kiz anneleri ilk ay beta hcg degernz kact?

Degerin 100.3 mu binin uzerindeyse normal ultrasonla gorul
20sinde gıdıcem bende doktora canım o gun gel dedı dr. ya zaten gozukmezse alttan baktırmam yıne beklerım gerek yok bence ya korkuyorum cnku bu arada ozel olacak ama ilişkiye gırıyomusun. cok erken ya korku var bende ya öğrendıgımızden berı gırmıyorum ben şu zamanlar bıraz daha gecsın dıye beklıyorum bebısıme zarar gelmesın dıye

Ilk 3 ay yasak diyor dr yada saglik ocagindaki hemsire

zaten gozukmuyor bende gittim hafta ici gorunmedi en net 7 8 haftalikten gozutuyor dedi o yuzden cok erken morelinizi bozmayin 6 hafta olmus benim

Ben 6 haftalikti ogrendim ikiz olduklarini kalp atisini 8 haftalikta

Merhaba kızlar benimde 6. Haftamda 68228.0 çıktı sizce çoğul olma ihtimali varmıdır

Reactions: rrg
Benim ilk yaptgm hcg degeri 75 ti. Bi gun sonra yine yaptim 71. Sonraki gun 75.8. Iki gun bekledim. Ve yine yaptrdm 150 ve bundan iki gun sonra yine yaptim 140 . neler oldugunu anlayamadim

Benim ilk yaptgm hcg degeri 75 ti. Bi gun sonra yine yaptim 71. Sonraki gun 75.8. Iki gun bekledim. Ve yine yaptrdm 150 ve bundan iki gun sonra yine yaptim 140 . neler oldugunu anlayamadim
Ne oldu son durumunuz,artışlar orantisiz görünüyor

Kızlar adetime 5 gün kala test yaptım 17 çıktı 48 saat sonra 50 olmuştu ertesi gün tekrarladım 118 olmuş acaba ikiz olabilir mi değerler 2 katından fazla katlanıyor

Kızlar acil cvp verin ltf benim gögüsşer patlıycak gibi ağrıdan duramıyorum normal mi bu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…