Kişisel yağ eritme karışımı

Bugün başlıyorum kızlar faydasını görürsem yazıcam mutlaka 😘💃💃💃💃

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Nedendir anlamadım ama midem çok yanıyor ülserim var ama bu suyun etkilemesini sanmıyorum

Nedendir anlamadım ama midem çok yanıyor ülserim var ama bu suyun etkilemesini sanmıyorum

canım benimde ülserim var ,3 gündür yaklaşık günde 1,5 litre içiyorum ama midemde bir problem olmadı :44: belki başka bir şeydendir seninki ?

Ilerleme olmamasina ragmen iciyorum gunde bir saat bazen daha fazla yuruyorum ilerleyen gunlerde nasil olur bilmiyorum ayrica yogurt kuru yapiyorum hayirlisi:)))

merhaba kızlar, ben bugün katıldım aranıza. ben her sabah yürüyorum kilom yok aslında. ama yan yağlarım azcık var birde iç bacak. :KK43: onlarda da etkili olur mu.

Merhaba kızlarr bende bugun basladım sabah yaptım ve ıs yerıne sıseye doldurup goturdum suana kadar bır lıtreyı ıctım tadı gayet guzel begendım benım ıstahımı kapattı ve bu hosuma gıttı:)benm reglm cok gecıktı onun vermıs oldugu bı sıslık var hatta yarın doktora gıdıcem umarm kotu bısey cıkmaz ama bu sıslıgıme bıle ıı geldı ınsallah faydasını gorurum

merhaba yeni çıkan bir uygulama var,adı ria terapi. küvete sıcak su konuyor içine bu 2,5 kg tuz ve mineral kürü karıştırılıyor. 1 saat bu suyun içinde bekliyoruz. zayıflama konusunda çok faydasını gördüm. 2 ayda spor ve diyet yapmadan sadece bu kür ile 5 kg verdim. 1 beden inceldim. Zayıflama için tavsiye ederim. sağlık yönünden de faydaları varmış. sedef hastalığına çok iyi geliyormuş. bu kürü sedef hastalığı için kullanan ve sonuç alan var mı? eğer işe yarıyorsa sedefi olan bir arkadaşıma tavsiye edeceğim. teşekkürler

Hemen yarın deniyicem çok merak ettim peki arkadaşlar hergün içilmelimi yoksa 1 hafta içip ara mı verilmesi gerek ltf bilgi verin

Bende denemek istiyorum ama midem biraz hassas bu yüzden, içtikten sonra herhangi bir sorun yaşayan var mı? Ona göre yapayım yoksa yine hastanelik olmayayım :)

Karbonatlı su benim çok işime yarıyor. Bunu da deneyeceğim. Teşekkürler. Ama benim yöntemi de deneyin derim:KK66:

arkadaşlar 3 litre suya 3 adet elmayı 1 adet limonu 4 e bölüp ekliyosunuz 1 adet kabuk tarçın 1 yemek kaşığı tane karabiber ve 5-6 kadar karanfil bende 1 haftada 2 kilo kadar verdim içiyorum su niyetine tadı biraz ekşi ama katlanıcaksınız ve yediğinize dikkat ediyorsunuz harika ve çok kolay bişey. Bu karışımı düdüklüye koyup kaynadıktan sonra 7 dakika pişirip kapatıyosunuz .:) biz bide ek olarak 20 dakika yürüdük :)
bu karısıma maydonoz ekledıgınzde de ıse yarıyo canlar

X