Et Yemekleri Kırmızı Et Yemekleri

En başarılı bulduğunuz ''Kırmızı Et Yemeği '' hangisidir?

• Ankete Katılan
    992
  • Anket Kapalı .
Ya okula bıraktım kızı iyi hevesli gidiyor tek sorunumuz ayakkabıyı zor giyiniyor nasıl giycem nasıl etcem sende gel sınıfa sen giydir bir vakit dil döktüm kapıda girmeye yanaşmadı sen giydir sınıfa gel diye.baska bir ogretmen elinden tuttu götürdü sınıfa giyemezsen öğretmenin yardım eder diyerek.aklim ondaya ☹️.
Hastalığından dolayı gondermemistimya 3. gidişi bu .Tek sorun ayakkabı 🙄
Sıkıntısindan ayakkabısını bile çıkartmadı ben çıkarttım .

Ya okula bıraktım kızı iyi hevesli gidiyor tek sorunumuz ayakkabıyı zor giyiniyor nasıl giycem nasıl etcem sende gel sınıfa sen giydir bir vakit dil döktüm kapıda girmeye yanaşmadı sen giydir sınıfa gel diye.baska bir ogretmen elinden tuttu götürdü sınıfa giyemezsen öğretmenin yardım eder diyerek.aklim ondaya ☹️.
Yavaş yavaş alışacak kuzu,evden,senden ilk kez ayrı kalıyor,alışması zaman alacak ,bütün bebeler ayni🤗

Gayet normal pericim biraz zaman ver alışması için daha çok yeni zaten..

İlk 2 yorumuna katılıyorum, ama 3. satırdakine katılmıyorum 🎈 cukum 🤣🤣

Amin canım benim, sağolasın🤲🏻🎈🤗😘
Yasom balıkçı dükkanımı açıyorsunuz yoksa hayırlı uğurlu olsun şimdiden bol kazançlarınız olsun canım benm :KK74:
Günaydın canlar :KK36: :KK60:
Günaydınar yasom :KK200:
Günaydınlar herkese :KK75:
Günaydınlar yasocan :KK200:
Afiyet olsun sekerciğim :KK68:
Sağol şekercim :KK200:

X