Kırmızı oda Kumru izlerken

Bende korkuyorum tetikleniyorum izlerken neden acaba bekaretimden suphe dyuyorum hep agactanmi dustum basima birsey mi geldide bu kadar korkuyorum endiseleniyorum bilmiyorum. Umarim bir sey yoktur

Hayatimizin içine ettiler de ondan.oyle onemliydi ki bekaret takıntı yaptık.Ozellikle annelerimiz yaptı erkek oğullarına herşeyi yaptırırken kızlarına sürekli baskı yapti.5 yaşında bekarrti koorumak ne demek onu öğrendik.ordan atlama ,elini sürme ,aman erkeklerden uzak dur ,bir kızın en önemli şeyi,gelinliğinize bile kırmızı kurdele takip bizi erkeklere hediye paketi yaptılar .Erkekler kendileri bekaret bozma avına çıktı .ama bekareti bozulan kiz istemediler .kizlar evlenene kadar aman bekarrtim bozulqmsin diye cinsel hayatı olmadan duygularını bastırarak büyüdüler.sonrada biz kadınlar vajinismus yaşadık .yazık değil mi bizlere .Ama hala kadınlarımız aynısını yeni nesile aktarmaya calisiyor.Erkeklerin bize dayattığı ne hikmetse kendilerinin elinin kiri ama bizim canımıza mal olan bu bekaret mevzusunu devam ettiriliyor .Siz hemcinslerinizin destekcisi olmazsanız cinsellik yaşayan kızları kadinlari asagilarsaniz kocalarinizla birlikte kızlarımıza baskı uygularsaniz bekaretinizi beynimizden üstün tutarsanız çok kızımızın canı daha yanar. Çekin elinizi kadinlarin üstünden
Ya bu yazdıklarınızın alnı olsa da öpsem.

İyi bir klinikte psikolojik yardım alın. Geçmişte yaşanmış bir travma, ya da sadece çocukken ağır bir hikayeye maruz kalma, şiddet ya da sadece bu konularda baskı altında yetiştirilme vs vs bir sürü nedeni olabilir. Ama önemli olan hepimizin izlerken haklı bir tepkiyle sinirlenip muhtemelen birkaç saat sonra unuttuğumuz bir sahne nedeniyle böyle fenalaşıp kendinden geçmeler hiç normal değil. İleride daha büyük sorunlarla karşılaşmadan iyi bir psikolojik yardım alın derim

X