Kitap biti

Ben de alerjigim aslinda yuksek nem daha kotu geliyor. Evde nem 2 aydir 30-40 arasi hatta bugun 28di, bogazim aciyo kuruluktan ama napiyim bunlardan tamamen kurtulmak icin mecbur:/ hatta nem alici cihaz aldim 40in ustune cikarsa calistirmak icin
Ona ozel bisey denemedim ama ben genelde dolaplarima lavanta kokusu sikarim. Belki o uzak tutuyo olabilir
Chrysamed mite ilacı almıştım 5 litre direk sıkmıştım yatak koltuk gardrop limonumsu keskin kokulu ama zaten kullanımında bitkisel yazıyordu yastıklara falanda sıkmıştım belki ondandır oralarda hiç görmedim deneyin

Chrysamed mite ilacı almıştım 5 litre direk sıkmıştım yatak koltuk gardrop limonumsu keskin kokulu ama zaten kullanımında bitkisel yazıyordu yastıklara falanda sıkmıştım belki ondandır oralarda hiç görmedim deneyin
Yıkamak gerektirmiyor mu çcocuk var bende cesaret edemiyorum

Deltamethrin (saf ) 25 g/L.

Tetramethrin (saf ) 50 g/L.

Formülasyon Tipi: EC. Crysamed yeni ürün çıkarmış larvaya bile etkili diyor ne diyorsunuz bu ilaca
Mavi kutu olanından çok kez kullandım etkili ama hiç bir ilaç kesin kes bitrmiyor uzun süreler sabırla yapın diyor o profesörde.İlacın tam ismini yazar mısınız ben de bakayım

Mavi kutu olanından çok kez kullandım etkili ama hiç bir ilaç kesin kes bitrmiyor uzun süreler sabırla yapın diyor o profesörde.İlacın tam ismini yazar mısınız ben de bakayım
Ektedir

Eklentiler

• 508C841C-6732-42A9-98BC-0E35A56031C4.png
    508C841C-6732-42A9-98BC-0E35A56031C4.png
    162,3 KB · Görüntüleme: 105
Bu ılacı hangi böcek için uygulayacaksınız peki
Hepsinde etkili oluyor ama devamlı yapmak gerekiyor işte yumurtası larvası derken sıkıp da bitiren olmuyor.bütün çıkış yerlerini kapattığım salon ve holde mutfakta yoklar banyoda da.Ama gel gelelim yatak odamda parke araları ve balkon camlarından geliyor sanırım.işte rutin vileda içine döküp siliyorum.tadilat yaptıracağım.bakalım ne olacak.

Hepsinde etkili oluyor ama devamlı yapmak gerekiyor işte yumurtası larvası derken sıkıp da bitiren olmuyor.bütün çıkış yerlerini kapattığım salon ve holde mutfakta yoklar banyoda da.Ama gel gelelim yatak odamda parke araları ve balkon camlarından geliyor sanırım.işte rutin vileda içine döküp siliyorum.tadilat yaptıracağım.bakalım ne olacak.
Kitap bitiyse olabilir de diğeri parke arasında olabilir mi ondan emin değilim. İnşallah Emekleriniz boşa çıkmasın

Kitap bitiyse olabilir de diğeri parke arasında olabilir mi ondan emin değilim. İnşallah Emekleriniz boşa çıkmasın
Valla o mm’lik parke ararsından çıkıyorlar gördüm kitap biti yada diğeri bilmiyorum.Prof bu diğer zıplayan için kitap biti ve hamam böceğinde kullanılan ilacı kullanabilirsin demişti.ben bunu bilmeden o meşhur jel ilaçtan sıkmıştım nokta nokta kimi üstüne yapışıp kalmıştı.ondan yola çıkarak boraks mantıklı geldi bana zira jel ilacı evde boraks ve patatesle yâparlar genelde.Ama bir türlü TEM’in edip yapmak nasip olmadı boraksı

Kitap bitiyse olabilir de diğeri parke arasında olabilir mi ondan
Valla o mm’lik parke ararsından çıkıyorlar gördüm kitap biti yada diğeri bilmiyorum.Prof bu diğer zıplayan için kitap biti ve hamam böceğinde kullanılan ilacı kullanabilirsin demişti.ben bunu bilmeden o meşhur jel ilaçtan sıkmıştım nokta nokta kimi üstüne yapışıp kalmıştı.ondan yola çıkarak boraks mantıklı geldi bana zira jel ilacı evde boraks ve patatesle yâparlar genelde.Ama bir türlü TEM’in edip yapmak nasip olmadı boraksı
6 sene önce hemşire kuzenim boraks ile yerleri sil diyordu yapmadım ama bütün kenara köşeye dökmüştüm alıp eczden

Kitap bitlerinde cok etkili oldu yuzde yuz bitirmese de. 15 gun arayla 3 ilaclama yaptik. Springtaillarda da tek etkili ilac bu oldu baska hicbir ilac ise yaramiyor. Yalniz onlarda dedigim gibi gelis yollarini bulup kapatmazsaniz surekli gelmeye devam ederler ilacin bi anlami olmaz omur boyu ilac yapamiycaginiz icin.

Bu soylediginiz urun beta cyfluthrin ama EC formulasyon, evde kesinlikle kullanilmamasi gerekir insan sagligina cok zararli. Ve birakin havalandirmayi temizlikle bile kalintilari tamamen gitmez dediler. Ozellikle kucuk cocugu olanlara onermiyorum. Ben sizin yerinizde olsam Solfac WPyi denerdim. Bir de bana icon 10 onerilmisti, hatta simdi burdan bir arkadas da onu deniyor.
Selam arkadaşım icon 10 da direnç kazandırıyor mu? Böcekler aynı ilacı hemen DNA larına kaydedermiş

Selam arkadaşım icon 10 da direnç kazandırıyor mu? Böcekler aynı ilacı hemen DNA larına kaydedermiş
Merhaba, ilaclarin etiket bilgilerinde direnc gelisimi icin max kullanim sikligi ve genelde 1 yil icinde max kac kere kullanilabilecegine iliskin bilgi bulunur. Sitesinden pdfini bularak bakabilirsiniz. Orda yazmiyorsa direk firmayi arayarak danisabilirsiniz. Bu ilaca iliskin bir bilgim yok ama ben 1-2 kullanimda direnc gelistirilen bir ilac hic duymadim genelde 3 kullanim sonrasinda oluyor, siz bir bakin

X