Akrep Burcu 23 Ekim - 22 Kasım Kinci Bir Akrep Kadını

kırılan bir vazo ne kadar düzelirse sizin arkadaşlık da o kadar düzelir izler kalır

asla canım cicim olamazsın

lost şekerim ortada acınacak bi özellik yok...
kolay kolay küsmem sabrederim,sabrederim,sabrederim...
baktım bu adam olmucak silerim bi kalemde..kin güdmem ama suratınada bakmam nötr olurum...hiç tanımamış gibi...
sence bunda acınacak durum ne?
karşında adam olmayan birine defalarca şans vermek daha acınacak bi özellik değilmi sence?

evt hayat çok kısa..bi insanı silmek bence daha affedilmez bişeyle olmalı. yoksa yanında kimse kalmaz yalnız ölürsün

sen üzerine düşeni yapmışsın özür dilemişsin o aramamış o sormamış senin suçun yok kim olursa olsun ben aramışsam ben sormuşsam ,düğünümde çocuğumun doğumunda bana bir tf bile açmıyorsa ben de onu aramam kim olursa olsun küçüklükte idolüm olsun ..ortada ne var ki sen ona ne yapmış olabilirsinki böyle tavır alıyor sana kavgadan sonra sen düğününe yanına giden olmuşsun verici sen kinci o boşver

kırılan bir vazo ne kadar düzelirse sizin arkadaşlık da o kadar düzelir izler kalır

asla canım cicim olamazsın
doğru diosun arkadaşım ama yine de bu kızımı gelip görmemesi benim onun çocuğunu sevmemem, çocuklarımızın görüşmemesi için sebep diil..

evt hayat çok kısa..bi insanı silmek bence daha affedilmez bişeyle olmalı. yoksa yanında kimse kalmaz yalnız ölürsün

Sen çok üzülmüşsün ya..

İlla ki seni affetsin istiyorsun, madem haklısın ki haklıyım demişsin, neden bu kadar koydu sana bu?

Demek istediğim şu ki;
Ben haklıysam , beni haksız yere sileni sallamam mesela, ''vicdanım rahat benim, haklıydım, özrümü de diledim, gerisi ona kalmış'' der, yoluma bakarım?

Aranızda ne geçti ki bu kadar nefret etti senden?

doğru diosun arkadaşım ama yine de bu kızımı gelip görmemesi benim onun çocuğunu sevmemem, çocuklarımızın görüşmemesi için sebep diil..

O zaman son bir kez aç telefon bunları söyle ona bence..Neden olmasın? Sonuçta kuzenin, sen haklıymışsın ama olsun..

Belki affeder, kızgınlığı geçmiştir belki..CADIARZU

Alishacim bana göre 21 yas pekte cocuk bir yas sayilmaz....ama bu herkese göre farkli tabi...konu o degil....:hulya:

Yanlislarim vardi diyorsun....yani bir nebze aranizdaki sorunla sanki senden kaynaklandi diye düsündüm bir anda...bilemem tabiki...tahminen.CADIARZU

Tabiki insanlar olgunlasir büyür hatalarini anlar ve birdaha yapmamaya gayret eder....ama karsi tarafda öyle izler öyle yaralar kalabilirki unutamaz...istesede unutamaz.

Eminim oda senin kötülügnü istemiyordur..:1hug:..sadece hayatindan cikarmak istemistir....yani Allaha yakin bana uzak diye söyleriz ya canimizin cok yandigi zamanlarda...aynen böyle....o yüzden bence sende hic kafana takma bu konuyu ve kapat....zorla güzellik olmuyor canim....uzattigin zeytin dalini almak istemiyorsa kendi bilir....

her insanın içinde biraz kindarlık vardır..

ben olsaydım hiçte sallamazdım onları sadece akrabaam olduğundan yüzlerine gülerdim okadar..

sonra arkamdan laf gelmesin diye oda.

illaki onları sevmek zorunda değilsin toplum kurallarına uy yeter bence.

Bu kadar çok üzülüyorsan gelince sende ya bir telefon açıp yada evine gidip hoşgeldin dersin.

Baktın hala aynı şekilde soğuk davranıyor sende gidip gelmezsin.

bende bir akrep burcu olarak
aksine duygusalımdır. hayatta kin tutamam, bırak kin tutmayı küs bile duramam.
bence onun kişiliğiyle alakalı.

evet en ii sen anlamışsın beni canım, onu yapamıorum vicdanım pek rahat diil bişey yapmışım demek bilmeden de olsa incitmişim onu..ya da çok önemsiz biriymişim ev kirasını paylaşan biri, birini bulunca beni sepetlemiş.benim o zaman yakın bi arkadaşımı yanına aldı ben çıkar çıkmaz..
tek bildiim şu.ben ne yaptıysam bilmeden o çok daha ağırlarını yaptı sonradan hem de bilerek.

saol cnm tekrardan..ya burda pek bahsetmek istemiorum ama çocukluum başka şeydendi o dönemki.işte tahmin edersin yeni bi hayat,istanbula gelmişim yeni,bişeyleri yeni yeni yaşıosun ve yakınındakileri pek gözün görmüo önemsemiosun tabi aklın başına gelince de ne olduunu anlayamıosun..zorla tabiki görüşücek halim yok belki de onun gibi yok saymak gerek bundan sonra da, öle biri yok derim hayatıma bakarım herkkes kendi hayatını yaşar

