KISKANÇ olduğum için haksızmışım...

Kajmery34

Arrivederci KK❤️
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
14 Nisan 2012
11.496
21.246
Merhabalar;
Önceki konularımı bilenler elbet vardır. Yaklaşık 6,5 aydır çok güzel giden, enfes bir ilişki yaşıyorduk. Ta ki geceye kadar...
Erkek arkadaşım çok çevresi olan , herkes tarafından saygı gören ve çok sevilen bir adam. Kendine ait bir mekanı var.Mekana gelenlerin hemen hepside bizi bilen kişiler. Çünkü genelde orada yemek yer, bir şeyler içeriz.
Telefonda görüntülü şekilde konuşuyorduk. Güle eğlene konuşurken benim de tanıdığım bir kadın var o geldi. Güya selam veriyor.( bu kadınla ne zaman gitsem karşılaşır muhabbet ederiz. Beni epeyce tanıyor yani)
Sonrasında sevgilim işte bak falanca geldi dedi. Ben bir an şok oldum. Kadın sevgilime bir sarıldı. Tam olarak göremesem de tel elinde olduğu için gördüm. Ben bildiğiniz kilitlendim kaldım. Sevgilimin de yüzü beş arış oldu.Dedim ki tam olarak göremedim sanırım o kadın sana sarıldı mı? Maalesef evet , saçmaladı dedi. Bende buna nasıl izin verirsin? Benim bir tane erkekle muhabbetim olsa sen kıskançlıktan deliye dönüyorsun vs dedim.
O da bana haklısın tamam ama ne yapabilirim ben dedi. Dedim ki ne demek ne yapabilirim söyleyeceksin ona. Diyeceksin ki Kajmery34 çok kıskanç bunu sakın bir daha yapma. Sonra bana dedi ki bekle sen ben onun erkek arkadaşına bu durumu söyleyeceğim. Söylemiş . Adam da ne var bunda ki sen benim sevgilimin abisi sayılırsın demiş.
Bu cevapla ben çok daha fazla sinirlendim. Ve o sinirle de kimin ne yaptığı belli değil ortama bak dedim. Oda bunun üzerine ben bunca şeyle boğuşuyorum yaptığın şey çok çocukça dedi. Artık bende yaşamak falan istemiyorum dedi . Bende iyi o zaman yaşama dedim kapattım telefonu.
Sabaha kadar asla uyuyamadım. Anlamadığım şey şu ki bu kadın bizi hep yan yana görüyor. Hep yanımıza gelip selam da veriyor ama hiç öpmüyordu. Resmen kasti yaptı.
Sizce ben haksız mı davranmışım? Eğer öyle ise ne yapmam lazım? O kadına bildiğiniz sinir oldum. Kimse kimsenin sevgilisine sarılmasın Allah aşkına ya!

Bence kasti yapmadı senin görmediğini sandı sebep de şu sen olmadığın zaman sevgilin fazlasıyla o kadınla samimi kadına suç bulmadan önce lütfen ona bu cesareti veren adamın siz yokken nasıl davrandığıyla ilgili çaktırmadan Bi araştırma yapın derim haklı olduğumu göreceksiniz

siz biraz abartmışsınız... zaten sevgilinizin de rahatsız olduğunu fark etmişsiniz kızın terbiyesizliği deyip geçseydiniz ... bence yok yere sevgilinizle gerilmişsiniz ha ama sevgiliniz zamanında güven zedeleyici birşey yaptiysa bilemem... kızın sevgiliside bir garip geldi medini bir adam mı midesimi geniş anlayamadım

Bence kasti yapmadı senin görmediğini sandı sebep de şu sen olmadığın zaman sevgilin fazlasıyla o kadınla samimi kadına suç bulmadan önce lütfen ona bu cesareti veren adamın siz yokken nasıl davrandığıyla ilgili çaktırmadan Bi araştırma yapın derim haklı olduğumu göreceksiniz
cevabınız için çok teşekkür ederim .
Sevgilimi öncesinde de tanıyordum. Yani genel olarak ilişkilerinde öyle cıvıklık sevmez . Hadi diyelim ki sevgilim hatalı..
Ama bu kız biz yan yanayken elini dahi sıkmıyor adamın. Ben varken böyle olup , yokken bunu yapması? Sevgilim o an telefonu ters te çevirebilirdi(ki bir erkek gelince öyle yapar genelde) ama bunu yapmadı ve suratı çok bozulmuştu.
Başka nasıl araştırabilirim acaba?

