Günlük Kombinler Kısa elbiseyi bluz olarak giymek 😅

Kombin yarat, stilini oluştur, trendleri belirle, trendleri keşfet, stilini tasarla, tarzını paylaş, setlerini yarat, markaları takip et, kreasyonları keşfet, kombinlerini paylaş, moda grubunu oluştur, moda önerileri al, moda önerileri paylaş...

1mirac

Popüler Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
17 Temmuz 2016
4.992
4.182
Kızlar kısa elbiseyi pantolon içine koyarak, hafif çıkarıp salaş bi görüntü yaratarak günlük giymek saçma mı olur 😂

Bi elbise aldım kruvaze yaka beyaz cicekli aslında güzel 160 tl verdim ama elbise olarak pek beğenmedim kısa desem değil uzun desem değil etek şekli falanda vucuduma uymadı yani. bende pantolon içine koyup biraz salaşlaştırdım foto cekmemisim ama az cok anlamışsınızdır biraz daha güzel oldu gibi. Ama böyle sokağa cıkarsam gülünç mü olur anlaşılır mı sizce. Bir şekilde değerlendireyim dedim almışken ama

Sana alma demiştik papatya.🙄

Instagram butiklerine her zaman güven olmaz zaten.

Bilinen bir markadan elbise almani öneririm.

Elbisenin etekleri, pantolon icinde sırıtır. Kalın gösterir.

Sana alma demiştik papatya.🙄

Instagram butiklerine her zaman güven olmaz zaten.

Bilinen bir markadan elbise almani öneririm.

Elbisenin etekleri, pantolon icinde sırıtır. Kalın gösterir.
Evet ya göründüğü kadar güzel değilmiş yani taş catlasın 60-70 tllik bi elbise. :KK43: acaba bi kaç tık kestirsem mi elbiseyi diye de düşündüm

Elbiseyi kesip kısalttırıp bluz şeklinde kullanabilirsiniz.

Kızlar kısa elbiseyi pantolon içine koyarak, hafif çıkarıp salaş bi görüntü yaratarak günlük giymek saçma mı olur 😂

Bi elbise aldım kruvaze yaka beyaz cicekli aslında güzel 160 tl verdim ama elbise olarak pek beğenmedim kısa desem değil uzun desem değil etek şekli falanda vucuduma uymadı yani. bende pantolon içine koyup biraz salaşlaştırdım foto cekmemisim ama az cok anlamışsınızdır biraz daha güzel oldu gibi. Ama böyle sokağa cıkarsam gülünç mü olur anlaşılır mı sizce. Bir şekilde değerlendireyim dedim almışken ama
Belli olmuyorsa elbise olduğu neden olmasın.

X