Kirada uzlaşamamak

Saglam bi avukatınız varsa o da öğreniyor☺️
Var mı?
Bi gün üstünde 100 icrası olan adama evinizi kiralayıp kira alamazsanız beni hatırlayın
Sevgiler
Dnz

Avukattan bahsetmiyorum benim bahsettiğim bambaşka birsey ama valla uzun uzun yazamam
Devlet özel yazılım programlarını bile süre vererek devre dışı bırakıyor bu işin terör tarafından tutun kvk gizliliğine kdr bir sürü yönü var. Ama herhangi bir çalışan keyfi olarak buna bakarsa ya gerçekten kafası çalışmıyor yada işini bilmiyor demektir.
Resmi başvurular farklı, benim bahsettiğim bunun hak ve çok doğru bir işmiş gibi savunulması, gerçekten komik oluyor.

Bu yeni bisey değil siz nasıl yeni duydunuz bu cok garip. Hem sırf banka değil vergi dairesi emniyet sistemi bunlardan da bakılabilir. Ki bunun programı var bazı avukatlarda senin mal mülk dava icra davan hepsi gözüküyor.
Öğrenmek isteyen öğreniyor
Bunun etikle alakası yok. Sonucta malın emanet ediyorsun. Hemde bu devirde kanunlar da bosluk varken
Hanfendi kvkk ve bilgi guvenligi her kuruma agir sonuc doguran bir konu.Bizim cahillgimizle alakali degil izinsiz bisekilde paylasiliyorsa petsonelden tutun kurumun kendi agir cezalar alabilir. Kurumlarin sistemleri olabilir ama sorusturma kisminda bir izin yada talimat olmasi lazim adamim var baktiriyorum gibi bir durum varsa bu onemli açikliktir. Bunu yapanlarda yedikleri halti biliyordur muhtemelen umarim yakalanip gerejli cezayi alirlar.

Hanfendi kvkk ve bilgi guvenligi her kuruma agir sonuc doguran bir konu.Bizim cahillgimizle alakali degil izinsiz bisekilde paylasiliyorsa petsonelden tutun kurumun kendi agir cezalar alabilir. Kurumlarin sistemleri olabilir ama sorusturma kisminda bir izin yada talimat olmasi lazim adamim var baktiriyorum gibi bir durum varsa bu onemli açikliktir. Bunu yapanlarda yedikleri halti biliyordur muhtemelen umarim yakalanip gerejli cezayi alirlar.

Bende bunu söyledim tam olarak ztn sistemler tam olarak bunlara engel olmak için evriliyor şu anda adım adım geçiş yapılıyor bekleyen yazılımlar bilinçli bekletiliyor tek havuz tek yazılım kalacak

Kimse salak yada keriz değil :)
Bakılan bilgiler log olarak kalmadıgından ortada isnat yükümlülüğü de son buluyor ☺️
Allahim bunlari ben denetleiyo olcam ki bu bulgularla bir sene ugraşirlar.😑😑 Nasil log kaydi olmaz bankadan bahsediyosak olmak zorunda diger kurumlari bilmiyorum.

Allahim bunlari ben denetleiyo olcam ki bu bulgularla bir sene ugraşirlar.😑😑 Nasil log kaydi olmaz bankadan bahsediyosak olmak zorunda diger kurumlari bilmiyorum.
Avukatınız varsa düzenli calıstıgınız bakıyor uyaptan yada vergi dairesinden sanırım log fln yok.
Neyse cok önemli değil.
İsteyen hic araştırmadan mülkünü kiralar isteyen araştırır.
Günün sonunda ztn kim bedel ödüyor kim ödemiyor önemli olan o

kiranız ödenmediğinde karsı tarafın problemi dersin okokok

Siz niye bir tek buna takildiniz ki ben size şaşırmadım tek amacınız en iyi en garanti kiracıyi bulmak olabilir ama talep ettiginiz ve karşılık bulduğunuz iş çok komik derece suç ben karşı tarafın bitmemesine takıldım yine söylüyorum ya kafası çalışmıyor yada çok cesaretli ama patlar
Avukatın resmi başvuruları hariç

Saglam bi avukatınız varsa o da öğreniyor☺️
Var mı?
Bi gün üstünde 100 icrası olan adama evinizi kiralayıp kira alamazsanız beni hatırlayın
Sevgiler
Dnz

Avukatınız varsa düzenli calıstıgınız bakıyor uyaptan yada vergi dairesinden sanırım log fln yok.
Neyse cok önemli değil.
İsteyen hic araştırmadan mülkünü kiralar isteyen araştırır.
Günün sonunda ztn kim bedel ödüyor kim ödemiyor önemli olan o
O başka bisey avukat bakabilir yetkisi vardir ama onceki mesajlarinizda farkli bi durum vardi.

