Saç Dökülmesi, Yıpranmış, Kırılmış Saçlar kırık saç

Yıpranmış Kırılmış Saçlar, Saç Dökülmesi ve Çözümleri
Sıklığını bilmiyorum da sabunu kullanırken şampuan saç kremi falan kullanmaman gerekiyor. Geçiş süreci çok sancılı ilk başta silikon bağımlısı saçların keçe gibi oluyor. Bikaç hafta iğrenç saçlarla geziyorsun. Sonra acayip güzelleşiyor. Ama o sürece katlanmak benim için çok zor. Saçların düzse daha kolay olur. Benim kıvırcıklar çok fena olmuştu.
Ben dökülme olduğu için ilaç şeklinde sprey kullanıyorum günlük. Acaba bir yan etkisi olur mu bu sabunu kullanırken? Ne kadar süre sonra etkisini göstermişti? Benimki de dalgalı, yeterli işe yarayıp iyi gelsin de birkaç hafta kötü gözükmesine razıyım.

Ben dökülme olduğu için ilaç şeklinde sprey kullanıyorum günlük. Acaba bir yan etkisi olur mu bu sabunu kullanırken? Ne kadar süre sonra etkisini göstermişti? Benimki de dalgalı, yeterli işe yarayıp iyi gelsin de birkaç hafta kötü gözükmesine razıyım.
Benim saçım dökülmüyordu, ben kimyasaldan uzaklaşmak için bir dönem sabun kullandım ama sürdüremedim. O yüzden ne desem yalan olur.

İlaçla ilgili bir sorun olur mu bilmiyorum, eczacıya ya da doktora sorsan daha iyi olur bence.,

X