Kişisel bakım ürünlerimi daha ucuza nerelerden alabilirim?

deniyilmaz

Üye
Kayıtlı Üye
9 Ağustos 2019
16
4
32
Şu sıralar A101, Bim gibi marketlerin kişisel bakım ürünü kampanyalı getirdiklerini görüyorum. Ama deneme imkânım yok. O yüzden nasıl çıkar, ne olur emin olamıyorum.

A101 bim gibi yerlerden cilt bakim urunu almak yerine evde dogal şeyler yapsaniz? İnternette var tarifleri.

O marketelere gelen ne oldugu belirsiz dandik seylerle bakim yaptigini sanmak yerine yüzümü bir suyla yikamayi tercih ederdim ben olsam.

Sakın. Oyle marketlerde satılan sacma sapan seyler alma. Uzerine ucuz bir kiyafet alır giyersin canın sıkılmaz ama yuzune bisey olsa geri donduremezsin.
O nivea diadermine hatta neutrogena da dahil olmak uzere asla yaklasmam bile ben.
He arada tek kullanimlik nem maskesi tarzi seyleri kullanmisligim var sorun yaşamadım
Uzun vadede bu tip seylerle bakim vs yapılmaz
Ben marketten sampuan bile almam içine tuzu sülfatı basıyorlar. Dikkat et.
Saç ve cilt önemli

Sakın. Oyle marketlerde satılan sacma sapan seyler alma. Uzerine ucuz bir kiyafet alır giyersin canın sıkılmaz ama yuzune bisey olsa geri donduremezsin.
O nivea diadermine hatta neutrogena da dahil olmak uzere asla yaklasmam bile ben.
He arada tek kullanimlik nem maskesi tarzi seyleri kullanmisligim var sorun yaşamadım
Uzun vadede bu tip seylerle bakim vs yapılmaz
Ben marketten sampuan bile almam içine tuzu sülfatı basıyorlar. Dikkat et.
Saç ve cilt önemli
Kesinlikle size katılıyorum sonra geri dönülmez sorunlar yaşamayın

Şu sıralar A101, Bim gibi marketlerin kişisel bakım ürünü kampanyalı getirdiklerini görüyorum. Ama deneme imkânım yok. O yüzden nasıl çıkar, ne olur emin olamıyorum.
Size bu konu hakkında bilgi verebilirimözelden mesaj atarsaniz bilgi vereyim

Aktarlardan ve eski usul koca karı yöntemlerinden faydalanabilirsiniz. Bu topiğe tam olarak uygun değil ama benim yıllardır dibi nohut gibi sert, ucu beyaz iltihaplı sivilce sorunum var.31 yaşındayım. 20li yaşlarımda şu meşhur roacutan ilacı da 6ay kullandım, sivilceler geçmedi. La rochelar, vichyler, kükürt sabunları vs ucuz pahalı ne ürün varsa hepsini denedim, öyle bir iki kullanmayla olmuyor diyip de değil üstelik. Hepsini uzun süreli kullandım, etkisini uzun sürede gösterir düşüncesiyle. Çözüm olmadı. Annemler hep anlatırdı kille saçlarını vs yıkadıklarını. Karadeniz turu yaparken doğal yağlı kil bulduk, onun faydasını gördüm şu an sadece regl dönemimde sivilceler tek tük çıkıyor. Bir de maden suyu ile nar tanelerini karıştırdığım bir toniğim var. Mutlaka öneririm, cilt pamuk gibi oluyor.

Aktarlardan ve eski usul koca karı yöntemlerinden faydalanabilirsiniz. Bu topiğe tam olarak uygun değil ama benim yıllardır dibi nohut gibi sert, ucu beyaz iltihaplı sivilce sorunum var.31 yaşındayım. 20li yaşlarımda şu meşhur roacutan ilacı da 6ay kullandım, sivilceler geçmedi. La rochelar, vichyler, kükürt sabunları vs ucuz pahalı ne ürün varsa hepsini denedim, öyle bir iki kullanmayla olmuyor diyip de değil üstelik. Hepsini uzun süreli kullandım, etkisini uzun sürede gösterir düşüncesiyle. Çözüm olmadı. Annemler hep anlatırdı kille saçlarını vs yıkadıklarını. Karadeniz turu yaparken doğal yağlı kil bulduk, onun faydasını gördüm şu an sadece regl dönemimde sivilceler tek tük çıkıyor. Bir de maden suyu ile nar tanelerini karıştırdığım bir toniğim var. Mutlaka öneririm, cilt pamuk gibi oluyor.

yüzünü soda ile yıkayan arkadaşım vardı hergün bir şişe soda ile yıkardı ve sivilceleri de geçti..iz de kalmadı ama tabi herkeste aynı sonuç olmayabilir araştırmak lazım

Benim yüzüm yağlı, parıl parıl parlayan bir yüzüm var. Elimle dokunduğumda cildimdeki yağ elime gelir. Yağlı yiyecekler de yemem üstelik. Ama vücudum, bedenim kuru. Yine saçlarım ve saç derim yağlı. Soda genelde herkese faydalı. Doğal. Yan etki edeceği içeriği yok. Sodanın içine nar tanelerinden 10 tane gibi atın 1-2 saat beklesin. Pamukla yüzünüzü silin

Avon huncalife gibi markalara üye olarak daha uugun fiyatlara cilt bakım kozmetik alabilirsiniz. Üsyelik hemennhemennhepsi de vegan ürün çıkartıyor.

Cilt bakım ürünlerini denemek lazım birde içeriğindeki parfüm bile alerji yapıp sivilceye kızarıklığa neden olabilir.

Benim yüzüm yağlı, parıl parıl parlayan bir yüzüm var. Elimle dokunduğumda cildimdeki yağ elime gelir. Yağlı yiyecekler de yemem üstelik. Ama vücudum, bedenim kuru. Yine saçlarım ve saç derim yağlı. Soda genelde herkese faydalı. Doğal. Yan etki edeceği içeriği yok. Sodanın içine nar tanelerinden 10 tane gibi atın 1-2 saat beklesin. Pamukla yüzünüzü silin
Teşekkürler, benim de cildim karma. deneyeceğim.

Merhaba Arkadaslar,

bu aralar online sitelerde cok indirimler oluyor. ben teker teker site site gezip indirim aramaktansa bir promosyon sitesini takip ediyorum - bir cok farkli markalarin indirimlerini iceriyo o tarz siteler.. bu aralar : Kozmetik bi site buldum burdan takip ediyorum

saglikli kalin & evde kalin

Son düzenleyen: Moderatör:
İnternetten alacagınız daha önce denemediğiniz bir üründe mutlaka kullanıcı yorumlarını araştırmanızı öneririm. Şu sıralar birçok kozmetik markalarında ciddi indirimler oluyor. Bim A101 ise tavsiye etmem kesinlikle sonuçta cilt sağlığı söz konusu

X