Kist hastalık ölüm ne varsa

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bence sen sitede eskısındır dıye bu sımarıklıgın. Mune Mune @Kazen umarım tanıdıgımız bir arkadas dıyerek gormemezlıkten gelmezsınz lutfen eger yorumunu degıstırmedıyse acıp bana yazdıgnı okuyun.

Umarım topikte kurallara uymadığı düşünülen tüm yorumlar rapor edilmiştir. Kazen beyi ve beni etiketleyerek yazdığınız kısıma gelecek olursak, biz sitedeki kimseyi "arkadaş" diye görmezden gelmeyiz, lütfen böyle bir algı oluşturmayınız, sitede eski-yeni, pro-pro olmayan, arkadaş, hısım, akraba, eğitimli-eğitimsiz-kültürlü, hemşehri, doğulu batılı, kuzeyli güneyli, samimi-samimi olmayan, minnoş-minnoş olmayan gibi ayrımlar olmadığı gibi herkes kurallara göre değerlendirilir, velhasıl tüm üyeler eşittir.
Kaldı ki esergry esergry için diyorsanız 28 kere uyarı almış biridir, en çok uyarıyı benden mi yoksa Kazen beyden mi almıştır bakmadım ama kendisine sorma imkanımız olsa belki de en çok benden şikayetçidir, bu sebeple rica ediyorum, yöneticileri kim ne kadar uyarı almış bilmeden zan altında bırakmayınız ve yine rica ediyorum bırakın sizlerin kişisel görüşlerinize göre değil kurallara göre kime ne uyarı verilecek biz karar verelim, zira altını yeniden çizmekte fayda görüyorum, burada ne yöneticilerin ne üyelerin duygularına göre işlem yapılmaz, kriter kurallardır, öz evladımızı banlamak gerekirse banlarız.

Son düzenleme:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X