Kırılmakla haksız mıyım

esmakk

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
6 Aralık 2020
20
5
37
Merhaba kızlar görümcem ve kayınvalidemle ferklı şehirlerde yaşıyoruz görümcem eşinden 6 yıl önce boşanmış biz her kayınvalidemlere gittiğimizde görümcem saçma sebeplerden eşimle tartışıyor ben her zaman görümcemi dinlerim kırmamaya çalışırım bir kaç ay önce gittiğimizde sohbet ederken görümcem ben yaşımdan küçük gösteriyorum dedi ve bize de sordu bana kardeşinin mi kendinin mi daha küçük gösterdiğini sordu ben onu kırmamak için aynı görünüyorsunuz dedim eşim yaşından küçük göstermiyorsun dedi ve konu kapandı biraz sonra eşimle bu yüzden tartışmaya başladı ben o anda farklı bir odadaydım ve dışarı çıkmadım eşime ağzına geleni söyledi ve defalarca senin karın çok mu küçük çok mu zayıf diye beni de karıştır dı bas bas bağırdı ben hiç dışarı çıkmadım ama çok kırıldım ben ona hiç bir şey söylememişken beni karıştırmasına çok üzüldüm ertesi gün biz evimize döndük geçen hafta tekrar gittik ve artık görümcem kendi evine taşınmıştı ve ben onun evine de gittim çok konuşmadım ve kendisine çok kırıldığımı söyledim açıkçası bir özür bekledim ama o hiç oralı bile olmadı hiç bir yorum bile yapmadı böyle davranınca ben de onunla gelene kadar konuşmadım artık şimdi acaba abarttım mı diyorum nasıl davranacağımı bilmiyorum bu arada görümcem her zaman bana anlatır eskiden görümcesinin ona sadece adıyla hitap etti diye küstüğünden çok basit şeylere takılıp küsen biri ama kendi yaptıklarını hiç görmez

Boş verin ya hiç uğraşmaya değecek insan değil belli ki kendi kendine gelin güvey oluyor kardeşiyle tartışırken seni araya katması da sevgisizliğinin bi göstergesi aslında abartma falan yok belli ki laftan anlayan cinsten falan de değil sen eşinle iyi olmaya bak hiç uğraşma kendi haline bırak zaten aklı başında olsa kardeşiyle tartışırken seni katmaz ne alaka yani

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…