♥ Baykuşların Geleneksel Yılbaşı Çekilişi ♥

Kitap siparişini verdim ben ama elime ulaşmadı henüz. Biri benim en sevdiğim kitaplardan, diğeri de kurbanımın listesinde Yok ama bence sevecek :KK200:
Eksikleri sınavdan sonraki hafta halledecem inşallah. Don, kahve ve çikolata eksik. Son gün alayım onları da bayatlamasın diyorum. Kendi sevdiğim yerlerden, kendi sevdiklerimi almayı planlıyorum.
Acaba benim katilciğim de benim kadar heyecanlı mıdır bu konuda :KK200:

ben de 1 kitap kurbanımın listeden (benim de sevdiğim bir kitap)
1 kitap kurbanımın listede yok ama benim çok sevdiğim bir kitap
1 kitap da ikimiz de okumadık o yazarı diye düşünüyorum (umarım yanılmıyorumdur :bicak:) o sebeple ikimize de alıyorum
inşallah beğenicek :KK200:

ben de 1 kitap kurbanımın listeden (benim de sevdiğim bir kitap)
1 kitap kurbanımın listede yok ama benim çok sevdiğim bir kitap
1 kitap da ikimiz de okumadık o yazarı diye düşünüyorum (umarım yanılmıyorumdur :bicak:) o sebeple ikimize de alıyorum
inşallah beğenicek :KK200:
sen alırsın da ben beğenmez miyim ya, çok beğenirim hatta:KK36:

Selamlar kac gundur ugrayamadim ama bos durmadim. Kurbanimim siparislerini verdim ben eve varana kadar kitaplar kargoya verilip dagitima cikmis bile. Ins yarin bana ulasmis olacaklar. Bi kaldi camasir geriye. Onu da bu hafta sececegim artik.

Ben herşeyi tamamladım. Paketleme sürecine gireceğim artık. Kurbanıma karşı hazır olduğum için katilimi daha çok merak etmeye başladım artık.
Fakat kurbanıma çok kırgın ve kızgınım. Beni çok yalnız bıraktı. Hediye seçerken zorlandım ve yılbaşı heyecanımı söndürdü ne yazık ki.
Umarım katilim benden memnundur. Ara ara uğrayamadığım olsa da her fırsatta her soruya cevap verdim döndüm geldim.:deli::deli::deli:

X