Kısa boylular örnek 1.60 normal doğum yapabilir mi ?

Ay çok sevindim maşallah inşallah bana da nasip olur 😂🥰
insallah canim dogurana kadar neler duyuyoruz yalan dolan uc tane doguran biri olarak diyorum hic biseyden korkma ne kadar moralin iyi olursa o kadar kolay olur Allaha guvenicen gidicen bi bakican kucaginda bebiş 😍 ALLAH SAG SALİM BEBEGİNE KAVUSTURSUN SENİ

Kızlar kısa boylular normal doğumda sıkıntı yaşayabilir zorlanabilir söylentisi var kısa boylu olup normal doğum yapan var mı nasıl geçti ? Bende istiyorum yardımcı olursanız çok mutlu olurum 🥰

Doğumun şartlarına göre değişir istersen dal gibi 180 ol bunun rahim ağzı rahim duvarı ve bebeğe bağlı binbir türlü olanağa bağlı ama boya değil. Kısa kuzenim 155 boy ama bebek şişman diye almışlar sezaryene baby 4 kg falan.🧿

Geçen bi arkadaşıma da ebe demiş sen kısasın zorlanırsın olmaz diye çok şaşırdım kendi doktoruma danıştım evet sıkıntılı olabilir ama bakarız dedi
Ilk defa duyuyorum ..boya değil çatı muayenesi ile karar verilir buna .tabu normal doğuma engel başka sebepler yoksa

insallah canim dogurana kadar neler duyuyoruz yalan dolan uc tane doguran biri olarak diyorum hic biseyden korkma ne kadar moralin iyi olursa o kadar kolay olur Allaha guvenicen gidicen bi bakican kucaginda bebiş 😍 ALLAH SAG SALİM BEBEGİNE KAVUSTURSUN SENİ
Amin canım amin inşallah 🥰🤲🏻

Kızlar kısa boylular normal doğumda sıkıntı yaşayabilir zorlanabilir söylentisi var kısa boylu olup normal doğum yapan var mı nasıl geçti ? Bende istiyorum yardımcı olursanız çok mutlu olurum 🥰
1.60 boyla 3 çocuk doğurdum,üçüde 4 kiloydu,boyla doğumun ne alakası var çatıdır :rolleyes::KK70:

Yani Allah aşkına 1.60 kısa mı?
Hadi kısa diyelim, kas ve kemikle ilgili üstüne bebeğin kafası ile ilgili durumun boyla ne alakası var :KK70:

1.48 boyundayim.normal doum yaptim.ikinciye hamileyim yine normal dusunuyorum Allahin izniyle

X