Kirada uzlaşamamak

RhieraN RhieraN Çok geçmiş olsun valla,isallah insaflı birine denk gelirsiniz ,bende ailemde ev sahibiyiz ( oturduğum ev kira)dediğiniz gibi hiç böyle yapmadık,biz çektik o yüzden bizde aynısını yapmayalım mantigiylayiz yani.ama.insanlar öyle değil 😔
kızlar yenı ogrendım guncel ev sahıbımız vefat etmıs. mırascılarına kalıyor sanırım artık surec

Herseye yüzde 25 mi zam oluyor? Ya trednyola gir bir ay önce aldıgını aynı fiyata alabiliyor musun? Benim avukatım söyle tavsiyede bulundu aklımızdamolsın sizinde. Bankada tanıdıgınız varsa yada vergi dairesinee önce arastırın kiralamak istediğinizde. İcrası var mı malı mülkü var mı üstünde. Böylece en azından arabası varsa icrayla baglatıp kiranız ödenmesse alabiliyorsunuz. Bizi bu hale getirenler utansın

Herseye yüzde 25 mi zam oluyor? Ya trednyola gir bir ay önce aldıgını aynı fiyata alabiliyor musun? Benim avukatım söyle tavsiyede bulundu aklımızdamolsın sizinde. Bankada tanıdıgınız varsa yada vergi dairesinee önce arastırın kiralamak istediğinizde. İcrası var mı malı mülkü var mı üstünde. Böylece en azından arabası varsa icrayla baglatıp kiranız ödenmesse alabiliyorsunuz. Bizi bu hale getirenler utansın
Bu önerinizi aklıma yazdım teşekkürler

Bu önerinizi aklıma yazdım teşekkürler
Rica ederim. Buradaki cook etik arkadaslara bakmayın, sahip olmadıkları malların bonkörü hepsi.
Malınızı emanet ediyorsunuz terörist mi suclu mu icradan aranıyır mu elbet araştıracaksınız.
Bide demogoji yapıolar deprem türkiyesinde kira pesine mi düsüceksin diye deprem Türkiyesinde ozaman evinin arabanın anahtarını ver herkese dimi.
Avukatınız yada subeli olan r ile başlayan gayrimenul danısmanları sizi yönlendiriyor
Sevgiler

Bilgi kaçakçılığı yapıyorsunuz yani, inşallah Bir gün yakalanirsiniz. Görürsünüz o zaman kimin ruhu duymuş duymamış
Anlasamazsaniz yuzde 25 ten yatirip gecin.
cahil önce kaçakçılığın anlamını öğren .
Türk hukukunda bilgi kacakcılıgı diye bir suc terimi yoktur
Aklın yok fikrin var valla
Nerden üretiyorsunuz bunları.
Avukatınız varsa resmi sekilde görebiliyor:)bilgi kacakcılıgı ahajajsjwjalslslslslalakanabhwshsajshshagahahahahahah kahkaha attımmmm yaaaaaaa

Rica ederim. Buradaki cook etik arkadaslara bakmayın, sahip olmadıkları malların bonkörü hepsi.
Malınızı emanet ediyorsunuz terörist mi suclu mu icradan aranıyır mu elbet araştıracaksınız.
Bide demogoji yapıolar deprem türkiyesinde kira pesine mi düsüceksin diye deprem Türkiyesinde ozaman evinin arabanın anahtarını ver herkese dimi.
Avukatınız yada subeli olan r ile başlayan gayrimenul danısmanları sizi yönlendiriyor
Sevgiler
Bunu söyleyenler başkasının mali üzerinden ahkam keserler. Ben kiracıdan çok yana çok sorun yaşamıştım. Sizin tavsiyeniz üzerine kiralarım

Bunu söyleyenler başkasının mali üzerinden ahkam keserler. Ben kiracıdan çok yana çok sorun yaşamıştım. Sizin tavsiyeniz üzerine kiralarım
Aynen öyle. O kisiler kazara mal sahibi olduklarında her sene sonunda gidip evi kontrol etmek ister.
Ben 5 senedir evimi kontrol etmedim bile

Avukatınız varsa resmi sekilde görebiliyor:)bilgi kacakcılıgı ahajajsjwjalslslslslalakanabhwshsajshshagahahahahahah kahkaha attımmmm yaaaaaaa
Kişisel verilerin gizliliği diye bir şey duydunuz mu hiç?

