Makarnalar Kıymalı Domates Sos Eşliğinde El Yapımı Erişte-Torku Süt Sponsorluğunda

Oy oy oy nefis gözüküyor deynep:kk77::kk77:

Erişte kesimin :super:

Daha fotolara bakarken , o kıyma sos tavadayken (heh işte tam o esnada:olamaz: ) offf dedim ekmek banıp banıp yesem onu :kk77: Dedim valla nana aeben duymasınlar :rolleyes:

Eline emeğine sağlık ...başarılar dilerimmmm

Oy oy oy nefis gözüküyor deynep:kk77::kk77:

Erişte kesimin :super:

Daha fotolara bakarken , o kıyma sos tavadayken (heh işte tam o esnada:olamaz: ) offf dedim ekmek banıp banıp yesem onu :kk77: Dedim valla nana aeben duymasınlar :rolleyes:

Eline emeğine sağlık ...başarılar dilerimmmm
Bence de aeben aeben ile @nananais duymasın:KK53:
Misafir ol gel bana,soslu erişteler yapayım sana :KK75:
Teşekkür ederim canım:KK36:

Tarif her ne kadar bana hitap etmesede başarılar:duduk:

Sen yamezzim cıs bilirim :) zati o tavadaki sote cıs degilki afiyet olsun yap ye :KK68:

Yemiyorum aebenim , ilk 10 gün adapte olmaya çalıştım ama şimdi kuş uçurmuyorum menüden :KK48:

Bu arada yarışmada çok kararsızdım yazdım oylama başlığını . Tüm ev ahalisine gösterdim .

Eşim senin tarifi seçti bir de nuryolunun :KK23:ama ben erişteye oy verdim :rolleyes:

Yemiyorum aebenim , ilk 10 gün adapte olmaya çalıştım ama şimdi kuş uçurmuyorum menüden :KK48:

Bu arada yarışmada çok kararsızdım yazdım oylama başlığını . Tüm ev ahalisine gösterdim .

Eşim senin tarifi seçti bir de nuryolunun :KK23:ama ben erişteye oy verdim :rolleyes:
Eşine teşekkürlerimi ilet :-)

Bence deynebin eriştesi oy vermeyi hak etti :KK66:
Kimse duymasın deynebin bu kadar maheretli oldugunu bilmiyordum :sus::KK66:

Takıma girince motive oldun demek ki.:KK45:
Arada eşleri dinlememek iyidir.:KK53:

Eşine teşekkürlerimi ilet :-)

Bence deynebin eriştesi oy vermeyi hak etti :KK66:
Kimse duymasın deynebin bu kadar maheretli oldugunu bilmiyordum :sus::KK66:
Teşekkür ederim canım.Aslında fotolara bakınca zor gibi gözüküyor ama inan çanakları yapmaktan daha kolay geldi bana,hamurun az olduğundan belki de.:KK69:
Demek benim maharetimden şüphe ediyordun ha :skandal:

Eriştenin kavrulmuş kokusunu hissetim taa buradan:kk77::KK48: Nefis görünüyor canım, ellerine sağlık:super: Başarılar dilerim:KK60:

X