Kişisel özel alan sınırı nereye kadar olmalı ?

Hayatta izlemem, sinir krizi geçiririm ben ayol , normal yaşantımda bile tahammül edemiyorum IQ derecesi üç basamaklı hane altindakilere hele bir de ekranda açıp göremem .
Şaka gibi madem aldatilip yaşamak istiyorlar niye başkasıyla paylaşıyorlar , yaşayıp gitsinler öyle
Türkiye iq ortalaması 90 ayol. Karşımıza çıkanların çoğunluğu 2 basamaklı 😂

Hayatta izlemem, sinir krizi geçiririm ben ayol , normal yaşantımda bile tahammül edemiyorum IQ derecesi üç basamaklı hane altindakilere hele bir de ekranda açıp göremem .
Şaka gibi madem aldatilip yaşamak istiyorlar niye başkasıyla paylaşıyorlar , yaşayıp gitsinler öyle
Kadın bulamam diye hxhshs

Eğer karşı taraf ciddi bir şüpheye düşürdüyse, ne bileyim bir yalanı ortaya çıktıysa veya çelişkili davranışları varsa telefon kurcalanmasını normal karşılıyorum

3 basamaklı iq nerede bulabilirim acil lazım :KK70:

Aldatılan Adam ne kadar sakin. Valla bravo.
Kadın aldatmış, normalde sürekli teli alıp karıstırmaya bende karşıyım, güven olmazsa aramızda neye yarar ama şüphe varsa elbet karıstırılabilinir.
Yoluna baksın bu arkadas eminim hakettigi cok daha fazlası.

Sosyal medyayi akli basinda bir sekilde kullansa adamda huylanmazdi bastan bana göre.demek ki ordan süphe bir kere süphe icine düstü. O mesajlasma acayip onur kirici. Bana göre de aldatilmis. Ama aldatilmasa da bile kendini birine böyle mesaj atma zorunda birakan iliskiyi bitirmeli. Özel alana gelince: benim telefonum ortada, esiminde öyle. Istese alip bakabilir ama bakmiyor, bende öyle. Birbirimize güveniyoruz, aksi takdirde beraber olmanin da anlami olmazdi

Bence kadında kuş kadar akıl varsa adamdan ayrılır.
Bu ne be?? Kadının telefonunu karıştırıyor, numaraya saçma sapan mesajlar atıyor, sosyal medya yüzünden kavga çıkartıyor, aldatılmış gibi davranıyor ama hala insan gibi ayrilmaktansa her iki tarafi taciz edip duruyor. Boş beleş bir insan... aldatıldıgina inanıyorsan ittir git,bak yoluna. Hala daha iki tafafa salça olmakta amacın ne???
Bu adamla ne yuva kurulur ne yanında gezdirilir.
Aldatma meselesinde de, kadın aldatmış gibi görünüyor ama bence işin aslı böyle değil. Herhangi bir sebepten iki cümle kurdugu tüm insanları kadın ismiyle kaydetmek zorunda nişanlı kişisi. Çünkü adam manyak. Normal bir erkek ile arkadaşça bir konuşma yapmak hiç bitmeyecek bir kavga sebebi. Kim olsa aynısını yapar. Numarayı kadın ismiyle kaydetmesi aldattığından değil,adamın tepkisinden korktuğundan olabilir bence.
Eğer siz mesajları gösteren adamın kardeşi değilseniz böyle bir adamin sizinle konusmasi, size mesaj atması, olaylardan dert yanması da yanlış. Cunku adamın zihniyetine göre karşı cins mutlak suretle tehlikelidir. Kendi kiz arkadaşı mesela önemli bir problemini bir erkek arkadaşa anlatsa,yardım istese bu adam hem kavga çıkarır,hem o erkeğe özelden 'hayrola birader' mesajı atardı..ama kendi olunca, her şey güllük gülistanlık,sadece yardım istemiş 😅 işte bu zihniyeti yüzünden tek bu kadından değil,hayatına giren herkesten yalanlar duymaya hazır olmali

Simdi burda telefonu karistirdi diye adami suclu ilan edecek olanlar var yani Baya iyi kafa bravo. Bir insan surekli, cok yogun bi sekilde sosyal medya kullaniyorsa, telefondan kafasini saatlerce kaldirmiyorsa ve cidden ne yaptigi neyle vakit geçirdiği net bir sekilde belli degilse karsi taraf telefonunu kurcalamak istemekte sonuna kadar haklidir. Ha biri cok telefon kullaniyodur ama atıyorum oyun oynuyodur, bellidir ne yaptigi. Bu kojuda kadin dupeduz bu adami aldatiyor. Adam iyi bile sabretmis, sabirla beklemis, dinlemis gerekcesini vs. Ben olsam boyle biseyi yakaladigim saniye ipler kopardi, varsa bi aciklamasi aciklamak icin o yalvarsin temizlesin yedigi halti der cekilirdim. Adam yuz verip kendisini sacma da olsa aciklamasina firsat taniyinca kadin piskinlige vurmus o kadar. Boyle insanlardan uzak durulmali

bence konuda baş harfi A olan ve ismi doğal olarak sansürlenen kadın, konu sahibi.. Ki kendisinin kullanıcı ismini de göz önünde bulundurursak bu isim ayça olabilir. buradan kurdum bağlantıyı.
zatten mesajda ayça yazıyor bir yerde görmüştüm konu sahibinin ismi de ayça olduğuna göreee güçlerimizi birleştirmiş olduk:KK70:

Kadın o sosyal medya hesabını tabi ki kapatmayacak. Aldatması o sosyal medya hesabı var diye değil, her sosyal medyası olan aldatıyor mu? Ben olsam kimse için hiçbir hesabımı kapamam, hem belki ordan para kazanacak ilerde reklam meklam.
Konunun başlıktaki soruyla hiçbir alakası yok. Adam cidden boynuzlarını parlatmak mı istiyor neden hala ayrılmamış?

X