Saç Dökülmesi, Yıpranmış, Kırılmış Saçlar kırık saç

Yıpranmış Kırılmış Saçlar, Saç Dökülmesi ve Çözümleri

mislavina

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
4 Şubat 2022
45
-70
herkese merhaba.benim saçlarım çok kırık, çok kötü görüntü oluşturuyor ne yapsam düzelmiyor..bir kaç ay önce kırık almak için kuaföre gitmiştik kesti ben kesilmesini istemiyorum ama başka yolu yok herhalde bir önerileriniz var mı?bir de çok kısa ya da kırık olduğu için ben öyle düşünüyorum) onun için de var mı? :KK43:

herkese merhaba.benim saçlarım çok kırık, çok kötü görüntü oluşturuyor ne yapsam düzelmiyor..bir kaç ay önce kırık almak için kuaföre gitmiştik kesti ben kesilmesini istemiyorum ama başka yolu yok herhalde bir önerileriniz var mı?bir de çok kısa ya da kırık olduğu için ben öyle düşünüyorum) onun için de var mı? :KK43:

Yüzünüz kapalı olacak şekilde : saçınızın önden , yandan ve arkadan genel duruşunu gösterir fotoğraf yüklerseniz , daha sağlıklı öneriler alabilirsiniz.

Uygulamanın adini bilmiyorum sosyal medyada gördüm, kesilmiyor saç yani kisalmiyor diye biliyorum, makasla saçın üzerinden geçiliyor kırıkları temizliyordu ne kadar etkili bilmiyorum🤷🏻‍♀️

Zeytin yağı ve aloravera yi karıştırın saçınıza sürüp bekletin sonra dusunuzu alın.

Saçların kırılmaması için saten yastık kılıfı öneriyorlar sıvı saç kremi kullanmadan taramamak gece yatarken örmek gibi çözümler olabiliyor
ben de kırık alma makinesi var.pandemi başında almıştım onla temizliyorum kolayca.kuaför kısaltıyor gerek yok

İyi bir bıttım sabunu bulun. Saçlarınızı bununla yıkayın
o da kurutur saçı daha çok kırılır.bence çok fazla düzleştirme vs yaptı konu sahibi.saç köpükleri var banyo sonrası onlardan kullansa ıslak saça kendi kendine de kurumaya bıraksaydı kırık falan olmazdı.

o da kurutur saçı daha çok kırılır.bence çok fazla düzleştirme vs yaptı konu sahibi.saç köpükleri var banyo sonrası onlardan kullansa ıslak saça kendi kendine de kurumaya bıraksaydı kırık falan olmazdı.
Benimde saçlarım sürekli kırıktır. Bıttım sabunu evet sertleştiriyordu ama garip bir şekilde asla saçlarım kırılmıyordu. Saçım kırılmadan durabildiği tek zaman bıttım sabunu kullandığım zamanlardı

Saçlarım aşırı ince telli. Kuaförler bebek saçı der. Ben de en iyi bakım kesim diye 3-4 ayda bir kestiririm saçlarımı. En son kestirdiğim dönemden 1,5 ay geçti ama o incecik saç tellerimin uçlarının 3 ayrı parçaya bölündüğünü farkettiğimden beri uçlarını inceliyorum sürekli makasla kesiyorum.
Ben neredeyse her gün duş almaya ve ince telli olmasına bağlıyorum.
Varsa bi öneriniz alırım :)

X