Kişisel yağ eritme karışımı

Bende yaklaşık 5 yıl önce bu çayı yaparak 2 ay da 14 kilo vermiştim:)Son aylar 5 kilo aldım ve tekrar başladım.İnşallah faydasını görürüm..

Bende yaklaşık 5 yıl önce bu çayı yaparak 2 ay da 14 kilo vermiştim:)Son aylar 5 kilo aldım ve tekrar başladım.İnşallah faydasını görürüm..

Canim bende yapiorum 2 hafta oldu 2 kilo verdim ama bi yerde yanlis bisey yapiorum sanki. Sen gunde ne kadar iciosun. Bide benim sanki arada bi kalbim sizlar gibi oldu.

emzirenler içermi bunu KARABİBER VE TARCIN BANA DKUNABİLİR ONUN YERİNE MAYDONOZ YAPSAM BEBEYE ZARAR EDERMİKİ ELMADA YAPICAM

Valla bilmiorum ama bugun bi doktor vardi. Emzirenler hamile olanlar hic bi kuru kullanmasin dedi. Cunku cocugada gecermis. Allah korusun oda zayiflamaya baslar bide. Bence sen azcik hareket etsen yediklerini azaltsan emzirdigin icin cabuk kilo verirsin. Cevremdeki emzirenler hep oyle zayifladi cunku.

Valla bilmiorum ama bugun bi doktor vardi. Emzirenler hamile olanlar hic bi kuru kullanmasin dedi. Cunku cocugada gecermis. Allah korusun oda zayiflamaya baslar bide. Bence sen azcik hareket etsen yediklerini azaltsan emzirdigin icin cabuk kilo verirsin. Cevremdeki emzirenler hep oyle zayifladi cunku.

saol bıraktım içmedim bir bardak sadece

herkes karışımı içip kilo verdiğini yazmış hoşuma gitti deneyeceğim hemde hemen :) sonuçları yazarım ama eve önce bir tartı alayım :)

Canim bende yapiorum 2 hafta oldu 2 kilo verdim ama bi yerde yanlis bisey yapiorum sanki. Sen gunde ne kadar iciosun. Bide benim sanki arada bi kalbim sizlar gibi oldu.

Süper vermişsin. Her öğünden yarım saat önce 1 bardak kullanılacağını biliyorum bende öyle denemiştim.Sadece bunu içerekmi kilo verdin:)Kalbinle ilgilide benimde arada olur üşütmeye bağlıdır diye düşünüyorum.Geçmezse doktora görünürsün.

Süper vermişsin. Her öğünden yarım saat önce 1 bardak kullanılacağını biliyorum bende öyle denemiştim.Sadece bunu içerekmi kilo verdin:)Kalbinle ilgilide benimde arada olur üşütmeye bağlıdır diye düşünüyorum.Geçmezse doktora görünürsün.

Birazda yediklerime dikkat ettim bol su ictim simdi sogan suyu iciyorumda :) hem kilo hem adet duzensizligi icin :) eger bi faydasini goremessem sogan suyunu birakip tekrar buna baslicam

3 kişi içtiğimiz için çabul bitiyor, bugün 2.yi bitirdik. Böbrekleri temizliyor sanırsak, midemizdeki şişkinlik indi, rahatlama geldi, ve sürekli idrara çıkıyoruz, bağırsağa da etkisini görüyoruz sabah aç karnına tartılınca. faydası oluyor sağlık yönünden tabi ki ama iştahı çok fazlaca açıyor bu yüzden içtikçe yemeğe gömülüyorum, su da içmiyorum içmek gerek vermek için bu yüzden kilo veremiyorum :KK43: ama diyetle beraber yapılırsa çok rahat verilir diye düşünüyoruum :)

ben az yediğimi düşünüyorum ama, nişanlım arada farkında olmadan iyi götürüyorsun sen diyor:) önüme bir şey koymaya gelmiyor benim:)

3 litre(15 su bardağı) su
3 yeşil ekşi elma(4e bölünüp çekirdekleri çıkartılacak)
1 limon (4 e bölünecek)
5-6 adet karanfil
1 yemek kaşığı tane karabiber
1 adet kabuk tarçın

düdüklü tencerede kaynadıktan sonra altı kısılır ve 7 dakika kaynatılır

olay budur. 64 kiloyum 4 kilom kaldı vereceğim.:içelim:

Hemen yarın başlamam gerek :26:

annem 1 aydır içiyor bu karışımı yediklerinede biraz dikkat ederek 80kgdan 74e düştü.kesinlikle işe yarıyor ancak ilk 1 hafta hiçbi etkisi olmuyor sanırım bünyenin alışması gerek :)

Bısey sormak ıstıyorum bu 3 lıtrelık karısım gunluk demı kızlar gunde 3lıtreyı bıtırıyorsunuz ben calısıyorumda ıs yerınemı getırıcem suyu :44::44::44::44:

Bısey sormak ıstıyorum bu 3 lıtrelık karısım gunluk demı kızlar gunde 3lıtreyı bıtırıyorsunuz ben calısıyorumda ıs yerınemı getırıcem suyu :44::44::44::44:

Merhaba bu karışımı 1hafta kullandım beni ishal yaptı bu normal mi sizde de böyle etkisi oldu mu işgal olunca biraktim

X