorum ten uyumu yok..
Eşinizin, libidosunu artırıcı besinler tüketmesini sağlayın. Ballı muz gibi vs. Siz de özel bir gece hazırlarsanız bence olur :)

X