Kitap Çekilişi, çekilişe sohbete buyurun hanımlar.

ben bi kat daha mutlu oldum :KK16: :KK16: :KK16:
asmunikal bana kitap yollamış, ayraç yollamış, mükemmel de bi not yazmış
çok mutlu etti beni :KK16: duygularımız karşılıklı canım benim :KK16:
foto koyayım :KK53:

$berfo.jpg

Asmunikal kargon bugun ulasmis olmali.

Sent to my Iphone using Kadinlar Kulubu

şimdi ulaştı.. okuduğum kitaplar geldi.. bunların olmaması için, tanıtma topiğine yazdık.. sanırım bakmadınız topiğe.... kitapların iki tanesini okumuştum. yinede teşekkür ederim, kesenize bereket

Son düzenleme:
şimdi ulaştı.. okuduğum kitaplar geldi.. bunların olmaması için, tanıtma topiğine yazdık.. sanırım bakmadınız topiğe.... kitapların iki tanesini okumuştum. Hediye kitapla 3kitap gelmiş. yinede teşekkür ederim..

Kusura bakma o zaman istrdigin kitap varsa soyle gondereyim. Mahcup oldum.

Kusura bakma o zaman istrdigin kitap varsa soyle gondereyim. Mahcup oldum.

olmaz öyle şey. onlar için demedim.. yanlış anlamayın lütfen.üzüldüm sadece:26: bidahaki çekilişe artık :KK31: .teşekkür ederim yinede düşünceniz için..

Son düzenleme:
olmaz öyle şey. onlar için demedim.. yanlış anlamayın lütfen.üzüldüm sadece:26: bidahaki çekilişe artık :KK31: .teşekkür ederim yinede düşünceniz için..

okumuştum tanıtımı ama aşağıdaki kitaplar harici bişiler gönderdim. Bilemedim gerçekten. Üzgünüm.

isteyi kalabalık tutmaya çalıştım.. katilim için kolaylık olsun diye..
ahmet ümit, kukla, sis ve gece, kar kokusu, patasana, kawim, beyoğlu rapsodisi, sultanı öldürmek, babı esrar, aşk köpkeliktir, istanbul hatırası kitaplarını okudum.
elif şafak, iskender,aşk, baba ve piç kitaplarını okudum
zülfi livaneli, leylanın evi, serenad, kardeşimin hikayesi okudum
bunlarda alınmasın diye belirtmek istedim

okumuştum tanıtımı ama aşağıdaki kitaplar harici bişiler gönderdim. Bilemedim gerçekten. Üzgünüm.

isteyi kalabalık tutmaya çalıştım.. katilim için kolaylık olsun diye..
ahmet ümit, kukla, sis ve gece, kar kokusu, patasana, kawim, beyoğlu rapsodisi, sultanı öldürmek, babı esrar, aşk köpkeliktir, istanbul hatırası kitaplarını okudum.
elif şafak, iskender,aşk, baba ve piç kitaplarını okudum
zülfi livaneli, leylanın evi, serenad, kardeşimin hikayesi okudum
bunlarda alınmasın diye belirtmek istedim

fotoğraf eklemiştim 8tane. şimdi onları kaldırdım. düne kadar vardı yani kitaplar. neyse ben teşekkür ederim. bence konuyu fazla uzatmayalım. kendimi kötü hissetmeye başladım.. sizinde üzülmenize gerek yok :KK16: başkasına hediye ederim bende olmadı:KK31:

Epeydir kitap kurduna girmiyordum (boyun düzleşmesi çıktı oyüzden son günlerde pek kitap okuyamıyorum gene okuduğum kitap var ama öyle saatlerce mümkün değil ) nasıl üzüldüm şimdi katılmak isterdim doğrusu :KK50:
İnşallah birdahaki sefere çok güzel düşünülmüş bir olay emeği geçenlerin ellerine sağlık tebrik ederim.:KK71:

Kızlarrrr, ben epeydir uğrayamıyorum buralara.

Ben de limdeki kitabı bitirir bitirmez Katilciğimin gönderdiği kitaplardan birisine başlayacağım.

_asmunikal_ bana hediye et
bende sana okumadıklarından kendi istegime göre hediye edim :KK19::KK19:

bu çekilişide beceremedik...:KK50:
resimler paylaşılmadı. topik düzgün takip edilmedi...

_asmunikal_ bana hediye et
bende sana okumadıklarından kendi istegime göre hediye edim :KK19::KK19:

bu çekilişide beceremedik...:KK50:
resimler paylaşılmadı. topik düzgün takip edilmedi...

fikir olarak gayet hoştu. hem ayrıca ilklerin günahı olmaz derler. :KK9: bu şartlarda elbette sorunlar çıkar ikincide de çıkar, üçüncüde de , önemli olan onlara takılmadan bu güzel sünneti devam ettirmek:KK31:

merhaba arkadaşlar. eskiden kitap okuyup yarıştığmız bir topik vardı. ben cok çok aktifken araya saglık sorunları hamilelik çoluk çocuk derken kendime zaman ayıramaz oldum. yeniden (gençliğme dönercesine) kitap okumak istiyorum. ne olur yardımcı olun

X