Kitap Okuma Çabam

2021 ve 2022 okumuş olduğum kitaplar listesi 2023 yılına giriş yaptığımızdan bu yana henüz elimdeki kitap bitmedi

💐Okuduğum kitap
Engin Geçtan - İnsan Olmak

Eklentiler

• InCollage_20230219_231951071.jpg
    InCollage_20230219_231951071.jpg
    135,3 KB · Görüntüleme: 62
  • InCollage_20230219_231906788.jpg
    InCollage_20230219_231906788.jpg
    137,7 KB · Görüntüleme: 54
Bu ay aldığım kitaplarım şuan Aşk İle Anı Seyretmek okuyorum Engin Geçtan İnsan Olmak bitmek üzere aslında daha çabuk biterdi ama yanında başka kitaplardan da parti parti okuyorum o yüzden biraz gecikti yılın henüz ilk kitabını bile bitiremedim.

Eklentiler

• IMG_20230301_122201.jpg
    IMG_20230301_122201.jpg
    133,4 KB · Görüntüleme: 51
Bu ay aldığım kitaplarım şuan Aşk İle Anı Seyretmek okuyorum Engin Geçtan İnsan Olmak bitmek üzere aslında daha çabuk biterdi ama yanında başka kitaplardan da parti parti okuyorum o yüzden biraz gecikti yılın henüz ilk kitabını bile bitiremedim.
Dem Bu Demdir Saat Bu Saat kitabı bitmek üzere

İnanılmaz az kitap okudum bu yıl başından beri sadece ikinci kitabım bitiyor Engin Geçtan İnsan Olmak adlı kitabı bitirdim müthişti kitaplığımda koleksiyonum arasında yerini aldı

Bugün d&r mağazasına girdim bu 2 kitabı aldım. Internetten alıyorum genelde daha ucuz oluyor ama tutamadım kendimi Kemal Sayar başlı başına çok sevdiğim bir yazardır.

Eklentiler

• 20230602_222103.jpg
    20230602_222103.jpg
    125,7 KB · Görüntüleme: 41
Bugün d&r mağazasına girdim bu 2 kitabı aldım. Internetten alıyorum genelde daha ucuz oluyor ama tutamadım kendimi Kemal Sayar başlı başına çok sevdiğim bir yazardır.
Bu 2 kitabı da bitirdim harikaydı bu ay ki aldığım kitaplar ;

Karamazov Kardeşler
Sevincini Bulmak

Bir ayda bitirebileceğimi düşünmüyorum Karamazov Kardeşler çok kalın

Sevincini Bulmak da biri tavsiye etmişti Kitap Yurdunda da yorumları görünce listemdeydi.

Eklentiler

• 20230801_192823.jpg
    20230801_192823.jpg
    128,4 KB · Görüntüleme: 36
Bu 2 kitabı da bitirdim harikaydı bu ay ki aldığım kitaplar ;

Karamazov Kardeşler
Sevincini Bulmak

Bir ayda bitirebileceğimi düşünmüyorum Karamazov Kardeşler çok kalın

Sevincini Bulmak da biri tavsiye etmişti Kitap Yurdunda da yorumları görünce listemdeydi.
Son günlerde oldukça az kitap okuduğumu farkettim 4 Ağustosta aldığım kitaplardan sadece Sevincini Bulmak bitti Karamazov Kardeşler çok kalın diye sanırım gözüm korktu 60 sayfa kadar okudum bu ay bitirmeyi hedefliyorum çünkü alınacaklar listem yine hazır ama elimdekiler bitmiş değil 🙄

Geçmişte evliliğimde yaşadığım birtakım sorunlar dolayısıyla bu kitapları almıştım. Evlenmeden Boşanmadan Önce İyi Düşün adlı kitap yani resimde soldaki kitap evli olan veya evlenmeyi düşünen yahut boşanmayı düşünüp de terapiye giden gitmeyen herkesin okuması gerektiği bir kitap olduğunu düşünüyorum. Ayrıca bu yazarın YouTube videolarını seyrederek de çok istifade ettim. En önemlisi de şunu öğrendim insanın kendisine asla ama asla kimsenin saygısızlık yapmaması, buna girişenlere izin vermemesi gerektiğini kişi ilk önce kendisine saygı duymayı öğrenirse çevresinden de saygı göreceğinin farkına geç de olsa varmış oldum.
Merhaba konunuzla çok alakasız olacak ancak kısaca bahsedebilir misiniz boşanmadan önce terapiye gidenlerle gitmeyenlerin arasındaki farktan ne şekilde bahsediyor. Arada derin bir uçurum var mi. Özellikle gidenlerde ne gibi farklar oluyor. Alıp okusam daha iyi tabi de zamanım kalmadı bunun için

Merhaba konunuzla çok alakasız olacak ancak kısaca bahsedebilir misiniz boşanmadan önce terapiye gidenlerle gitmeyenlerin arasındaki farktan ne şekilde bahsediyor. Arada derin bir uçurum var mi. Özellikle gidenlerde ne gibi farklar oluyor. Alıp okusam daha iyi tabi de zamanım kalmadı bunun için
Bu kitabı bitirdiğimi söyleyemem ama Serhat Yabancının YouTube videoları ile sorunumu çözdüm bir izlemenizi tavsiye ederim yetersiz gelirse kitaplarını da okuyun her açıdan terapiyi öneririm panik atağım dolayısıyla terapi aldım her konuda almanın faydasının çok olduğunu düşünüyorum.

Bu kitabı bitirdiğimi söyleyemem ama Serhat Yabancının YouTube videoları ile sorunumu çözdüm bir izlemenizi tavsiye ederim yetersiz gelirse kitaplarını da okuyun her açıdan terapiyi öneririm panik atağım dolayısıyla terapi aldım her konuda almanın faydasının çok olduğunu düşünüyorum.
Bazı videolarını izlemiştim evet anlattıklarını beğeniyorum daha çok dinlemem lazım
Terapilerin işe yaradığını duymak insana umut veriyor. Çok teşekkürler

Bu ay bu kitabı bitirdim müthiş bir şey şiddetle tavsiye edeceğim herkese keşke daha önce okusaymışım dedim kitabın ilk çıktığı zamanlar TV de görünce ne saçmalamış demiştim bu söylemimden dolayı özür diliyorum.

Eklentiler

• IMG_20231102_112715.jpg
    IMG_20231102_112715.jpg
    116,7 KB · Görüntüleme: 17
Şuan bu kitabı okuyorum bitmek üzere oldukça etkilendim hatta kitabın yarısında ağladım başlarda İnsanın Anlam Arayışı kitabına benzetsem de devamı etkileyiciydi kitap beni Çin'in geçmişini okumaya teşvik etti Çin'in tarihi hiç ilgimi çekmemişti ama okuyacağım inşallah

Eklentiler

• IMG_20231102_112739.jpg
    IMG_20231102_112739.jpg
    83,6 KB · Görüntüleme: 16
X