Kitap bekleyen okullar

bizim okulumuzda eksik çooooooook fazla eğitim seviyesi çok düşük ve öğrencilerimin hepsi tarım işçisi.lben öğrencilerim için en önemli şeyin kitap olduğunu düşünüyorum ve sadece evinizde kullanmadığınız,okuyup rafları beklettiğiniz,tozlanmasını istemediğim ilköğretim düzeyi kitaplarınızı istiyorum.çocuklarınızın yarım çözdüğü yada hiç çözmediği test kitaplarıda olabilir.lütfen duyarlı olalım ve bu çocukların hayatında bir fark yaratalım

Bitlis - Mutki
Yanıkçakır köyü ilköğretim okulu

İlgili Kişi / Görevi: Nafiz Yıldırak / Köy muhtarı
Adres: yanıkçakır köyü mutki-BİTLİS
Telefon: 0 533 313 34 61

Açıklama: 155 ÖĞRENCİSİ BULUNAN OKULUMUZUN HİKAYE KİTABI İHTİYACI BULUNMAKTADIR. 1-5.SINIFLAR İÇİN. YARDIMLARINIZ İÇİN ŞİMDİDEN TEŞEKKÜR EDERİZ.
Şanlıurfa - viranşehir
ULUĞBEY İLKÖĞRETİM OKULU

İlgili Kişi / Görevi: YASİN ZENCİR / BİLGİSAYAR ÖĞRETMENİ
Adres: Cumhuriyet Mah. Vatan Cad.
Telefon: 0 542 200 36 26

Açıklama: İLKÖĞRETİM DÜZEYİNE UYGUN KİTAPLARA İHTİYACIMIZ VARDIR. YARDIMLARINIZI BEKLİYORUZ. ŞİMDİDEN TEŞEKKÜR EDERİZ.
Siirt - Şirvan
Atatürk İlköğretim Okulu Şirvan SİİRT

İlgili Kişi / Görevi: Cezmi Yıldırak / Okul Müdürü
Adres: Şirvan Siirt
Telefon: 0 537 306 07 45

Açıklama: Okulumuzda kütüphane yok. Kütüphane Kurmak istiyoruz. yardımlarınızı bekliyoruz.

Kardeşini Seç

Merhaba arkadaşlar,
Okullar kapandı ve çocuklarınızın hiç dokunmadığı veya bir kaç sayfasına dokunduğu testleri veya okuma kitapları varsa lütfen bunları atmayalım.Bizler çocuklarımızın geleceği daha parlak olsun diye varımızı yoğumuzu harcarken bu imkanların hiçbirisine sahip olmadan hayatla mücadele eden köy çocuklarımıza destek olalım en azından ikinci el kitaplarla.Göndermek istediğiniz kitapları direk kurum adına gönderin.[AKTAŞ İÖO HATAY/KUMLU]

Merhabalar arkadaşlar;
Elinizde çocuklarınızdan artakalan test kitapları ya da atmayı düşündüğünüz çocuklara yönelik kitaplar varsa Ülger Gücer İlköğretim Okulu/KİLİS adresine yollarsanız çok sevinirim. Yolladığınızda bana mesaj atarsanız ve kargo şirketinden bahsederseniz takip etme şansım olur. Çok teşekkür ederim.

merhaba arkadaşlar ben muş ili bulanık ilçesine bağlı bir köyde öğretmenim. ilk okul ve ortaokul öğrencilerinin okuyabileceği kitaplara çok ihtiyacımız var. köyümüzdeki öğrencilerin maddi durumları iyi değil. okulumuzun birçok eksiği var. inanın çok zor şartlarda eğitim öğretim yapıyoruz. yardımcı olup çorbada tuzu olsun isteyenler bir tane kitap bile olsa gönderebilirseniz çok seviniriz. adres : Muş Bulanık Adıvar Köyü İlkÖğretim Okulu...

ptt kargo
yurtiçi kargo
aras kargo

Merhabalar;
Elimde bir kaç tane ansiklopedi seti var, bunları bağışlamak istiyorum. Fakat evden alabilecek bir kurum arıyorum. İstanbulda yaşıyorum, böyle bir kampanyası olan kurum var mı bildiğiniz?

Elimde bir çok test kitapları,okuma kitapları (romanlar) var. Hala ihtiyacı olan okullar varsa hemen kargoya verip yollayabilirim.
Bilgilendirirseniz çok sevinirim.

Aradan çok uzun zaman geçmiş ama ben yinede şansımı bir deneyeyim dedim ben üniversite öğrencisiyim ve okul olarak bir kitap kampanyası başlatıyoruz. Bizede yardımda bulunmak istermisiniz:26::26::26:

X