siz biraz abartmışsınız... zaten sevgilinizin de rahatsız olduğunu fark etmişsiniz kızın terbiyesizliği deyip geçseydiniz ... bence yok yere sevgilinizle gerilmişsiniz ha ama sevgiliniz zamanında güven zedeleyici birşey yaptiysa bilemem... kızın sevgiliside bir garip geldi medini bir adam mı midesimi geniş anlayamadım
çooooooooooook midesi geniş bir adam.
Yok çok şükür sevgilimde ben daha ters bir tek davranış görmedim. Ki hep onun mekanındayız hani öyle bir çekincesi olsa orada kalmak istemez.
Galiba ben biraz abarttım:/

geçen bir ara anlatmıştım burada yine yazayım

eşimin yanında bir arkadaşı gördüm eskilerden

sokak ortasında sarıldık bir sürü

adam evli ben evli hatta o sıralar hamileydim de

eşime sarılmadım öpmedim vs o hep benimle ama o arkadaşı uzun zamandır görmemiştim

yanında eşim varken de sarıldım olmasaydı da sarılırdım şimdi görsem yine sarılırım

sarılmaya çok anlam yüklemeyin selam modunda bir sarılma işte

siz görürken azıcık da gıcıklık yapmış kadın boş verin

geçen bir ara anlatmıştım burada yine yazayım

eşimin yanında bir arkadaşı gördüm eskilerden

sokak ortasında sarıldık bir sürü

adam evli ben evli hatta o sıralar hamileydim de

eşime sarılmadım öpmedim vs o hep benimle ama o arkadaşı uzun zamandır görmemiştim

yanında eşim varken de sarıldım olmasaydı da sarılırdım şimdi görsem yine sarılırım

sarılmaya çok anlam yüklemeyin selam modunda bir sarılma işte

siz görürken azıcık da gıcıklık yapmış kadın boş verin
Ama bakın siz kendiniz diyorsunuz. Eşim varken de sarılırım , onu eşi varken de. Yani benim tek anlam veremediğim ben varken öylece durup ben yokken sarılması. İnanılmaz sinir oldum.

Bence eşiniz kizin sevgilisine soyleyecegine siz kiza söyleyin..
Hoşlanmıyorum bu davranışlardan deyin açıkça

Bence eşiniz kizin sevgilisine soyleyecegine siz kiza söyleyin..
Hoşlanmıyorum bu davranışlardan deyin açıkça
Yani bunu bende düşündüm ama sevgilim ayıp olur ben konuşurum dedi . Konuşsa da hiç bir şey değişmez ama o kadın böyle şeyleri asla takmaz.

Yani bunu bende düşündüm ama sevgilim ayıp olur ben konuşurum dedi . Konuşsa da hiç bir şey değişmez ama o kadın böyle şeyleri asla takmaz.
Ben fesadım galiba ama kadın ile konuşmak neden ayıp olsun? Velev ki ayıp, mantıklı düşündüğünde kadının sevgilisi ile konuşmak nedir? Bana birisi öyle bir imada bulunsa midem istediği kadar geniş olsun, ne diyorsun kardeşim ağzından çıkanı kulağın duysun, derim.

konuda sen dahil herkes anormal. bi tek sarılan kadın normale yakın. ilişkilere bak ya... hiç mi sizin kendinize ve başkalarına saygınız yok?
Pardon neyimiz anormal?
Saygıyla nasıl bağladınız onu da anlayamadım.
Sizin cevaplarınıza denk geliyorum hep bu şekilde bir ithamlardasınız.
Polemik için gelmeyin zira cevap vermeyeceğim.

Pardon neyimiz anormal?
Saygıyla nasıl bağladınız onu da anlayamadım.
Sizin cevaplarınıza denk geliyorum hep bu şekilde bir ithamlardasınız.
Polimik için gelmeyin zira cevap vermeyeceğim.

vermezsen verme. çok da muhim değil.
bu tip muhabbetler çok saygısızca bence. açıklamaya gerek yok. zira sizin anlamaya niyetiniz yok.

Sevgilinin adamla konuşmasının iğrenç. Biri gidip sevgilin bana sarıldı dese erkek arkadaşıma yerin dibine girerim . Daha normal yollardan rahatsız olunan mesele halledilir

Ben fesadım galiba ama kadın ile konuşmak neden ayıp olsun? Velev ki ayıp, mantıklı düşündüğünde kadının sevgilisi ile konuşmak nedir? Bana birisi öyle bir imada bulunsa midem istediği kadar geniş olsun, ne diyorsun kardeşim ağzından çıkanı kulağın duysun, derim.
Şimdi şöyle ki sevgilisi dediğimiz kişi zaten bu kadını pek umursamıyor. Yani onlar 2 senedir zaten bu şekildeler. Daha doğrusu ben onu da yadırgamıyorum sonuçta bu da onun görüşü.
Gidip konuşmayı düşünüyorum açıkçası ve ona tek sorum olacak o da neden ben varken mesafeli duruyorsun ?

X