Göz Makyajı Kirpik perması yaptıran var mı ?

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
ay cim ilk yaptırdıginda cok hoş oluyo ama daha sonra bunun etkisi gecio ve bi baktım yakından ucları yanmıs gibi olmustu bi dahada yaptırmadım. bi kac kuafore sordum saca bile zarar verir perma dediler. bende bi daha yaptırmadım canım.

çok sağol canım ya vazgeçtim rimelle uzatırım ben kirpiklerimia.s.

merhaba ben aranıza yeni katıldım ve bi işe yarıcam ilk defa:)
ben bi 5-10 kere yaptırmışımdır kirpik perması.hiç bir zararını görmedim.
2 ay kdr sürüyo etkisi daha sık yaptırırsan etki süreside artıyor ancak ben çok sık aralıklarla yaptırmadım fazla yıpranma fln olur die biş olmadı

kesinlıkle tavsiye etmiyorum. ileri boyutta kirpiklerinizin dökülmesini istemiyorsanız. doğal kullanın,veya rimelle şekillendirin

kesin emin olmadığınız hiç bi işlem için böle konuşmayın bende bi çokkez yaptırdım hiç kirpiğimde düşmedi çok insanada yaptım kimse çikayetçide olmadı özellikle yazlık yerlerde daha çok isteniyo doğal durduğundan kirpik kıvırma aletile yapıp denize girin bi faydası olmaz deneyimli birine yaptırrsanız sorun çıkamaz

Kirpik permasını mutlaka Güzellik Merkezlerine yaptırmanızı öneririm.(kuaförlere değil) Ömrü 3 aydır. Fakat kirpikler çok düz ve sertse zaman dahada kısalır. Kullanılan ürünler eski veya kalitesizse gözler şişebilir dikkat ediniz..

selam, ben geçen sene düğünüm iin kirpiklerime perma yaptırmıştım. Çünkü kirpiklerim resmen süpürge teli gibi dümdüzdü. Sonuç muhteşem oldu. Ve 4 ay kadar kaldı kirpiklerimde. Kesinlikle dökülme olmadı. Eğer çok sık rimel sürmüyorsan kullanım süresi uzuyormuş. Bana 4 ay dayandı.

himmm cok guzel bi seymis ya bnmde kirpklerim uzun ve duz...yaptrmayi bnde dusunuyorum artik[B/]

arkadaşlar..kuaförde kirpik perması diye bişeyin yapıldığını duydum
aranızda yaptıran var mı ? bi faydasını veya zararını gören var mı ?

aaa kirpikleredemi perma yapılıyormuşş :roflol:
ayyy çok ilginç geldi.ne gibi bir faydası olauyor acaba CADIARZU
çok merak etttim lütfen benide haberdar edina.s.

merhaba arkadaşlar, aranıza yeni katıldım

ankarada kirpik permasını iyi yapan bir güzellik merkezi tavsiye edebilir misiniz

ama niye kimse bana cevap vermiyor, yeniyim ya ondan mı senağlama senağlama senağlama

ewet yaa eger istanbulda avrupa yakasinda onerebilcegniz bir kuafor,guzellik merkezi vs. varsa ozelden cewap atarsanz sewinrim bende=)))

ya ama niye kimse bana yardımcı olmuyor çoğu kişi yaptırmış koskoca ankara da yaptıranlar neden yazmıyor özelden desenağlama

X