Kişisel verilerin gizliliği diye bir şey duydunuz mu hiç?
Kisisel verilerin gizliliği baska sey! Bilgi kacakcılıgı baska sey. Önce konustugun lafın anlamını öğreneceksin sonra konusacaksın.
Hem bilmeden hem laf sokmaya calısırsan böylr rezil olursun
Diğer konu da bunu yapan avukat ve hic yoksa 5-6 senedir insanlar arastırıyor
Sen araştırmazsın ztn evin olsa kirada bunu konusmazsın da neyse
Ben arastırırım problemi minimalize ederim
Sirketimizin avukatı var ve bunu yapıuorsa neden yapmiyim?
Sen yapma evin oldugunda
Bilgi kacakcılıgı yok terörist ahsjjsjsns

Kisisel verilerin gizliliği baska sey! Bilgi kacakcılıgı baska sey. Önce konustugun lafın anlamını öğreneceksin sonra konusacaksın.
Hem bilmeden hem laf sokmaya calısırsan böylr rezil olursun
Diğer konu da bunu yapan avukat ve hic yoksa 5-6 senedir insanlar arastırıyor
Sen araştırmazsın ztn evin olsa kirada bunu konusmazsın da neyse
Ben arastırırım problemi minimalize ederim
Sirketimizin avukatı var ve bunu yapıuorsa neden yapmiyim?
Sen yapma evin oldugunda
Bilgi kacakcılıgı yok terörist ahsjjsjsns
Jscsjdhd tamam kanka sensin sensinnnnnn. Arada okur gülerim sana

Bizim ev sahibimiz de 6500 tlden 9500e çıkardı maalesef, bir türlü ikna edemedik. 10 istiyordu 500 tl indirimi zor yaptı.%25e kim ikna edebiliyor bilmiyorum. Direkt yatırsanız da bu sefer yıldırmaya çalışabilirler, bilemedim. Başım ağrımasın diyorsanız uzlaşmaya çalışın derim ben. Direkt siz konuşursanız daha iyi olabilir aracı olmasın arada.

Çok iyi yapmisiniz, hayırlı olsun güle güle oturun.0.99 Luk kredi kampanyasi demi. O gerçekten o zaman doğru bir uygulamaydi aynen katılıyorum. Keşke yine öyle olsa. O zaman bankalar veriyordu krediyi, bunu sadece sorunlu ya da gelir az olan kişilere vermiyordu doğal olarak Ama şimdi öyle değil. Adamın geliri de olsa puanı 1.500'ün üzerinde de olsa başka türlü bahane bulup vermiyorlar çünkü yukarıdan gelen talimatlar öyle.acikca verilmiyecrk kredi deniliyor. Ama en yukarıdan da verilecek dendiği için çok fazla riske girmeden ayda bir iki tane veriliyor her bankanın her şubenin kendi kotaları var.o yüzden çekmek imkansız neredeyse
Katılıyorum size herşey ateş pahası şuan karnımı doyurduğuma şükreder oldum 🙏 inşallah tez zamanda ekonomi düzelir 🙏

Yani söyle bunu bize gayrimenkul danısmanları söyledi. Söyle bi sey var emlakcı senin kimliğini vs sözlesme icin alıyormsonra karsılıklı alıcı satıcı icin gün veriliyor ya o arasa bakılıyor icrası haciz var mı? Düzenli maası var mı? Yani ben ceo değilim ben bile baktırabiliuorsam herkes baktırır. Arkadaslar kiracı cıkarmak cok zor farkındasınız dimi? Gırtlağa kadar borc icinde adam sizin kiranızı da ödeyemez. Kira ile gecinen emekli uada yetiskin insanlar var. Herkes kendi tedbirini almalı
Ben bunu biliyorum. Bunu ben de baktım baktırdım, tabii ki araştıracağım Aynen adamın bir sürü icra kaydı varsa bir şey varsa niye vereyim borcu harcı varsa. Yıllardır da kime verirsem evi tabii ki araştırdım hep.

Ben pardon yanlış anlamışım o ilk mesajda sanki kirayı ödemezse icra gelsin malına adamın vb bir şey anlamışım ,ilk mesajlarda .yoksa sicilini vs tabiki araştırın ve bunu herkez yillardir bakıyorlar.
kızlar yenı ogrendım guncel ev sahıbımız vefat etmıs. mırascılarına kalıyor sanırım artık surec
Yeni ev sahibiniz de bir sorununuz var mı?ben eskisi ile sorun var sanıyordum. Vallahi tövbe tövbe Allah rahmet eylesin ama bazen ölse bir dert kalsa bir dert çoluk çocuğu daha vicdansız olabilir öylelerini de duyuyoruz.

Ben konunun neresindeyim acaba.

Bizim ev sahibimiz de 6500 tlden 9500e çıkardı maalesef, bir türlü ikna edemedik. 10 istiyordu 500 tl indirimi zor yaptı.%25e kim ikna edebiliyor bilmiyorum. Direkt yatırsanız da bu sefer yıldırmaya çalışabilirler, bilemedim. Başım ağrımasın diyorsanız uzlaşmaya çalışın derim ben. Direkt siz konuşursanız daha iyi olabilir aracı olmasın arada.
Yani insafliymis gene. 10 deseydi bari bizimki de. 12 yi bile düşük buluyormus. Kendim arayacağım kadını yarin

Bu icra kayıtlarına baktırdım diyenlerin salladigini düşünüyorum, bu bilgiler gizlidir ve kişi dışında kimseye de verilmez ( savcılık istemediği sürece). Baktırdım diyenlerde el altından tanıdıkla yaptirmistir o da suç zaten. İcra dairesinde bana açılmış bir dosya var eşime bile bilgi vermiyorlar. Mabadinizdan uydurup yazmayın.

X