Kitap Günü Etkinliği

SiziSeviyorumDemismiydim SiziSeviyorumDemismiydim uygunsa beni de alın çok vakıf olamadım olaya ne çok grubunuz etkinliğiniz var. :))
böyle olunca daha çok kitap okunuyor :)
Bu normal günün kitap versiyonu. Her ay birimize kitap yollayacağız. Geçen seneden devam eden bir etkinlik aslında.
Yalnız bir hayli kalabalık olduk 16 kişi kadar.
yani 4 ay ikişer kişiye gün yapacağız. Bir kişi daha eklenmesi olumlu olmayabilir herkes için. Birde gün listesi netleştirirken ekstra alım yapılmasın diye karar aldık. Çünkü kimseyi kırmak istemiyoruz. Ama çoğaldıkça da durum karışabiliyor.
Tek başıma karar veremem. Herkesin ortak karar sonucu hareket etmemiz gerekiyor. Arkadaşlar onaylıyorlar ise katılabilirsin ama dediğim gibi çoğunluk onay vermeyecek olursa da kişisel bir sebep algılama lütfen baştan açıklamış olayım.

Bu normal günün kitap versiyonu. Her ay birimize kitap yollayacağız. Geçen seneden devam eden bir etkinlik aslında.
Yalnız bir hayli kalabalık olduk 16 kişi kadar.
yani 4 ay ikişer kişiye gün yapacağız. Bir kişi daha eklenmesi olumlu olmayabilir herkes için. Birde gün listesi netleştirirken ekstra alım yapılmasın diye karar aldık. Çünkü kimseyi kırmak istemiyoruz. Ama çoğaldıkça da durum karışabiliyor.
Tek başıma karar veremem. Herkesin ortak karar sonucu hareket etmemiz gerekiyor. Arkadaşlar onaylıyorlar ise katılabilirsin ama dediğim gibi çoğunluk onay vermeyecek olursa da kişisel bir sebep algılama lütfen baştan açıklamış olayım.
Hayır niçin kişisel bir sebep algılayayım :) herhangi bir olay yaşamadım kimseyle
benim için önemli olan kitap
gerisi teferruat. :KK66:

listenin son hali bu maalesef :KK43: baştan bu şekilde kalacak diye konuştuk, bozmayalım derim ben üzülerek de olsa

Şu kargolardan çektiğimi bir ben bir Allah biliyo :)
Ay aynen oyle ya illa bi sorun cikiyor bende de :)

Canim ben hastanedeydim kargoyu site gorevlimize yonlendirmistik. Aldik simdi. Yalniz cocugu acmis malesef kartonunu. Not var miydi icinde? Notu varsa da elime gecmedi zaten acilmis oldugunu gorunce sinir oldum notu da bulamadim varsa cok uzgunum.

Telefondan sipariş verdiğim için not yazamamıştım malesef eline geçtiğine çok sevindim sonunda yani sana Aras kargoyla gondermemek lazım onu anladım:)

Telefondan sipariş verdiğim için not yazamamıştım malesef eline geçtiğine çok sevindim sonunda yani sana Aras kargoyla gondermemek lazım onu anladım:)

Tamam canim icim rahatladi su an :) eve gelene kadar soylenmistim sinirden.

Bizim tarafa teslimata bakan subeleri cok baska bir semtteymis ben de yeni ogrendim. Seni de cok ugrastirdim ya kusura bakma lutfen. Cok tesekkur ediyorum hediyem icin :)

Tamam canim icim rahatladi su an :) eve gelene kadar soylenmistim sinirden.

Bizim tarafa teslimata bakan subeleri cok baska bir semtteymis ben de yeni ogrendim. Seni de cok ugrastirdim ya kusura bakma lutfen. Cok tesekkur ediyorum hediyem icin :)
Olurmu cnm öyle şey yeni günümüz için deneyim oldu:)

X