kıskanç mı değil mi anlamadım

aysefatmaemine

Üye
Kayıtlı Üye
3 Ağustos 2016
16
3
33
arkadaşlar merhaba , benim erkek arkadaşım normalde kıskanç bir insan.Erkek arkadaşlarımla görüşemiyorum vs. sosyal hesaplarda fiziğimin belli olduğu fotoları kaldırttırıyor vs. Fakat geçen tatile bir tane erkek arkadaşının geleceğini söyledi kesin. Hatta üç tane erkek arkadası gelebilirmiş.NOT: Ben bu arkadaşlarını tanıyorum. Ben de birinin sevgilisi var bende bir kez tanışmıtım o da gelicek diye sordum. gelir ama kesin değil dedi. Ben de pek gidesim gelmedi çünkü bir kız daha olmazsa erkek muhabbeti beni boğar diye düşünüyorum.Benim için çok önemli değil öyle şeyler(yani kızlı erkekli tatil fark etmez). "Ama kıskanc mi deil mi ,çelişiyor mu?" Bir karar veremedim anlayamadım.

Erkek arkadaşlarınla görüşme, o fotoları kaldır diyor sen de yapıyorsun öyle mi? Yazık, bu gençlik neden böyle oldu?

Yukarıda bir arkadaşın da dediği gibi sana güvenmiyor ama arkadaşlarına güveniyor. Onlardan sana herhangi bir şey gelmeyeceğine inanıyor. Ama mazallah sosyal medyaya fotoğraf koyarsan, bi herif onu beğenir sana yazarsa sen de cevaplarsın, onu aldatırsın. Çünkü sen böyle adi bir kızsın onun gözünde. Buna neden izin veriyorsun, kendini neden bu kadar aşağılatıyorsun?

Açıkcası direk kaldırıcaksın şeklinde değil istemediğini söylüyor mesala yapsam da öyle tepki vericeğini zannetmiyorum. Yani gözünüzde öyle kaba bir maço erkek canlanmasın

laf olsun
maçoluk olsun gösteriş olsun diye
baskılıyor

kıskanan adam tatile sap götürmez normal değil
ne kadar güvenirse güvensin

siz onun dediğini yapmıyorsunuzdur diye umuyorum
sizi yönetmeye başlarsa istekleri bitmez
ve sırf laf olsun diye bak dediğimi yaptırtabliyorum gösterişi yüzünden dozunu kaçırabilir

Tabiri caizse bu biraz gevşekliğe giriyor. Her dediğini yaparsanız bir orduyla tatile gitmek zorunda kalırsınız. Kendinize saygınızdan dolayı gitmemelisiniz.

Senin yanındayken tabii kıskanmaz rahat adam asıl mesele senin yanında değilken habire aldatılır mıyım korkusu kıskançlık bu değil kusura bakmayın. Kıskançlık zaten dozundaysa fena değil olmasa ne ala ama her neyse senin erkek arkadaşın baskıcı ve şüpheci. Genelde böyleleri aldatmayı içinden geçirdikleri için partnerlerine güvenmez sınırlama getirirler. Kıskançlık zannedersin ama değildir..

arkadaşlar merhaba , benim erkek arkadaşım normalde kıskanç bir insan.Erkek arkadaşlarımla görüşemiyorum vs. sosyal hesaplarda fiziğimin belli olduğu fotoları kaldırttırıyor vs. Fakat geçen tatile bir tane erkek arkadaşının geleceğini söyledi kesin. Hatta üç tane erkek arkadası gelebilirmiş.NOT: Ben bu arkadaşlarını tanıyorum. Ben de birinin sevgilisi var bende bir kez tanışmıtım o da gelicek diye sordum. gelir ama kesin değil dedi. Ben de pek gidesim gelmedi çünkü bir kız daha olmazsa erkek muhabbeti beni boğar diye düşünüyorum.Benim için çok önemli değil öyle şeyler(yani kızlı erkekli tatil fark etmez). "Ama kıskanc mi deil mi ,çelişiyor mu?" Bir karar veremedim anlayamadım.
arkadaşlarından eminse neden seni kıskankın ki ? birde o seninle aynı yerde olacak. tüm arkadaşlar 6 nız birden aynı,odanın içinde de uyumayacgınıza göre sorun yok gibi.

böyle adamlara prim vermeyin.yok resimlerini kaldrtıyor falan.guya kıskançlık adı altına baskılama.
erkeklerdeki su cehaleti yenemedik gitti.
seni yetitiren baban kaldırtmıyorda ona noluyor.

Arkadaslari sonucta heo beraber vakit gecirmek istemistir adam ne yani sizi hic ortama sokmasin hic arkadaslariyla gorusturmesin mi istiyosun kislanc olmayan insan h bir kiyafete karismaz genlis diz boyu olur hep demekki arkadaslarina ve size guveniyo sorun etmiyo bunda boyle bi anlam cikarilcak ne var anlamadim

Arkadaslarina ne kadar guvense de tatile onlarla gitmesi normal gelmedi bana. Biraz tribunlere oynyor gibi....

Arkadaşlarından kıskanmaz tabi.Bunun dışında böyle onun emri altında yaşamaktan vazgeç.Onu yapma bunu yapma.Senin aklın yok mu?Nerede nasıl davranılacağını bilmiyor musun?Bu kadarına izin vermemelisin.Bir de ay beni çok kıskanıyor çok seviyor gibi geliyor.Adamlar sizi köleye çeviriyor farkında olmuyorsunuz.

Erkek arkadaşlarımla görüşemiyorum vs. sosyal hesaplarda fiziğimin belli olduğu fotoları kaldırttırıyor vs.

Yani şunu babanız yapsa baş kaldırırsınız ama sevgili yapınca sempatik mi geliyor.
Bir bireysiniz, arkadaşlarınıza ve kıyafetlerinize karar verecek, sosyal medyayı başkalarının denetimi olmadan kullanmayı bilecek yetişkin bir bireysiniz. Bunu size hatırlatmak istedim.

X