Kist var denilip sonradan hamile olan varmi

Meryemhusna

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
20 Eylül 2020
94
43
41
Merhaba kizlar son adet tarihim 19 aralikti 16 ocajta yani 28 gun sonra adet olmam gerekirken hala olmadim 12 gun gecti pazartesi doktora gittim kist olmus yumurtan catlamamis dedi kan testi yap ti sonuc kac bilmiyorum gidip almadim ama doktor bebek yok dedi adet sokturucu verdi fakat bu yasima kadar hic boyle gecikme kist olmamisti ben ilaci alip icmedim. Bir cocugum var .ikinci evliligim esimde ileri hareketlilik %15ti promenk ve baska vitaminlerde kullandi 3 ay. Ve bu ay gecikti adetim Ikinci istiyorum yasim 38 . Simdi sormak istedigim kan ve idrar testinde cikmayip sonradan hamile olan varmi. Ayrica yumurtan catlamamis kist olusmus dedi boyle bir durum yasayip sonradan gebe oldugunu ogrenen varmi ilaci kullanmak istemiyorum cunki ayni durumu yasayip ve ilaci kullanan fakat soradan hamile oldugunu ogrenenleri okumustum burda simdiden cevaplariniz icin tesekkurller .

Suan bende ayni durumdayim bugün doktordaydim kist olmus seni kanama gelebilirde gelmeye bilirde dedi 1 cm dedi bu ay bizde yumurtlamayi degerlendirdik ama ben testte catladigibi gördüm yumurtanin kan aldilar ama ilac vermedi 2 ay sonra geel bakalim dedi acaba diyorum bende senin gibi adetlerim düzenli benim yani kist adina bi belirtim yumurtlamayla baslayan bel ve adet sancim var okadar acaba gebelik kisti olabilirmi ? Kist varsa neden ilac vermedi acaba

Bu ay sanırım herkesin bir gecikmesi var ben de 13 aralıkta olmustum adet söktürücü içtim bitti hala gelmedi kist oluşmuş dedi bir kaç gün bekleyip.doktora gidicem

Bu ay sanırım herkesin bir gecikmesi var ben de 13 aralıkta olmustum adet söktürücü içtim bitti hala gelmedi kist oluşmuş dedi bir kaç gün bekleyip.doktora gidicem
Merhaba bende 13 aralıkta en son adet oldum.Doktora gittim Progestan iğnesi vuruldum gecen hafta 10 gune kadar adet olman gerekli dedi. Ikı yumurtalıgımda da kıst varmıs.Suan beklıyorum.Hala gelmedı.Daha once bu ıgneyı tek seferlı kullanan var mı ?

Çok ilgin. Ya herkesin gecikmesi var benimde 21 aralıkta en son olmuştum 35 günde,oluyodum olmadım hala 2 hafta gecikti

Benim 9 gün gecikmem oldu ve hamilelik belirtilerim çoktu göğüste acıma,kasıkta batmalar,koku hassasiyeti,su gibi sıvı gelmesi ve sürekli bel ağrıları malesef 3 gün önce adet oldum ama inanılmaz bi şekilde karnım büyüyor en kısa zamanda kan testi yaptırıcam kesin çözüm bu Allah banada isteyenlere de biri kız,biri erkek ikiz hayırlı,sağlıklı evlatlar nasip etsin yürekten Amin

X