Kırmadan nasıl yapabilirim ?

Elbette soyleyin yarin obur gun basinizi agritir bu tipler hatta belki aramizda birsey var bile diyebilir. Erkekler reddedilince cok cirkefe baglayabiliyor. Ya bide boyle saflardan korkarim ben mesafeyi bir an once koyun derim. Siz merhaba dersiniz kiz bana bayiliyor der boyledir bu tipler.
Vicdan yapmayayım değil mi hiç cevap vermesem yeridir

Sizden hoşlanıyor bunun farkındasınızdır.

Rahatsız olmanıza rağmen hala " ne yapabilirim " demeniz tuhaf..

Saf olabilir, iyi olabilir sonuçta iş arkadaşı ve karşılık vermeyeceğiniz biri dolayısıyla açık açık " bana yardımın çok dokundu, ancak bu kadar samimiyet hoşuma gitmiyor, lütfen mesafeli olalım " işte bu kadar.

Açık olmak iyidir.

Sizden hoşlanıyor bunun farkındasınızdır.

Rahatsız olmanıza rağmen hala " ne yapabilirim " demeniz tuhaf..

Saf olabilir, iyi olabilir sonuçta iş arkadaşı ve karşılık vermeyeceğiniz biri dolayısıyla açık açık " bana yardımın çok dokundu, ancak bu kadar samimiyet hoşuma gitmiyor, lütfen mesafeli olalım " işte bu kadar.

Açık olmak iyidir.
Hoşlanmadan ziyade saf gibi geliyor. Saf olduğundan zaten kırılmasın istiyorun

Yeteri kadar vicdan yapmissiniz. Iyilik karsilik beklemeden yapilandir bu baya karsilik bekliyor.
Belki de çok yalnız bilmiyorum neden böyle yapıyor yani eski sevgilisinden falan bahsetti onun iş yemeğinde bile eşlik etmemiş ben kalabalık ortama girmem dedi kız gitmiş kıza sinirlenmiş ayrılığa kadar gitmiş sonra. bilmiyorum galiba anlaştığı insanlarla tek başına iletişim kurmak istiyor çevrede başka kimse olmasın diyr mi düşünüyor anlayamadım

Belki de çok yalnız bilmiyorum neden böyle yapıyor yani eski sevgilisinden falan bahsetti onun iş yemeğinde bile eşlik etmemiş ben kalabalık ortama girmem dedi kız gitmiş kıza sinirlenmiş ayrılığa kadar gitmiş sonra. bilmiyorum galiba anlaştığı insanlarla tek başına iletişim kurmak istiyor çevrede başka kimse olmasın diyr mi düşünüyor anlayamadım

Siz bilirsiniz zor duruma dusurebilir sizi. Cevrede baska kimse olmasin diye dusunmesi sizce iyi niyet mi? Adam baya kiskaniyor yok telefonla ara yok mudurun odasina gelmeler iyi sabir varmis sizde.

Bu durumda açık sözlü olmakta fayda var gibi geldi
Kırmayayım derken kırılan siz olmayın

Bu durumda açık sözlü olmakta fayda var gibi geldi
Kırmayayım derken kırılan siz olmayın
Valla ben çok safım ya bir arkadaşla konuştuk tesadüf eseri konu buna geldi valla bizim arkadaşa sülük gibi yapışmıştı dedi. Göründüğü gibi iyiniyetli falab da değildir sen anlayamamışsın dedi

Fırsatını bulsa yürüyecek de ,yolları kapatmışın ,çok da iyi yapmışsın .azıcık güler yüz göstersen" bana aşık " diyorlar !

Valla kırmayı göze al ,net bir şekilde konuş .çok yapışık birşey ,okurken ben daraldım.

Rahatsızlığınızı kibarca belli ediyorsunuz zaten ama hâlâ anlamıyor.
Kabalaşmanın vakti gelmiş.
Naz mı sanıyor acaba tavırlarnızı.

Hiçbişey yapamazsanız bekleyin size açılsın siz de reddedince otomatikman kesilir.

Ya da şey görüştüğünüz biri varmış gibi davransanız?

Aklıma ne gelirse yazdım :KK66:

X