Kistim var CA değerlerim çok yüksek kanser olma ihtimali mi var

Anladım sizinki küçükmüş bi sıkıntı olmaz bence
İnşallah.Hep bebek istemiyorum demiştim tam eşimle karar verdik bu oldu.amh değerim 1.36 çıktı bugün doktor iyi dedi.ca değerimin biri yüksek olduğundan ilaçlı mr çektirdim doktorlar hemen korkutuyor inanılmaz korktum çarşamba alacağım sonuçları.

İnşallah.Hep bebek istemiyorum demiştim tam eşimle karar verdik bu oldu.amh değerim 1.36 çıktı bugün doktor iyi dedi.ca değerimin biri yüksek olduğundan ilaçlı mr çektirdim doktorlar hemen korkutuyor inanılmaz korktum çarşamba alacağım sonuçları.
Kendinizi korkutmayın benm kıstim 16cm bende cektirdim ameliyat olucam orda bakıcaklar iyimi kötü mü bende cok tedirginim ama sizinki iyidir kistiniz küçük cünkü

Kendinizi korkutmayın benm kıstim 16cm bende cektirdim ameliyat olucam orda bakıcaklar iyimi kötü mü bende cok tedirginim ama sizinki iyidir kistiniz küçük cünkü
Sizin emarda çıktığı için mi ameliyat olacaksınız yoksa kistler büyük olduğu için mi?İnşallah sonuçlarınız temiz çıkar sizin de🙏

Çikolata kisti​

Ben 25 yaşında bekarım . Sağda 12.5 cm çikolata kisti solda ise 6.5 cm kist var bunu tam olarak ne kisti olduğunu adlandırmadılar . Kan testlerim yapıldı CA değerleri çok yüksek çıktı sonuçlarımı göstermek için randevu bulamıyorum henüz o yüzden burdan sormak istedim çok telaşlanıyorum acaba kanser olma ihtimali mi var
Ca 125 1428
Ca 19-9. 208,8
Ca15-3. 45,75
Bu sonuçlara göre kanser olma ihtimalim mi var
Gizle
Ca125 değerin bin mi yüz mü anlamadım?

Çikolata kisti​

Ben 25 yaşında bekarım . Sağda 12.5 cm çikolata kisti solda ise 6.5 cm kist var bunu tam olarak ne kisti olduğunu adlandırmadılar . Kan testlerim yapıldı CA değerleri çok yüksek çıktı sonuçlarımı göstermek için randevu bulamıyorum henüz o yüzden burdan sormak istedim çok telaşlanıyorum acaba kanser olma ihtimali mi var
Ca 125 1428
Ca 19-9. 208,8
Ca15-3. 45,75

Geçmiş olsun canım.Ben de aynı dertten muzdaribim ca 19-9 56.86
Ca 15-3 ise 11.94 kadın doğum doktorum onkoloji kadın doğumuna gitmem gerektiğini söyledi ama randovu alamadım.Arastirdikça dahada korkmaya başladım. Sen ne yaptın gittin mi sonuçları gösterdin mi?
Mrb Ca 19.9 kistenmi yüksek çıkıyormuş bendede ikisi yüksek. Dra gosteremedim daha

Çikolata kisti​

Ca 125 1428
Ca 19-9. 208,8
Ca15-3. 45,75
Gizle

X