kişisel eğitim lütttfenn yorumlarını bekliyorummm

cinncann

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Aralık 2011
57
1
arkadaslar evde boş boş oturuyom bi çok kitaplar okudum bi çok konuda kendimi eğitmeye çalısıyorum mesela diksiyon dersler.hafıza geliştirme dersleri,hızlı okuma dersleri,arapca ve ingilizce dersleri fotoshop programları vs vs vs ama ben daha baska nelerle ilgilebilirim baska hangi alanda kendimi geliştirebilirim yardım istiyorum fikirlerinizi bekliyorum elsanatları kursuna bile gittim kurdele nakısı tel kırma vs vs vs...

Hayata bakış açısıyla ilgili sana bir kitap önerebilirim.

Aykut Oğut- Evrenden Torpilim Var.

Kendin için gerçekten çok güzel şeyler yapıyorsun. Benim sana bir önerim olacak. Belki bu yaptıklarının yanında hayatında sana en büyük artıları kazandıracak bir şey. Madem evde oturuyorsun lise mezunuysan TEGV de ders vermek güzel olacaktır senin için.

aslında çok güzel bi öneri ama corumda yasıyorum ve tegv o kadar arastırmama rağmen yok ama bunu kesinlikle değerlendiricem eşimin tayini büyük ihtimal ankaraya cıkıcak eğer mümkün olursa gönüllü olmak harika olucak tesekkür ederim. güzel bi tavsiye idi..ben her kadının kendini geliştirmesinden yanayım cahil bir topluluk geri kalmış bir ülkenin semboludur..her kadına tavsiyemdir..

Kuraldışı Yayınlarından Nil Gün 'ün kitaplarını önerebilirim. Özellikle Küçük Kitaplar Dizisi tam bir harika.

*Küçük Kırmızı Aşk Kitabı
*Küçük Turuncu Şimdi Kitabı
*KüçüK Mor Yüzleşme Kitabı
*Küçük Mavi Empati Kitabı
*Küçük Sarı Cesaret Kitabı
*Küçük Yeşil Affediş Kitabı
*Küçük Renkli Dilek Kitabı
*Küçük Pembe Mutluluk Kitabı

bunlar gercektn harika imiş tesekkürler arkadaslar
saolun bayağı işime yaradı destekleriniz için tesekküler...

photoshop çok eğlenceli olabilir. eğlenceden ziyade mesleğe de çevirebilirsin.
kurs önerisi istersen eğer bilişim eğitim merkezi var canım. öğretme garantisi veriyor ayrıca :)

X