kist problemi olup tüp bebek tedavi yöntemiyle hamile kalan varmı?

ocak ayında gidiem dr.a o zaman planlıyacağız
ama şu ana bir aksilik olazsa occakta tüpbebek deneyeceğiz inşallah

benim kistim var hala türbebek sırasında bir şırınga ile içini çekip absorbe edecekmiş dr
yumurtalıklara zarar vermemek için kisti almamış

ocak ayında gidiem dr.a o zaman planlıyacağız
ama şu ana bir aksilik olazsa occakta tüpbebek deneyeceğiz inşallah
hayırlısı olsun canım inşallah ilk denemende tutar rabbim gönlüne göre versin hemen hemen aynı zamanda başlıycaz tedaviye bu süreci burdan paylaşırız cnm belki birbirimize faydamız olura.s.

eminim olur ben de sevininirm

sanırım adetin 3. günü hormon testleri yapılacak
21. gün de ilaçlara başlanacakmış

inşallah Allah yüzümüzügüldürür

hayırlı ve sağlıklı bebişlerimiz olur canım

benim kistim var hala türbebek sırasında bir şırınga ile içini çekip absorbe edecekmiş dr
yumurtalıklara zarar vermemek için kisti almamış
canım ya biz sanırım aynı şeyleri yaşıyoruz kistimden dolayı 5 gün hast de yattım bayagı ufaldı fakat yok olması gerekiyor bu ayki reglimde gideceğim eğer kist tamamen yok olmamışsa asipre edilecekmiş sonra tüp bebek

ben nette forumlara baktım
baya bu durmda hamila kalan var
birkaç arkadaşa da sordumşanş varmış, tutanlar var
inşallah biz de onlardan oluruz

hacettepe üniversitesinde tedavi oluyorum ben

sanırım önemli olan şu kist probleminden kurtulmamız hayırlısıyla ondan sonrası kolay ben umutsuz değilim rabbim yazmışsa bizde meleklerimize kavuşup yaşaacağız annelik duygusunu herşeyin hayırlısı

Arkadaşım çok geçmiş olsun bende endemetriyozis hastasıydım çikolata kisti ileri derecede tüm yumurtalıklarımı ve barsaklarımı sarmıştı başarılı bir operasyonla temizlendi yardımcı üreme teknikleriyle dğil normal yollardan gebe kaldım darısı sizlerin başına.....

"Yazmış olduğunuz bu cümle bana ümit verdi"Yaklaşık 6 gündür, yerde miyim gökte miyim bilmiyorum. 8 aylık evliyim. Bebek düşünmeye başlamıştık. Öncesinde bir uzmana muayene olayım istedim. Muayene esnasında ç.kisti olduğu ortaya çıktı. Ç. kisti hakkında hiçbirşey bilmiyordum. Doktorum ameliyat gerekli dedi ancak kendisi yapamayacak. Beni Adana da bir prof. a yönlendirdi. Önümüzdeki hafta için randevu aldık. Çok tedrginim ve çok korkuyorum.Çünkü yumarlığın birinde 3 tane görünüyor ve biri 4,5 cm.i bulmuş durumda. Sadece dua ediyorum.

kızlar moralınızı yüksek tutun ben çok samimi arkadaşımda da kist vardı dr hamile kalamazsın kesinlikle normal yolla demiş hatta kalsan bile rahmın kabul etmez demiş.arkadaşım şimdi 8 aylık hamıle...

bunlar gerçekten çok güzel insana ümit veriyo ama hala anlamıyorum benim doktorumda kesinlikle normal yolla hamile kalamazsın dedi.tüp bebek denedik tutmadı.şimdi dondurulmuşlarla deniycez bikaç ay sonra.burda yazanları okuyorumda hep ileri derece diyorlar bağırsaklara falan bulaşmış diyorlar.ama normal yolla hamile kalmışlar.nasıl oluyoki bu benim ileri dereceydi ve tüplerim tıkanmış.bu normal yolla hamile kalan arkadaşların tüpleri tıkalı değilmiydi bu kadar ileri düzeyde olmasına rağmen kistlerin.

rüya meleğim nasılsın?tedavin ne aşmadı?inş hayırlı haberler verirsin..
benim rahimim açıldı 2 inci hsg gayet iii çıktı.fakat şimdide polistik over yada rahim içizarının inceliğiden şpeleniliyo.sanırım seninde rahim de incelme oldumu hitoskopiden sonra?tedavi oluna biliyomu onu merak ediyorum yanıltlarsan sevinirim

X