Bende bunu söyledim tam olarak ztn sistemler tam olarak bunlara engel olmak için evriliyor şu anda adım adım geçiş yapılıyor bekleyen yazılımlar bilinçli bekletiliyor tek havuz tek yazılım kalacak
Sistem istediği kadar evrilsin.
Avukatınız varsa o yapıyor
Hic dert bile etmiyorum

Siz niye bir tek buna takildiniz ki ben size şaşırmadım tek amacınız en iyi en garanti kiracıyi bulmak olabilir ama talep ettiginiz ve karşılık bulduğunuz iş çok komik derece suç ben karşı tarafın bitmemesine takıldım yine söylüyorum ya kafası çalışmıyor yada çok cesaretli ama patlar
Avukatın resmi başvuruları
Ayyy tmm cnm sen bildiğin gibi yap.
Ben kendi bildiğim gibi yapıp hic zarara uğramadım😁

Hiç bir zaman kiralık evi yatırım olarak görmediğim için böyle dertlerim olmadı o yüzden birsey diyemem bu toplumu iyi tanıyorum ayrıca deprem ülkesinde kiralık ev peşinde koşmam bu konuda benim derdim olamaz olmadı
Tmm hayat senden ibaret değil. Kirası ile gecinen yaşlı anne babalar var okey?
Sen cok ulvi bi insansan kiralık evini beles e verirsin
Bizler kredisini ödediğimiz evleri 2 ay geciktirsek
O eve devlet nasıl el koyuyorsa kiramızında aksamaması gerekir.
Sizin kirada evinizin olmadıgına adım soyadım kadar eminim
Cünkü bazı insanlar sahip olmadıgının bonkörü ol bos keseden atmaya bayılırrrlar

Tmm hayat senden ibaret değil. Kirası ile gecinen yaşlı anne babalar var okey?
Sen cok ulvi bi insansan kiralık evini beles e verirsin
Bizler kredisini ödediğimiz evleri 2 ay geciktirsek
O eve devlet nasıl el koyuyorsa kiramızında aksamaması gerekir.
Sizin kirada evinizin olmadıgına adım soyadım kadar eminim
Cünkü bazı insanlar sahip olmadıgının bonkörü ol bos keseden atmaya bayılırrrlar

Yahu ne kdr hırslısiniz ben memur açısından yazdim evet yok ve hiç düşünmedim bunu ztn yaziyorum benim yatırım anlayışımda kiralık ev yok ztn bundan size ne?
Siz en akıllı ev sahibi en iyi kiraciyi aramaya devam onunla yatıp kalkın bundan banane yahu? Belli ki manyak manyak kiracilara çatmışsıniz ama bu beni zerre kadar ilgilendirmiyor yazdığım msjlarda sizle ilgili tek birsey yok ben devlet acısından yazdım anlatabildim mi?
İster araştırın ister bedava verin ister vermeyin gece gündüz kafa yorun banane yahu

Siz öyle bilin. Suan lüx evler kiralanırken ev sahipleri ya vergi dairesindeki adamından ya bankadaki adamından sorduruyor..
sanıyorsunuz ki hayatta hersey kuralı kuralına. Öyle bisey yok.
Bende kiralarken baktırdım. Baktırmaya da devam edicem baska kiracılara da.
Bunu da lüx ev kiralama yapan tüm emlakcılar yapıyor.
Sizin ruhunuz duymuyor
Bilgi kaçakçılığı yapıyorsunuz yani, inşallah Bir gün yakalanirsiniz. Görürsünüz o zaman kimin ruhu duymuş duymamış

Evet sonunda ben de bir kira zammı derdiyle burdayım. 4 yıllık kiracıyim, 3500tl ydi kiram. Agustosta kontrat yenileniyor. Geçen yıl yüzde 25 tavan zammının üzerinde artış yaptık. 2500 den 3500e çıkmıştı. Bu yıl 3500 olan kirayı 12bine çıkarmak istiyor ev sahibi. Kendisi yurt dışında yaşıyor. Biz komşumuz olan yeğeni araciligiyla haberlesiyoruz. Kendisine bu artışın çok fazla olduğunu, yasal sinir olan 25 in de bu ekonomik kisullarda adil olmayacağını, %157 artisla maksimum 9 bin tl odeyebilecegimizi ilettik ancak kabul etmemiş. 12bini bile düşük buluyormus. Çevredeki evlerin yuksek fiyatlara kiraya verilmesini örnek veriyor tabii. Yan apartmanda bir daireye 20bin istendiğini duymuştuk. Kaca tutuldu bilmiyorum. 50 yıllık binalar, değmeyecek paralar bunlar elbette. Yeğeni bana ev sahibini benim arayabilecegimi, arada kalmak istemediğini söyledi. İlk kez konuşacağız. Ben 9binde israrciyim o 12de. Anlasamazsak 9binden yatirsam bir senenin sonunda ne olur? Yasal durumları bilmedigim için fikir almak istedim
Anlasamazsaniz yuzde 25 ten yatirip gecin.

X