kiz anneleri ilk ay beta hcg degernz kact?

kızlar ben de bugün gittim doktora adetim 3 gün gecikti bugün 4. gün keseyi göremedik ama değerim 1648,97 çıktı. biraz yüksek gibi sanki. ikiz olabilir mi acaba???

kızlar ben de bugün gittim doktora adetim 3 gün gecikti bugün 4. gün keseyi göremedik ama değerim 1648,97 çıktı. biraz yüksek gibi sanki. ikiz olabilir mi acaba???

bende adetim 3 gün geçtikten sonra yani pazartesi gittim 5095 çıktı. dün tekrar gittim 9400 çıktı. bende ikizmi diye çok merak ediyorum. yarın ultrasona girecem bakalım hayırlısı :)

kızlar merhaba bende emin olmamakla beraber aranıza katılmayı umuyorum geçen hafta doktora gittiğimde 414 çıkan beta hcg değerim 2 gün sonra 2687 çıktı doktorum tek kee gördüm ama tek yumurta ikizi olabilir büyük ihtimalle dedi tabi 2 hafta sonra çağırdı yani haftaya cuma gidicem ama bana zaman hiç geçmiyor sizce ikiz olma ihtimali nedir tecrübelerinize dayanarak bişey söyleyebilirmisiniz

beklenen adet tarihimi 10 gün geçtiğinde test yaptırmıştım sağlık ocağında b-hcg > 15.000 yazıyordu.

slm kızlar uyku tutmadı bi bakayım dedim çünkü heyecan var biraz bugün doktora gidicem
22/05/2012 beta hgc 1.2
29/05/2012 beta hgc 148.3
07/6/2012 beta hgc 6877,3
burda da arkadaşlar ikiz olabilir demişler sordum onlara Rabbim hayırlısını nasip etsin sağlıklısını nasip etsin tabi tek ya da çoğul farketmez çok şükürler olsun bir oğlum var ona kardeş istedik Rabbim gönderdi isteyen herkeze nasip etsin meraklanmadan da duramıyorum çoğul gebelik mi diye :)

benim adetime 4 gün kala 63,2 gün kala 336 çıktı.acaba benim de ikiz olabilir mi,ailede de var???

solda tek bebişin görünüyor ama bir hafta sonra tekrar git dra o zaman ikinci bebişin belki görülebilir. bhcg değerleri herkesde farklılık gösterebiliyor çok takılma. benim 2 kese göründü bir bebişimde ama diğeri 1 hafta sonra görünmüştü mesela. allahım hayırlısını versin.

merhaba millet bilgilerinize ihtiyacım var normalde haziranın 10 unda adet olmam gerekiyordu 11inde kan testi yaptırdığım zaman beta hcg değeri 1124 çıktı bide bu gün yaptırdım 10000 çoğul gebelik olabilir mi

çoğul gebelik olup olmadığı ancak ultrasonda belli oluyor cnm. bhcg yüksekliği herkesde değişkenlik gösteriyor. bizde tek gebel,k sanmıştık ikiz oldu şükür inşallah sneinde ikizdir. duyan herkesin yüz ifadesi bir başka zevk veriyor insana :)))

kızlar merhaba ben geçen pazar adetime 4-5 gün kala beta hcg değerim 106.19 çıktı sizce ? suan hesaplamalarıma göre bugün adet olmam gereken gündeyim 428 filan çıkıyor katlamışsa :) pazartesi doktor gidicem ve kasık ağrılarım var gaz altlı üstlü hemde çıkmıyor şiş şiş geziyorum yaaaaa :) :13:

Ben 28.gunumde test yapmistim,427 cikmisti ve dörduz oldugunu ogrenmistik,bi hafta sonra bes oldular sonra maalesef sonlandirildi ve ikizlerim kaldi,simdide cok sukur 28.haftamizdayiz

Herkese merhaba,
Sizlere bir sorum olacak bir bilgisi olan varsa bana yardımcı olabilirmi
Son regl tarihim 24 Eylül 2012
Bugün 27 Ekim 2012 Yaklasık 3 gün gecikti ve ben dün beta hcg yaptırdım. Sonucum asagıda yazacagım gibi
Beta-HCG 17634 POZiTiF bu 4 5 haftalık gebeliğe göre bana çok fazla çıktı bir kac topicte ikiz bebeklerle 2 kat artış olurmus bu konuda Bilgisi olan benimle paylasabilirmi lütfen.
Sevgiyle Kalın.

Bence ikiz ucuz dorduz bile olsa,3gunluk gecikmeyle bu kadar yuksek cikmaz,bence testi tekrarlayin derim

Selam, benim tedavimin 12. gününde yani yaklaşık 27. günde ikiz gebelik olarak BetaHCG değeri 384 çıkmıştı. 10 gün sonra ilk ultrason kontrolünde biri daha küçük olmakla birlikte iki kese görülerek teyit edildi...

Merhaba benim değerlerim için de bir şeyler söyleyin lütfen ikiz olma olasılığı olmaz sanırım ama yine de sormak istedim. Ne kadarlık olduğunu bilmiyorum ama sizce bu durum neyi gösteriyor?

Beta hcg testlerim

1. Test : 17.05.2013 Tarihinde ; 80,3
2. Test : 19.05.2013 Tarihinde ; 81,6
3. Test : 22.05.2013 Tarihinde ; 261
4. Test : 24.05.2013 Tarihinde ; 766

Hay maşşallah allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin inşaallah

Benim adetin 30. günü 490 çıkmıştı.
4 gün sonrasında ise 4000 olmuştu ve ikiz gebelik şuan 27. haftamdayım çok şükür :))
Rabbim isteyen herkese versin inşallah...

Amiinnn amin inşaallah. Bende hissediyorum allah nasip kısmet ederse ikiz olacak diye :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…