Kız bebek isimleri öneriler

Oslemm87

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
20 Mayıs 2014
19
0
Arkadaşlar doğumuma çok az kaldı kız bebek bekliyorum ismini hala bulamadım acil isim önerilerinizi bekliyorum..

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Arkadaşlar doğumuma çok az kaldı kız bebek bekliyorum ismini hala bulamadım acil isim önerilerinizi bekliyorum..

Allahim uzun ömürler versin bir oğlum oldu.kizin olsaydi İlgin koyacaktim .i degil tabi noktasiz olacak i harfleri.
Sanada bebisini hayirlisiyla kucagina almayi nasip etsin.

Canim bende hamileyimm 2.5 aylik daha minicik benimkisi eğer kiz olursa ismi alya nil olucakk erkek ise ayaz diye dusunduk esimle . Rabbim sag salim kucagimiza almayi nasip etsin inşallah

Ben kendi kızıma Destina Asya adını koydum aslında Asya ismini sırf ailedeki yaşlılar içn koymuştum.zaten kayınvalidem ve onun kız kardeşi haricinde herkes Destina adını söylemekte zorlanmadığı için Destina diyor. Ama tek olarak Asya da güzel isim. Bir de ezo adını çok düşünmüştüm.

Evet isim önerilerinizde çeşitlilikler bekliyorum arkadaşlar doğurdum doğuracağım hayla bir isim bulamadım lütfeeeenn yardım edinnn..

Aylin sare buse Eylül Ece melis isimleri nasıl arkadaşlar??

Benim oğlum oldu ama kız bebek içinde isim düşünmüştük biz ben balım gaye koyacaktım biraz tuhaf geliyor en başta ama kulağada hoş geliyor bence allah yardımcın olsun bian önce kavuş bebeğine analı babalı büyüsün şimdiden

Ben kısa ,öz ve eski isim taraftarıyım kızımın adını Elif koydum ,

Birde Ayşe ismini çok seviyorum çok eski ve çok yalın bir isim bence :)

bilge koyabilirsin hem cok gzel hemde inş adı gibi bilge olur benim kızımın ismide bilge canım kızım benim

bilge koyabilirsin hem cok gzel hemde inş adı gibi bilge olur benim kızımın ismide bilge canım kızım benim

bilge güzel isim, katılıyorum.
ancak yakın zamanda yeğenim oldu ve onun ismini bilge koydular...

alternatifleri bekliyorum:)

Benimde yaramaz bi oglum var.ama kizimiz olsaydi adini azra koycaktk.buda bu secenek olarak aklinda kalsin

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

X