Kalıcı Makyaj Uygulamaları kirpik lifting

Kalıcı makyaj yaptıranlar, kalıcı makyaj kaş, kalıcı makyaj nedir, kalıcı makyaj nasıl yapılır, kalıcı makyaj silme, kalıcı makyaj fiyatları, kalıcı makyaj dudak

xxrockgirlsx

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Nisan 2019
129
69
25
Hepinize iyi akşamlar arkadaşlar,
ben eylül ayında kirpik lifting yaptırmıştım ve şimdi tekrar yaptırmak istiyorum acaba bir sakıncası olur mu? Bu arada kirpik lifting yaptırdıktan sonra dökülmeyle karşılaştım. Yani aşırı derecede bir dökülmeden bahsetmiyorum ama dökülen kirpiklerim oldu. Şuan kirpiklerimde herhangi bir seyreklik yok ama hala aynılar o yüzden tekrar yaptırmak istiyorum. Ama bir zararı olur mu? Veya ilk uygulamadan sonra şu kadar zaman geçmesi gerekiyor gibi bir bekleme süresi var mı? Bir de siz ne düşünüyorsunuz lifting uygulaması hakkında? Zararlı buluyor musunuz?

ben eylül ayında kirpik lifting yaptırmıştım ve şimdi tekrar yaptırmak istiyorum acaba bir sakıncası olur mu? Bu arada kirpik lifting yaptırdıktan sonra dökülmeyle karşılaştım. Yani aşırı derecede bir dökülmeden bahsetmiyorum ama dökülen kirpiklerim oldu. Şuan kirpiklerimde herhangi bir seyreklik yok ama hala aynılar o yüzden tekrar yaptırmak istiyorum. Ama bir zararı olur mu? Veya ilk uygulamadan sonra şu kadar zaman geçmesi gerekiyor gibi bir bekleme süresi var mı? Bir de siz ne düşünüyorsunuz lifting uygulaması hakkında? Zararlı buluyor musunuz?
ben bi kere yaptırdım düşünce daha yaptırmadım çok dayanıksızlardı bi zararı olduğunu düşünmüyorum ama yine de yanlış yönlendirmiyim :KK70:

Ben üçüncü kez yaptırıcam ama en az 6 ay geçsin aradan diye söylüyorlardı bana her ne kadar keratin de uygulansa her şeyin fazlası zarar. Benim dökülme olduysa da fark etmedim ki olmadı sanırım çünkü benim zaten kendimi bildim bileli kirpiklerim dökülüyor aynı saçlarım gibi :KK70: Bir de gözümün içine giriyor her dökülen kirpik daha da sinir oluyorum dışına dökül bari :KK70: Zararı olmaz normalde tabi nereye yaptırdığın çok çok önemli gerçekten her gittiğin farklı uygulama yapıyor maalesef bilemiyoruz hangisi doğru ve faydalı ürünü kullandığını ama şundan eminim ben ilk yurt dışında görmüştüm bu uygulamayı Türkiye'ye sonrasında gelmişti ve asla o videolar da izlediğim gibi olmuyor bizim ki :) Ve ilk gittiğim de uygun fiyatlı aramıştım hata etmişim öyle büyük indirim yapan ne olduğu belli olmayan güzellik salonlarına gitme herkesin tavsiye ettiği reklamdan ziyade gerçekten google yorumları iyi olan yerlere gidersen fiyata bakmaksızın çok daha gönül rahatlığıyla gidersin. Ben Antalya'da okurken yaptırmıştım en son bi daha gidemedim tabi. Ama en az 6 ay bekle dökülüyor diyorsan ve ne kullandıklarını sor markasına kadar

Bende seyrelme oldu. Mecbur kalmazsam yaptırmam daha. En güzeli iyi bir bakım ürünü bulup gürleştirmek.

Ben setini alıp 5-6 kez evde kendim yaptım geçen yıl. Kirpiklerimde azalma olmadı. İnternetten araştırdığım kadarıyla en az 2 ay aralıklı yapılması gerekiyormuş.

X