Güneş Kremleri Kışın da bronz olmak istiyorum :)

Güneş kremleri, bronzlaşma

yagmur543

Üye
Kayıtlı Üye
5 Şubat 2013
20
0
kızlar bu havuç yağı,kakao yağı,ceviz yağı falan güneşe çıkmadan fayda etmez mı bronzlastırmaz mı illa güneşlemi :)

bilmiyorum ama solaryumdan uzak dur kesinlikle...
ben kisin abartmadan azicik bronz makyaj yapiyorum (bronzlastirici pudra suruyorum en son) hem cildime ışıltı katiyor, boynuma da birazcik suruyorum, zaten kis oldugu için her yerim kapali olunca bu kadar yetiyor...
vucudun için istiyorsan makyaj yeterli olmaz tabi...

subata kadar bronz kalmak çok zor zaten...

kremler falan leke gibi oluyor... haplar var havuçlu bilmem neli ama hiç denemedim...

solaryum tecrubem var kesinlikle harika ama resmen cilt kanserine davetiye çikarmak o yuzden kesinlikle onermiyorum...

bu arada guneste tehlikeli tabi, o yuzden guneslenirken dikkat etmeli ozellikle benlere, yuksek faktor krem surulmeli bizzat test ettim oyle daha guzel bronzlasiyor insan ve daha kalici oluyor... (en basta esim herkes çok kiskanmisti beni :KK1:)

biseyler bulursan bize de soyle :KK34:

bilmiyorum ama solaryumdan uzak dur kesinlikle...
ben kisin abartmadan azicik bronz makyaj yapiyorum (bronzlastirici pudra suruyorum en son) hem cildime ışıltı katiyor, boynuma da birazcik suruyorum, zaten kis oldugu için her yerim kapali olunca bu kadar yetiyor...
vucudun için istiyorsan makyaj yeterli olmaz tabi...

Hangi bronzlastirici kullaniyorsun ?

Bende bronslugu coooook severim, gencligimde cok cok solaryuma gidiyordum bir keresinde okadar kalmisim ki resmen yandi burunum 3 gün sonra bir sis burunla uyandim ve 3 ay cektim.
Sonrasinda gene gittim hep gittim, 10 seneden fazla gittim sonuc yaipranmis bir cilt ve hala beyazim :))) sonu yok solaryumun ve cilde hic iyi degil, ama güzel oluyordu ya kisin ortasinda bronz olmak:))))

solaryuma hiç gitmedim bulunduğum şehirde yok :) ben esmerim çok koyu olmasada zaten güneşte hemen bronzlaşıyorum ama işte hemen geçiyor tabi,ceviz yağı deneyeceğim kızlar belki işe yarar burada her okuduğumuzu uyguluyoruz zaten :)

otobronzan lar var canım. ama hem benek benek oluyo hemde leke bırakabiliyolar. bide turuncumsu bi renk çıkıyo :KK1:
solaryuma da girdim ama tavsiye etmiyorum.
flormarın bronzer pudrasını kullanıyorum bu aralar. deneyebilirsin :KK34:

X