Ah canım yazdıklarını okuyunca benim durumum geldi aklıma.
Kuzenimle aynııııı durumları yaşadık.. Üstelik biz ikimizde akrep burcuyuz...
Yanlış da anlaşılmasın.. Ben seviyorum burcumu. Çevremdekiler dostlarım için neler yapabileceğimi bilirler çünkü. Kin de tutarım ama değer yargılarım ölçüsünde, canımı bilerek yakarsa affedemem, unutmam.Ama intikam almaya kalkmam.
Herneyse bizde kuzenimle düşman olduktan sonra aile yapısı gereği konuştuk. Sadece konuştuk.
Ağzımızla ama, yüreğimizle değil.Çünkü her iki taraf kendine göre haklı...Ben görüşmemeyi tercih ediyorum. Sen de öyle yap cnm. Benimde öyle fazla akrabam yok, kızkardeşim yok. Varsın O da olmasın. Sen kucağındaki Meleğine bak...

yapıcak pek bişey yok cnm..bazı arkadaşlar ara demiş ama arayamam, kindar diilim ama gurursuz da diilim.5sene girmiş araya ben 2 kere gitmişim ayağına 3. olmaz.
rüyalarıma giriyo hep, o ev, kuzenim,nerdeyse bütün kabuslarım orda geçiyo sonra barışıyoruz sarılıoruz falan..rüya tabirlerine bakıorum küslük büyüycek yazıyo bizim gemiler çoktaaan yanmış sanırım:gitme:

size nefretinin büyüklüünü şöle anlatıyım, babannem 80yaşında, türkiyeye geçen geldiinde kızım bak alishanın bebeği oldu ne güzel senin de bebeğini görmeyi Allah nasip etsin çok bekletme beni diince kadına küsmüş aramıyomuş falan!!!

Bende akrep burcuyum
Kinciyimdir..
Kolay kolay küsmem , kırılmam
Ama büyük bir sorun yaşadığım insana ancak kin tutarım
Görmezden gelirim
Aranızdaki sorun ne bilmiyorum ama
Belki bilmeden kırdınız
Ama ne olursa olsun
Özür dilemişsiniz , düğününe gitmişsiniz.
Belki sizinle konuşabilirdi
Siz kaç adım atmışsınız o bir adım bile atmamış
Sizi yoksayan biri için çok çaba sarf etmişsiniz
Bence artık çabaladığınız yeter..

Son düzenleme:
teşk ederm cnm, bi adım daha atmak boşa kürek çekmek olur biliorum, o benim sonsuza kadar kuzenim canımdır, kapıma gelirse ararsa çevirmem ama benden bu kadar..

Akrep burcuyum..
Şunu belirtmek isterim ki eğer ona yaptığını bana yapsaydın aynı tepkiyi alırdın.
ınsanlara güvenirim,severim,sayarım,içime sokarım ama biri bana sırt çevirirse,beni zor durumda bırakırsa,yanlış yaparsa beni hayal kırıklığına uğratırsa.
Onu bitiririm kafamda,benim için bitmiştir..Sandığın gibi gece gündüz sana kinlenmiyordur ama onun için bitmişsindir.Her yanlışın bir bedeli var,ben de bana yapılan yanlışları bensiz kalmakla ödetirim.
Genelde de en mantıklı ceza budur.
Eğer tekrar yakınlaşmak isterseniz tepki vermez yakınlaşabilir hatta eminim,ama asla unutmaz bundan da eminim.
Ayrıca burada çizdiğiniz imaj sizin hiçbir hatanız yok,o ise sizden ölümüne nefret ediyor ..
Sizce böyle birşey mümkün mü?

Yapacağınız tek şey,arayıp hal hatır sormak.Kendinizi rahatlatmak.Onu kendi haline bırakmak.Sonrasında da tekrar can ciğer olmayı beklememek.

Son düzenleme:
hayat çok tuhaf bazen di mi, elkızına arkadaş diye sarılıosun sana kardeşten yakın oluyo iii günde kötü günde yanında oluyo.en yakın akrabalarına sırtını çeviriosun arkandan vuruyo en ufak açığında seni bi kalemde siliyo..bi arkadaşım var ondan gördüüm iyilikleri sayamam hiçmi yanlışım olmadı olmuştur ama benim onda onun bende öyle hakkı vardır ki bi an bile tereddüt etmeden birbirimze koşarız biraz uzaklaşsak..Allahım böyle dostları eksik etmesin

aynı senin gibi bi insan aynası gibisin düşünce olarak ben de eminim,asla ben hatasızım demiorum 1-2 sayfa önce sanırım yazmıştım o dönem benim hayatımın gidişatı doğru değildi belki ona değil önce kendime ama sonra tabi bana yakın olanlara istemeden de olsa zararım olmuşur.ama ceza bu kadar ağır mı olmalı arkadaşım??senin ve kuzenimin mantığında şu yok, ben doğduumda o 5yaşındaydı,kucağına doğdum nerdeyse, onla büyüdüm, hep hayatımdaydı, ablamdı, canımdı.sen başkasına verdiğin cezayı hayatndaki böyle bi kişiye de verirmisin?onsuz kalmak cezaydı ama bebeğim olana kadar..kızımla daha da büyüdüm ilk defa onu yanımda istedim,şimdiyse bana yaptığı büyük bi haksızlık ve ikimizin hayatında da kocaman bi boşluk..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…